Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tak samo docina w wyścigach a w mieście nie ma dogrywek! Skopane na maksa... a gra w pamięci ~400mb zajmuje + 128 danych na karcie, które wymienia z RAM. Więc nie ma prawa mulić Wam z dysku... Ewidentnie jest coś z samym programem(błędy w kodzie) bo zarówno na ati jak i nv się tak dzieje... Katastrofa... Najgorzej jak robisz drugie kółko i Ci dogra na zakręcie gdzie filary są i je... w filar :angry: pozostaje tylko reset :angry: Może jakiś patch będzie ?? Fajnie jakby gta było z taką grafą :)))

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dragi to ekstra super sa omg chyba idiota to wymyslal...

przeciez to chore jest wlasnie 1241413523523 razy przejechalem drag o 9 miejsce i kuFAAAa przeciez sie tego przejsc nieda -.- Jakbym nie robil to ciezarowka ktora przejezdza przedemna (skrzyzowanie) pod koniec trasy to zawsze we mnie walnie rotfl... bez kitu jade szybko to zaczepi mnie tylko kawalek, jade szybciej tez mnie zaczepi!! Staram sie zwolnic przed ta ciezarowka.... zal? ona tez zwalnia (moge tak przejechac ale przeciwnik mnie wyprzedza) najlepsze jest to ze gdybym mogl wjechac na chodnik juz dawno bym wygral. Ja niestety wpiernicze sie w samochod zawsze a komputerek przejedzie sobie chodnikiem i ominie go (ja oczywiscie nie moge)

 

update udalo sie.... -.- ;d

Hehe też z tym wczoraj walczyłem. I to dłuugo. Raz udało mi się ją ominąć poprzez szybkie przyspieszenie ale z tej radości walnąłem w nadjeżdzający z nad przeciwka samochód. Potem wiele wiele prób aż w końcu wpadłem na pomysł że zwolnię przed nią i się jakoś udalo.

Fakt faktem dragi w U2 były o niebo lepsze. Tutaj jakoś dziwnie się je robi.

Edytowane przez czarnyrycerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzilem w wiekszych opresji w tej grze, wiec imo nie rzuca na kolana. teraz walcze o 4ta pozycje. moj cayman ma juz notowania na sume 1,8 mln ;]]]] na szczescie sa jeszcze dwa porschaki, lecz czekaja na dofinansowanie azeby byly gotowe w 100%. aha drazni mnie jedna rzecz. zauwazylem ze w sytuacji gdy np scigam sie, jestem na 1wszym miejscu uderzam w cos, zwalniam, wyprzedza mnie zawodnik z 2giej lokaty, gonie go... on w pewnym momencie zwalnia nie wiadomo z jakich przyczyn, i go mohge dogonic. hmmm.. albo przy walce o miejsce na liscie, jest np wyscig sprint, to jak jade jako drugi to zawsze kolo przede mna zjezdza lekko na pobocze (kraweznik) i rozwala wszystko co sie da, przez co trafiaja we mnie znaki, smietniki czy inne elementy, tak jakby skur****n chcial mnie zwolnic. heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalismy z Kumplem i nie pomoga jeszcze jakies pomysły

Masz SP2 ? Jeśli tak, to w opcjach zabezpieczeń wyłącz monitorowanie dla połączeń lokalnych. No i wyłącz firewalla, albo ustaw w nim regułe dla gry.

 

Dołączona grafika

 

 

Mi to pomogło

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CarsonPoland mam to samo tylko że u mnie wyraźnie widać doczytywanie z dysku chociaż często patrzac na to co się akurat dzieje na ekranie ciężko powiedzieć co tam się doczytuje. Czasem nawet w kryjówce przy statycznym obrazie klatki lecą z 60 do 2 bo gra sobie nie wiadomo co doczytuje. Dla mnie jest sprawa prosta bo innego rozwiązania nie znalazłem: albo ta gra wymaga 2GB RAMu i programiści zrobili nas w balona pisząc w zalecanych wymaganiach (nie minimalnych, a zalecanych) 512MB, albo ta gra "nie potrafi" optymalnie korzystać z zasobów systemowych, a zwłaszcza z pamięci.

 

@??????? też miałem z tym problem, ale pamiętam że z prawej strony wyjeżdzał jakiś bus. Zawsze w niego przywalalem az za którymś razem po prostu przychamowałem w tym miejscu i w busa wkomponował się przeciwnik.

