Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pewnien problem. nie wiem czy tak jest w ogole w grze czy tylko u mnie sa takie fazy. w sklepie gdzie moge sobie dokupic upgrade'y nie mam kursora!!! jak kur... mma sobie pozmieniac np kolory do vinyli?? wybieram jeden kolor i HU...!! a nad kolorami pisze 1/2 czyli chyba drugi tez mozna jakos wybrac. dodatkowo sa jakies strzalki w boki przy tym 1/2 tak jakby moznabylo zmienic na 2/2 i wybrac drugi kolor, ale jak to kurewstwo zmienic!!?? juz mi cierpliwosci brak. pomozcie.

Z tym problemem można sobie inaczej poradzic, ale nie wiem czy na klawiaturze też działa - na padzie zmieniają mi się te opcje kiedy wciskam R1/L1, a te przyciski mam odpowiedzialne za ręczny/nitro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie. Powiedzcie mi czy cienie na aucie są dobre, te na ulicy wydają się poprawne ale te na aucie są jakieś dziwne (kwadratowe). Wystarczyłaby mi odpowiedź, chyba że sue chce komuś robić screena. Dodam że są to najwyższe ustawienia.

http://img353.imageshack.us/img353/7629/mwpl53rm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - co oznaczają punkty CTS podczas pościgu ? Jak uderze w jakąś lampę to mi dochodzą, ale nie wiem co dają. I jeszcze jedno - czy w grze da się jakoś zarobić kase, poza ściganiem się w eventach ? Coś w rodzaju outrun'a z NFS U2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj max speed, ale po osiagach z dema oraz znacznie wiekszych mozliwoscach trasy sadze ze 400kM/h juz niedlugo "peknie" albo juz to sie stalo :-)

 

Dołączona grafika

 

 

A co do poscigow przez policje to poziom "scigalnosci" zwieksza sie poprzez ( z tego co pamietam )

 

1. Uszkodzenie mienia

2. Jazda poboczem

3. Przekroczenie predkosci

4. Ucieczka z miejsa wypadku

4. Uszkodzenie wozu policyjnego

5. Opor przy zatrzymaniu B)

Edytowane przez czullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast wzdychać na tym co jest, czego nie ma i co powiino być pomożecie rozwiązać mój problem, hm? Byłbym ogromnie wdzięczny.

Rozwiazalem ten problem z mala iloscia klatek w grze !!!! (w kazdym razie u mnie dziala pieknie teraz nie mam 10 -12 tylko 40-50)

napisz czy grasz na padzie albo czy masz do kompa podlaczonego jakiego pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do save:

 

Ukonczona Karriera i 93% zadan oraz bodajze 4 proby, w trybie kariera mam 3 samochody ( Porsche Carrera GT, Mercedes-Benz SLR McLaren oraz BMW M3 GTR - kazdy woz z wszystkimi mozliwymi upgrade`ami osiagow ) i ponad 200$ na koncie:

 

http://rapidshare.de/files/7911387/Czullo.html

Edytowane przez czullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazalem ten problem z mala iloscia klatek w grze !!!! (w kazdym razie u mnie dziala pieknie teraz nie mam 10 -12 tylko 40-50)

napisz czy grasz na padzie albo czy masz do kompa podlaczonego jakiego pada

Pada nie mam, ale mam kierownice compresor supreme pod USB... Zamiast tak mnie trzymać w napięciu mogłęs od razu napisać co zrobić!!! hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Underground w dzien :/

Gram dopiero jeden dzien i gra mi sie podoba ale obawiam sie, ze wlasnie dlatego, ze jest to kolejna kopia U to znudzi mi sie.

Narazie gre ratuje genialna wrecz otoczka. Filmiki, scenariusz, fabula.

Swietnie wszystko zgrane i bardzo efektowne.

Jest to coprawda tani chwyt fabuly ale w tej produkcji sprawdza sie swietnie.

Sama jazda to juz raczej totalny sredniak i dla mnie jest to najslabszy punkt gry.

Trasy sa swietne od miejskich zakreconych po proste i szerokie autostrady i jest to ze soba polaczone.

Muzyka nie jest w moich klimatach wiec ja sciszam aby tylko byla delikatnym tlem (tej z U1 nic nie pobije narazie). Grafika tak jak juz mowilem to najmocniejszy punkt gry ale gdyby nie te debilne smugi przy nitro oraz znudzony juz blur przy wiekszych predkosciach.

Fizyka to kicha, ze gdybym sie nie przemogl i nie "wgral w nia" to odszedlbym od tej gry.

Totalna porazka z tej strony. Jade sobie 200Km/h i wale czolowke z gosciem.

Po czym jade dalej - to rozumiem bo to arcade - ale na Boga nie z predkoscia 150Km/h !

Co ja w kartonik uderzylem ?

Gdyby tak dali fizyke chocby z NFS HP2 to nie powiedzialbym slowa ale musieli wlepic ten chlam z undegrounda :/

Pogram wiecej oczywiscie i ocenie miodnosc gry bo narazie jest wysoka ale tylko za sprawa swietnej oprawy wokol gry a w szczegolnosci filmiki trzymajace klimat.

