Skocz do zawartości
melonowy

Tt Big Typhoon Vs. Tt Sonic Tower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Przymierzam sie do wymiany mojego wysłużonego pentka i zastanawiam się nad dwoma coolerami :

 

TT Sonic Tower

klik

 

+ Fander 120

klik

-------------------------------------

czy moze

 

TT Big Typhoon

klik

 

W necie jest troche recenzji na temat obu wynalazków ale mnie generalnie interesuje poziom generowanego hałasu przez big typhoona - wydaje mi sie ze bedzie glosniejszy od fandera. Myslalem ze moglbym pasywnie zostawic tego Sonica bo z tylu obudowy siedzi juz jeden fander 120 :)

 

Moim priorytetem jest cisza -> ale nie chce robić sobie piecyka zostajac na pasywnym chlodzeniu

 

Powiedzcie ktore rozwiazanie bedzie lepsze ? Szczegolnie ze mam topowera ktory swoja obecnoscia podnosci temperature swoich kompanow wewnatrz obudowy

 

EDIT :

 

Wybralem te coolery bo oba pasuja pod socket A i pod s.939 a to bedzie chyba moja platforma przyszlosci

Edytowane przez melonowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz niby kazdy ma inne pojecie ciszy - jesli chodzi o fandera to moge powiedziec ze go nie slysze na min - teraz halasuja 2 rzeczy u mnie w kompie

 

1)Pentagram

2)Dysk

 

Dlatego chce cos naprawde cichutenkiego i sklaniam sie coraz bardziej ku sonicowi pasywnemu bo mam w sumie przeciag w budzie stymulowany przez 2 wentyle 120mm - jeden z przodu drugi z tylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno nabyłem Sonic Towera, w domu mialem wentyl Akasa Amber 120 i ten zestaw jest jak dla mnie wystarczający.

Mam Athlona kreconego 1400@2100 na 1,6v i temp. nie przekracza 37*

Podobne temperatury mialem na wodnym takze wydaje mi sie ze to dobry wybor :) Polecam

A no i przesiadlem sie z jakiegos starego spire Cu/Al no i temp. spadła o 13* (na spire był 1400@1900 1,525v) to tak tylko dla porownania napisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...