 

Co do wykroczeń jakiś czas temu miałem problem z popełnieniem wykroczenia nieostrożnej jazdy. Teraz gdy mam 5y stopień poszukiwań fury dostaje komplet wykroczeń w kazdym pościgu. Ale wydaje mi się że ściganie się mamy gdy pościg rozpoczyna się w trakcie trwania wykonywania wyścigu z jakimiś typkami w konkurencji z maksymalnym ryzykiem wystąpienia patrolu. Co do nieostrożnej jazdy również wydaje mi się że trzeba cholernie szybko przejechać koło radiowozu żeby to zaliczyć ale to tylko moje przypuszczenia.

 

Jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia. Może ktoś ma podobne odczucia. Zauwazyliście, że uzyskanie "pozwolenia" na ściaganie się z określonym typem z czrnej listy (czyli wyścigi, bounty, wanted level) jest zdecydowanie trudniejsze niż sam wyścig z tym gościem. Kurde nie powinno być na odwrót? Przecież to ci kolesie z BL są wymiataczami w mieście tak czy nie, a okazuje się że wyścigi z nimi przechodze za pierwszym razem, a żeby do niego dotrzeć to jestem aresztowany 5 razy, 10 razy zaczynam od nowa wyścigi typu drag itd. Pozatym zauważyliście że na filmikach przed wyściegiem z kimś z BL chyba prawie zawsze gonią go(ją) zwykłe te najbiedniejsze radiowozy. I co ja mam się go bać? Mogli to lepiej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z was mówili, że BMW będzie najszybszą furą w grze.

Skończyłem moją karierę i powiem Wam, że moje SLR jest

trochę szybsze. A jakby tego było mało to M3 GTR ne można

tuningować ani nic z nią robić tylko VISUAL upgrade.

 

Mam nadzieję, że będzie jakiś patch aby można było zrobić każdą fure

m in te bonusowe (GT2, Camaro :D)

 

Wiecie może co jest za przejście Challenge mode ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalecane jest 1gb pamieci

W takim razie w FAQ jest bład:

 

Cytat

Wymagania zalecane:

 

Procesor: 2,0GHz

Pamięć RAM: 512 MB

Karta Graficzna: 128 MB zgodna z DirectX

CD-ROM: 52x

DirectX: 9.0c

WINDOWS: XP

Miejsce na dysku: 2 GB

Koniec cytatu

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie optymalizacji to nie wiem od czego to zalezy, ale jak sprawdzalem zuzycie pameci podczas gry to zajmuje ona ok 400MB ,wiec pamieci 512 w kompie powinno jej spokojnie wystarczyc. Z tego co zauwazaylem to gra chodzi coraz gorzej im dluzej gramy. Ogolnie jezdzac po miescie bardzo zadko mam przycinki ,ale czasami podczas wyscigow to sa haki takie ze ledwo da sie jechac. Patrzylem rowniez czy moze dysk nie doczytuje ,ale nic z tych rzeczy. Aha mam jeszcze taka dziwna przypadlosc ,ze gra czasami potrafi zwolnic do 2fps na 30s po czym nagle jakby sie cos odblokowywalo i dalsza jazda jest juz plynna. W sumie 9800Pro daje rade ,bo gram z wszystkim max bez cieni (bo sa zwalone) AAx2 Anisox8 i jak jezdze po miescie mam 35-45FPS. Czekamy na jakiegos patcha ,bo czasami tak te zacinki irytuja ,ze odechciewa sie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiecej kasy wywalilo BMW na nowego NFS i z tego wzgledu jest tym TOP ONE w grze.

 

Odnosnie optymalizacji to nie wiem od czego to zalezy, ale jak sprawdzalem zuzycie pameci podczas gry to zajmuje ona ok 400MB ,wiec pamieci 512 w kompie powinno jej spokojnie wystarczyc. Z tego co zauwazaylem to gra chodzi coraz gorzej im dluzej gramy. Ogolnie jezdzac po miescie bardzo zadko mam przycinki ,ale czasami podczas wyscigow to sa haki takie ze ledwo da sie jechac. Patrzylem rowniez czy moze dysk nie doczytuje ,ale nic z tych rzeczy. Aha mam jeszcze taka dziwna przypadlosc ,ze gra czasami potrafi zwolnic do 2fps na 30s po czym nagle jakby sie cos odblokowywalo i dalsza jazda jest juz plynna. W sumie 9800Pro daje rade ,bo gram z wszystkim max bez cieni (bo sa zwalone) AAx2 Anisox8 i jak jezdze po miescie mam 35-45FPS. Czekamy na jakiegos patcha ,bo czasami tak te zacinki irytuja ,ze odechciewa sie grac.

