Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy takie pytanie juz padło ale nie jest to juz moje pierwsze forum ktore dzis przegladam i dalej nie wiem jak ta gre zainstalowac mam wersje 4cd probowalem otworzyc daemonem ale płyty sa juz rozpakowane mam ok.40 plikow tak samo nazwanych ale zaden nie dziala!! prosze o pomoc! jesli takie pytanie juz padło to jeszcze raz przepraszam.

 

pirat ...

 

 

a co do gry - może zrobimy sobie konkurs na najbardziel el0 filmik ;>???

 

chodzi głównie o burnout'y ;P ma fajnie wyglądać i ma być pr0 ...

 

zdaje sobie sprawę że niektórzy nie mają sprzetu żeby robić filmiki ale najlepsze ustawienia we frapsie to half size , nagrywanie bez dźwięku i 30 fps... mi się tak dobrze nagrywa...

 

Tak więc ogłaszam konkurs na najlepszy burnout filmik z waszym samochodem w akcji...

 

Data zakończenia - nieznana :P ponieważ nie wiadomo jakie będzie zaintaresowanie konkursem :)

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, grałem w demko i niestety do oryginału mi się nie pali... Zawiodłem się totalnie i do tego jeszcze gra u mnie jakoś dziwnie chodzi. Niby 1024 i wysokie detale leci 40FPS i więcej, a mam wrażenie strasznego cięcia - obniżyłem na 640 i min detale i jest lepiej, ale dalej kiepskawo - nie wiem od czego to zależy - w poprzednich nfsach przy niższych fps było lepiej.

 

Gra sprawia wrażenie jakby brakowało jej dynamiki, płynności - nie wiem, czy to tylko w demku, czy w fullu też.

 

Do tego zachowanie się samochodu na drodze - okropne - jak uwadzę w barierkę, to jakaś tajemnicza siła mi ciągnie przód samochodu do tyłu - no bez jaj, on się powinien ślizgać po barierce.

 

Na kierownicy już zupełnie nie da się jeździć - samochód lata mi po całej drodze i nie mogę wyrównać jazdy, z tym że z porsche jest lepiej, ale i tak strasznie niestabilny. Nie mówiąc już, że w demko najwyraźniej nie obsługuje mojej kierownicy (czerwony logitech)...

 

Jak się rozwali, to ruszenie jest wyczynem - mam analogowe przyśpieszenie i ma problem, żeby nie stać w miejscu i nie mielić kołami. A już nie mówiąc jak chcę skręcić przy ruszaniu.

Jakto powinien sie slizgac po barierce ? właśnie chodzi oto że to ma być betonowa ściana "do usunięcia po wyścigu" kminisz ? ślizganie było w U2 ( między innymi dlatego miałem wysokie miejsce bo się nauczyłem techniki "wallriding" :D )

 

 

Karbonowe chyba raczej nic nie dają, ale z tego co zauważyłem, po dodaniu spojlera i wlotów powietrza na dachu możemy ustawiać sobie aerodynamikę samochodu. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Od tego jest bodykit, ja miałem aerodynamike tylko do BK

 

Hmm, no właśnie do tej pory nic nie tuningowałem, o co chodzi z tym tuningiem. Jeśli np, przesune suwak "handing" w prawo to co to da w porównaniu jakbym przesunął go w lewo.... może mi ktoś wytłumacvzyc to szczegółowo do poszczególnych ocji tuningu ?

A sam nie możesz pokombinować ? ja najpierw dałem minus na max potem plus na max i skapnołem co i jak.

 

pirat ...

a co do gry - może zrobimy sobie konkurs na najbardziel el0 filmik ;>???

 

chodzi głównie o burnout'y ;P ma fajnie wyglądać i ma być pr0 ...

 

zdaje sobie sprawę że niektórzy nie mają sprzetu żeby robić filmiki ale najlepsze ustawienia we frapsie to half size , nagrywanie bez dźwięku i 30 fps... mi się tak dobrze nagrywa...

 

Tak więc ogłaszam konkurs na najlepszy burnout filmik z waszym samochodem w akcji...

 

Data zakończenia - nieznana :P ponieważ nie wiadomo jakie będzie zaintaresowanie konkursem :)

No spoko ale nie będą za dużo ważyć ? :) Przyjmujecie filmy z dema ? bo tam przy viperku elegancko olewam policje i zawracam im przed nosem ;]

 

A teraz dla marudzących na kierownice -----> http://www.nfs-planet.de/index2.php?lang=eng <-----

 

Pierwszy news !!

