Skocz do zawartości
Lazymodder

Project Gotham Racing 3

Rekomendowane odpowiedzi

samochody sa takie jak w rzeczywistosci tyczy sie to nie tylko wygladu ( inside / outside ) ale tez dzwieku fizyki itp.

kilka fotek srodka ( bedzie wiecej musze kogos przycisnac zeby jakies zrobil ) )

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

sama jazda ze srodka to wlasnie prawdziwy PGR ... mozna pomyslec ze nie gra sie tylko jedzie prawdziwym autem... tutaj macie mase filmow PGR3

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazymodder

po co dajesz tyle zdjęć??

rozumiem 20 screenów ale nie 200!!!

Czwarta strona zajmuje ok. 30MB bez przesady!!

Wybierz 20 najlepszych screenów, a do reszty daj linka.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to teraz prosze mi powiedziec jak wyglada sprawa grania na xbox 360 z podlaczonym pod to zwyklym 19" LCD z DVi ?

czy polaczenie jest poprzez DVi czy analog?

co ze skalowaniem gier? jak to wyglada czy ktos ma doswiadczenie ?

w jakiej rozdzialce sa gry na xbox 360 czy jest mozliwosc wyboru rodzialki ?

 

prosze o odpowiedz na te pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„jak ja nie dam to kto da ?” bez sensu wytłumaczenie.

dajesz jedynie kilka wybranych screenów, a do reszty zapodajesz linki.

rozumiesz??

jestem jedyna osoba ktora ten temat podtrzymuje ...

 

ems...

musisz kupic takie cos dvi .... rozdzialke mozesz wybrac w dashboardzie praktycznie od 640x480 do 1920x1080 ( 1280x1024 jest tez )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten xbox ma hmm, ze tak powiem standardowo tylko wyjscie analogwe ?

bo jesli tak to nie ma sesnu stosowac dvi, no i zalozmy jesli ustawie na stale 1280x1024 to jak sie zachowuja gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjscie masz jedno w zaleznosci jaki kabel podepniesz to taki masz sygnal .. mozesz podpiac kabel 3xComponent ( mozesz chyba dokupic przejsciowke z componend na dvi lub hdmi ) i 2xaudio ( chinch ) i 1 video ( chinch ) lub takie cos jak ci wyzej podawalem lub eurozlacze i 2x chinch i jeszcze jakies super polaczenie component i optyczne do dzwieku... co do rozdzialki jesli ustawisz 1280x1024 to w grach bedziesz mial pasy od gory i dolu ... zeby ich nie miec musisz miec rozdzialke 1280x720 ( format 16:9 wszystkie gry jak narazie sa robione pod ta rozdzialke razem z progressive scan )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poogladalem filmiki z tego PGR3 i co moge powiedziec. Grafa swietna owszem - ale kokpity biedne są jakies- w GT Legends sa lepsze wg mnie.Aha i ta gra to NAPEWNO nie jest sim. - chyba ze na tych wszystkich filmikach goscie jada w trybie arcade a jest jakis inny bardziej symulacyjny tryb. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poogladalem filmiki z tego PGR3 i co moge powiedziec. Grafa swietna owszem - ale kokpity biedne są jakies- w GT Legends sa lepsze wg mnie.Aha i ta gra to NAPEWNO nie jest sim. - chyba ze na tych wszystkich filmikach goscie jada w trybie arcade a jest jakis inny bardziej symulacyjny tryb. ?

 

 

a czy kiedykolwiek PGR był inny niż arcade.... no nie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i ta gra to NAPEWNO nie jest sim. - chyba ze na tych wszystkich filmikach goscie jada w trybie arcade a jest jakis inny bardziej symulacyjny tryb. ?

Na szczescie jest to arcade, jak chce sim to zjezdzam na dol i ide pojezdzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: moze jutro wieczorkiem (od 19-20) jakis wieksze jezdzenie w PGR3? Ekipka PPC? Dzis zauwazylem ze troche ludzi gierczy to mi tak na mysl przyszlo. Co wy na to? Od razu tylko zastrzegam. Jesli cos wypali to ja sie nie pisze na hosta, za slaby upload. I wszyscy pro sa proszeni o NIE KOPANIE zadow od razu na starcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotka i myszke? Jak gralem z poca to mnie cholera strzelala od tego, zdecydowanie wole wyscig, ale spoko, dla kazdego cos milego sie znajdzie. Wazne zeby sie troche ludu zebralo.

Bo przegrywałeś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod powyższym stwierdzeniem obiema rękami :) Ścigało się nam super, choć muszę przyznać, że lamię jeszcze okrutnie :D

 

... ale to się wkrótce zmieni ;)

 

Tak czy siak, dzięki maSTHa212 za grę, jutro postaram się też być obecnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...