 

Mam pytanie. Co oznaczaja te performance setups w trakcie gry (nie w garazu tylko np. podczas wyscigu) ?

Gdy ustawiam wszystko na + to samochod jest wolny jak ja pier****

Daje na - to sam nie wiem ale chyba jest normalny (co do osiagow) ale gorzej sie prowadzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Performance setup to taki uproszczony tuning nacisnij 1 ( gdy zaznaczony masz dany wskaznik ) to uzyskasz dodatkowe info co i jak :-)

 

Co do BE:

 

Zobacz w "Serii Prob" czy masz probe nr 69 "Test Czarnej Edycji".

Edytowane przez czullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada nie mam, ale mam kierownice compresor supreme pod USB... Zamiast tak mnie trzymać w napięciu mogłęs od razu napisać co zrobić!!! hehe

Szperajac w ustawieniach gry (bylem juz zdesperowany hehe) wszedlem do OPCJI STEROWANIA, tam zaraz na poczatku sa opcje do konfiguracji przyciskow na klawiaturze, ja natomiast wybralem opcje konfiguracj pada i tam PO PRAWEJ STRONIE EKRANU POJAWIA SIE OPCJA WIBRACJI PADA (domyslnie jest wlaczona) WYSTARCZY JA WYLACZYC !!!! wyjsc z gry i wlaczyc gre ponownie , u mnie dziala !!!!!!!

Napisz Gr3jli czy Tobie rowniez, pozdrawiam

 

PS: jesli ten spsob zadziala takze u Ciebie to bedzie oznaczalo ze EA odwalilo wala z tymi wibracjami na niektorych kompach hehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada nie mam, ale mam kierownice compresor supreme pod USB... Zamiast tak mnie trzymać w napięciu mogłęs od razu napisać co zrobić!!! hehe

ja tez czekam na nowe wiesci!!

cos mi sie wydaje ze przez mojego pada (usb) tzn przez wibracaje gra masakrycznie zwalnia, jeszcze nie testowalem na klawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po odlaczeniu pada, (czyli dodatkow do gry) ilosc klatek wzrasta u mnie (max detal 1024x768 wszystkie paski na full) wzrasta z 20-29FPS (z padem ) do 30-50FPS (bez pada) LOL!! czyli jesli masz np pada na moim sprzecie (nie wiem dokladnie od jakiego podzespolu to zalezy) nie pograsz z duza iloscia FPS !!!

nie wiem co jest nie tak , ale to juz poza mna bo po odlaczeniu pada wszystkie pieknie chodzi !!!

 

PS: mam pada od psx z przejsciowka do kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...przypominają mi się czasy, jak sam miałem kierownice, tylko firmy media-tech mt 162, ta natomiast zwalniała "tylko" we wszystkich częściach colina, na dodatek efekt skrecania zawsze byl opozniony, zdenerwowany tym "malutkim" szczególikiem sprzedałem kierownice i jestem szczęśliwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie policja jakies dopalacze ma albo cheatyuje ;p. Np. jak walna gdzies, obroc sie i zobacz jak wykrecaja ;o jakby 10x szybciej to sie dzieje, tzn policja porusza sie jak na przypieszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem(dosyć póznym) włączyłem gre, mam polską wersję :P i po prostu filmik "wtajemniczający" do fabuły gry mnie zabił, tak samo rozmowy, w dalszej częsci gry moze filmy nie są aż świetne i ciekawe(ROZMOWY!!) ale są także dobre...wg mnie, jedna z lepszych ścigałek - arcade ostatnich czasów ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Takie Troche Nie TyRyRy....Ale Czy przy takim kompie jaki ja mam (patrz opis) będe przynajmniej grać na średnich ustawieniach :D??

a Ty z tymi nie "tyryryr" pytaniami to nie tu ,na pierwszej stronie masz wymagania wiec czytaj !!!

 

Ja mam przesrane bo wyjade na ulice zoibaczą mnie i od razu helikopter kolczatki i 18 czanych radiowozółw.Oni kurde wykręcają nieźle.mi gra chodzi ideolo mam wszystko max.I oni chamsko prezy bandach otaczaja i nie da rady wyjść.

zmieniaj raz na czas wyglad auta np. kolor , vinyl czy cos to wtedy spadnie zainteresowanie Toba i bedziesz mial luzniej

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperajac w ustawieniach gry (bylem juz zdesperowany hehe) wszedlem do OPCJI STEROWANIA, tam zaraz na poczatku sa opcje do konfiguracji przyciskow na klawiaturze, ja natomiast wybralem opcje konfiguracj pada i tam PO PRAWEJ STRONIE EKRANU POJAWIA SIE OPCJA WIBRACJI PADA (domyslnie jest wlaczona) WYSTARCZY JA WYLACZYC !!!! wyjsc z gry i wlaczyc gre ponownie , u mnie dziala !!!!!!!

Napisz Gr3jli czy Tobie rowniez, pozdrawiam

 

PS: jesli ten spsob zadziala takze u Ciebie to bedzie oznaczalo ze EA odwalilo wala z tymi wibracjami na niektorych kompach hehehhe

ja mam pada z wibra i przy wlączonej wibrze dziala normalnie

aczkolwiek gram bez wibry bo mi rece wpadaja w drgania potem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...