Probowal ktos jeszcze z przydzielaniem pamieci dla AGP w biosie ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w FAQ jest bład:

 

Cytat

Wymagania zalecane:

 

Procesor: 2,0GHz

Pamięć RAM: 512 MB

Karta Graficzna: 128 MB zgodna z DirectX

CD-ROM: 52x

DirectX: 9.0c

WINDOWS: XP

Miejsce na dysku: 2 GB

Koniec cytatu

jak bym patrzył w to co piszą na pudełku z gra to bym dalj jechal na p 3 1ghz i 256 ram + grafa 64 mb

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie optymalizacji to nie wiem od czego to zalezy, ale jak sprawdzalem zuzycie pameci podczas gry to zajmuje ona ok 400MB ,wiec pamieci 512 w kompie powinno jej spokojnie wystarczyc. Z tego co zauwazaylem to gra chodzi coraz gorzej im dluzej gramy. Ogolnie jezdzac po miescie bardzo zadko mam przycinki ,ale czasami podczas wyscigow to sa haki takie ze ledwo da sie jechac. Patrzylem rowniez czy moze dysk nie doczytuje ,ale nic z tych rzeczy. Aha mam jeszcze taka dziwna przypadlosc ,ze gra czasami potrafi zwolnic do 2fps na 30s po czym nagle jakby sie cos odblokowywalo i dalsza jazda jest juz plynna. W sumie 9800Pro daje rade ,bo gram z wszystkim max bez cieni (bo sa zwalone) AAx2 Anisox8 i jak jezdze po miescie mam 35-45FPS. Czekamy na jakiegos patcha ,bo czasami tak te zacinki irytuja ,ze odechciewa sie grac.

 

Ona czyli gra, czy ogolne uzycie pliku stronicowego ?

Jesli sama gra zajmuje 400mb, to logiczne, ze na 512mb bedzie dogrywac. Windows zajmuje w pamieci grubo ponad 200mb, to watpliwe, zeby nfs zajmowal 1xxmb. Aniu czas na Colgate (dodatkowe 512mb ;] ).

 

http://img505.imageshack.us/img505/5497/cayman5lo.jpg

http://img505.imageshack.us/img505/6601/cayman11nv.jpg

drugie zdjecie mi sie troche zepsulo ;]

 

galeri nie zauwazylem ;/

jakby co niech ktos przeniesie

MS Paint user. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym patrzył w to co piszą na pudełku z gra to bym dalj jechal na p 3 1ghz i 256 ram + grafa 64 mb

Hmm to może napisz na co spojzałeś że stwierdzasz ze zalecane jest 1GB co? Zwłaszcza że robił juz tu kolega testy z 1,5GB pamięcie i przycinki dalej miał. Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na bardzo wysokich detalach (chyba nieco przesadzonych jak na mój sprzęt AAx4, Anizo x 16, wszystko full, 1280x1024) i mam czasem spadki do 23-25 fps, ale średnio jest 38 fps - zmierzone FRAPS

to tak jak u mnie... i wcale nie sa to 'przesadzone' detale, ale kiepski engine i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona czyli gra, czy ogolne uzycie pliku stronicowego ?

Jesli sama gra zajmuje 400mb, to logiczne, ze na 512mb bedzie dogrywac. Windows zajmuje w pamieci grubo ponad 200mb, to watpliwe, zeby nfs zajmowal 1xxmb. Aniu czas na Colgate (dodatkowe 512mb ;] ).

A nie widzisz, że Karas ma 2x512 więc wiadomo o co mu chodziło i zapewniam Cię, że On zdaje sobie sprawę z tego, że Winda też pamięć zabiera :P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona czyli gra, czy ogolne uzycie pliku stronicowego ?

Jesli sama gra zajmuje 400mb, to logiczne, ze na 512mb bedzie dogrywac. Windows zajmuje w pamieci grubo ponad 200mb, to watpliwe, zeby nfs zajmowal 1xxmb. Aniu czas na Colgate (dodatkowe 512mb ;] ).