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do vinylów - kolejno wybierz jakiś inny vinyl np. Flame'a, wybierz kolor -zamiast starego powinien być ten nowy -> teraz daj stock = vinyl powinnien zniknąć.

probowalem ale widocznie czegos nie skumalem :) Moze mi ktos wytlumaczyc po kolei ? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JOŁ mam problem odnośnie opcji graficznych w grze:/ Niektórych efektów nie da sie włączyć ( w tym antialiasingu) przez co gra wygląda brzydko. Poprostu są szare i nie da sie na nie najechać:/ Moja karta to FX 5200 i stery 81.xx HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie, jak mnie ta gra sfrustrowała!!! Najpierw zaczęłą mi się zacinac...I nie wiedziałem o co chodzi, przecież sprzet jest ok...Okazało się, ze engoine gry jest lipny i musiałem pokombinować z grafiką. Gdy się już uporałem, przeniosłem koma do salonu, odpaliłem ekran (120 cali)+ odpowiednie nagłośnienie, ustawiłem fotel, podłączyłem kierownicę i odpaliłem gierkę...

Porażający efekt... filmy zaje..ste!!!

Odpaliła się gra...i kolejna lipa!!! Kierownica nie działa...

To się nazywa porażka ze strony EA games...jak mogli niedopracować TAKICH SZCZEGÓŁÓW...POZOSTAŁO TYLKO CZEKAĆ NA JAKIŚ PATH, KTÓRY TO NAPRAWI...

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JOŁ mam problem odnośnie opcji graficznych w grze:/ Niektórych efektów nie da sie włączyć ( w tym antialiasingu) przez co gra wygląda brzydko. Poprostu są szare i nie da sie na nie najechać:/ Moja karta to FX 5200 i stery 81.xx HELP!

a czego Ty bys zadal od karty za 120 zl?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat obsługuje ona tak samo direcx'a 9.0 co dużo droższa FX 5950. Wiec dlaczego nie da sie włączyc tych opcji?

No i co z tego? Chcesz na FX5200 grac z AA?? :mur: Na Twojej karcie gra bedzie wygladac brzydko i nic z tym niestety nie zrobisz. Jedynie wymiana sprzetu moze pomoc jezeli chodzi o wyglad gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NFSMW dopiero zaczęłem grac bodajze mam 3%. Gierka spoko.

Mam ustawioną na 1024x768 High detal jedynie cienie na połowe 4xFSAA i 16xAnizo i cały czas mam w okolicy 30fps. Nie ma tez zadnego rzniecia sie na zakretach.

 

 

A jest cos takiego w tej grze jak poziom rozgrywki(easy,medium itp.) bo jak dla mnie ci goscie starasznie cienko jezdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NFS U2 grałem na full detal + AAx2 i gra zajebiście wyglądała i nie cięło(karta oraz proc podkręcony ten FX to wersja Ultimate więc jest ciut szybsza od nominalnego 5200)

życze szczęścia ... ja przy swoim (kiedyś) fx 5500 miałem przycinki na full detalach w NFSU 1 ;] no to życze powodzenia w Most Wanted...

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten FX5200 na dziem dzisiejszy, jest super wymiatajaca karta, ale do zastosowan biurowych :lol2:

 

Wiec nie wiem czego ty po niej oczekujesz....

 

rzecz w tym, ze "mi sie nic nie tnie" to bardzo subiektywne odczucie. Sam znam paru ludzi ktorym gra chodzi ~20 fps i mowia ze sie nie tnie, ze smiga jak zloto. A ja nie daje rady tak grac u nich....

Jak nie ma grafiki od poziomu Radeona 9600 pro w gore, to sie nie pogra plynnie w 1024 i srednio-wysokie detale. I "wlasciwe skonfigurownie", czy dobrane sterowniki nie pomoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JOŁ mam problem odnośnie opcji graficznych w grze:/ Niektórych efektów nie da sie włączyć ( w tym antialiasingu) przez co gra wygląda brzydko. Poprostu są szare i nie da sie na nie najechać:/ Moja karta to FX 5200 i stery 81.xx HELP!

Jako szczęśliwy użytkownik FX5200 także napotkałem ten problem, a że nie lubię nie wiedzieć dlaczego coś nie działa, tak też odkryłem jak odblokować możliwość włączenia wszystkich efektów (na przekór niedowiarkom - FX5200 obsługuje DX9, antialiasing też można używać do grania :lol: ). Otórz grając w demo, postanowiłem zrobić mały eksperyment z programikiem 3dAnalyzer ("takie coś" do oszukiwania systemu i gier na temat posiadanej karty graficznej :wink: ) - "przerobiłem" swoją kartę na FX5900 (zmiana DeviceID w tymże programie) i w magiczny sposób wszystkie efekty stały się dostępne :P W końcu mogłem zobaczyć deszcz płynący po szybie :P Włączenie cieni oczywiście zabiło płynność, nie spodziewałem się cudów :wink: Na pełnej wersji gry ten trik jak dotąd się nie udał.

 

PS. Antyaliasing można wymusić w ustawieniach karty - gra się znośnie do 2xq :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis nawalilem ponad 10 milionow na 68 probie z seri prob (poscig trwajacy 30 minut) i gdy zakonczyl sie czas oczekiwania gre wywalilo do Windowsa, grrryyy..... :mur: Ale jutro mam zamiar to powtorzyc, a nawet pobic B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haa !

Odpalilem wreszcie Microsoft Sidewinder Presision Wheel bez FF i pedaly dzialaja idealnie.

Musialem zrobic trick.

Mialem ustawione do RBR dzielone osie (gaz-hamulec na osobnych).

Odpalilem NFS na wspolnej osi ale niestety nie moglem ustalic hamulca.

Wiec spowrotem na osobne osie, ustawilem gaz hamulec (ale nie da sie jezdzic) i wtedy do windowsa i na wspolna os.

Czyli ustawialem na osobnych osiach (bo na wspolnej sie nie da) ale za to gram na wspolnej bo na osobnych sie nie da :)

Troche pomieszane ale mysle, ze jasne i kazdemu sie powinno udac.

Nie potrafie narazie jeszcze jezdzic w tej arcadowce na kierownicy.

Zabawa gazem analogowym jest za to wynagrodzeniem tych mek.

1 bieg, delikatnie ruszam z pomrukiem wielkiego zwierza, 2 bieg rowniez leciutko i nagle rura i ryk miliona bestii (Mustang GT)

Swietna zabawa.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gowno prawda ja na swoim fx5500 gram na medium detalach z podniesionym AA i podwyższoną grafiką samochodu i w 800x600 bryka super rzadko kiedy zdarzy się malutka przycinka

W koncu znalazł sie ktos kto zaprzeczył tej tezie iz na tych kartach nie da sie grać. A tak w nawiasie AA potrzebny mi do rozdzielczości 800x600 wiec nie sądze aby gra na tej karcie była niemozliwa. HUBI_89 jak włączyć AA? Tez miałes zablokowaną tę opcje w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcie te ścinania (sprzęt jak w opisie i 800x600 na medium - płynnie - 30 FPS :D ) napiszcie co sądzicie o subaru imprezie bo nikt o nim nie pisał :D a dźwięk ma całkiem przyjemny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale ja gram w 1024x768 AAx4 full detale jedynie bez cieni bo mnie wkurzaja i mi sie nie podobaja bo sa "kwadratowe" ale pomijam ten fakt :) gram sobie gram jade samochodem super plynnie i pojawiaja sie chrupniecia/przycinki nie wiem jak oni ta gre pisali :/ chyab tylko z optymalizacjia pod GeF6xxx i nowsze

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram sobie gram jade samochodem super plynnie i pojawiaja sie chrupniecia/przycinki nie wiem jak oni ta gre pisali :/ chyab tylko z optymalizacjia pod GeF6xxx i nowsze

NO ja to tez mam, zreszta to samo bylo w nfs:u2. Zeby nie bylo ;) radek 9800Xt (@ 444gpu i 384 na pamietkach ) wiec karta daje rade, i to obojetnie jaka rozdzielczosc, 1024x768 ( gorny podstawowy pastek "jakosci grafiki" - 46 fps ) czy 1280x1024 ( takie same ustawienia 35 fps) czy 1600x1200 ( poprzestawiane ustawiania a adwance, aa off, no nie pamietam teraz ale plynnie sie gra ;) 21-23fps ) i zawsze to samo, jede sobie 200km/h i chrupniecie po kilkunastu sekundach chrupniecie :/

 

Nie przeszkadza to bardzo w grze ale jest denerwujace. :angry:

PS: dolanczam sie do apelu:

 

Bajki i mity, czyli jak gralem w most wanted na high w 1024x768 na Fx 5200 ultimate

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...