MS Paint user. ;]

Sama gra w pamieci tyle zajmuje ,wiec przy moim 1GB ramu zadnych doczytek byc nie powinno <_< Zreszta dlaczego one wystepuja w 95% w wyscigach ,a przy jezdzie po miescie ich nie ma :blink: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama gra w pamieci tyle zajmuje ,wiec przy moim 1GB ramu zadnych doczytek byc nie powinno <_< Zreszta dlaczego one wystepuja w 95% w wyscigach ,a przy jezdzie po miescie ich nie ma :blink: ??

A no to jak masz 1gb, to dziwne, ze dogrywa. Napisales w poscie, ze na 512mb powinno chodzic dobrze i mnie to zmylilo, myslalem, ze tyle masz (nie lookalem na sig'a). ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z filmikami. Strasznie rwią, do tego stopnia że widzę tylko slide show, głos chodzi chociaż co kilka sekund też na moment ustaje... w demku miałem ten sam problem. Sama gra śmiga mad.gif, czy wie ktoś może co jest przyczyną tego i jak to naprawić ?

Bardzo utrudnia to gre szczegolnie, że jak chce pominąć filmiki to zanim nfs zareaguje to juz prawie cały slide show minie ( czyt filmik ). Dziwnie, że komp sie krztusi przy filmikach tymbardziej, że sama gra chodzi b.b.dobrze na 800x600 medium. Zamiana ntsc na pal nie pomogła.

Czy zna ktoś odpowiedź na moje pytanie, bo uniemożliwia mi to normalną grę ? Qmpel na tej samej specyfikacji nie ma większych problemów z filmikami, przyczyną musi być software, a konretnie kodeki. Czy wie ktoś może jakie kodeki są w filmikach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie optymalizacji to nie wiem od czego to zalezy, ale jak sprawdzalem zuzycie pameci podczas gry to zajmuje ona ok 400MB ,wiec pamieci 512 w kompie powinno jej spokojnie wystarczyc. Z tego co zauwazaylem to gra chodzi coraz gorzej im dluzej gramy. Ogolnie jezdzac po miescie bardzo zadko mam przycinki ,ale czasami podczas wyscigow to sa haki takie ze ledwo da sie jechac. Patrzylem rowniez czy moze dysk nie doczytuje ,ale nic z tych rzeczy. Aha mam jeszcze taka dziwna przypadlosc ,ze gra czasami potrafi zwolnic do 2fps na 30s po czym nagle jakby sie cos odblokowywalo i dalsza jazda jest juz plynna. W sumie 9800Pro daje rade ,bo gram z wszystkim max bez cieni (bo sa zwalone) AAx2 Anisox8 i jak jezdze po miescie mam 35-45FPS. Czekamy na jakiegos patcha ,bo czasami tak te zacinki irytuja ,ze odechciewa sie grac.

Ja mam to samo. Gra chodzi plynnie i w pewnym momencie zaczyna klatkowac na kilkadziesiat sekund :mur: Uzywalem roznych sterow i na kazdych jest podobny efekt. Imo to nie jest wina zbyt malej ilosci pamieci ram tylko ewidentnie spartolonego engine'u. Bez przesady zeby na 1GB pamieci takie "cuda" sie dzialy. Przewaznie pomaga wyjscie do pulpitu na kilka sekund i powrot do gry. Wtedy gra dostaje kopa i na tych lokacjach w ktorych wystepowalo klatkowanie robi sie plynnie. Czekam z niecierpliwoscia na patcha bo jak powiedzial Karas gra staje sie strasznie irytujaca :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej gry to uważam że rewelka :]

Wczoraj do 3:20 siedziałem .... i troszkę teraz w pracy niepritomny jestem ale co tam, raz się zyje :]

 

Natomiast co do wymagań to zdaje mi się że gra jest jeszcze mocno niedopracowana pod względem HARDWARE ....

 

Na moim sprzecie tnie się nawet w 800x600 przy detalach na 1 przed najwyższymi... bez anizo i filtrowania...

 

U kumpla na venice 3000+ @ FOXCONN NF4UK8AA-8EKRS + x800 + 1gb gail 400 cl 2.5 ( nie kręcony ) tez potrafi się zaksztusić...

albo raczej dostać ataku astmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś odpowiedź na moje pytanie, bo uniemożliwia mi to normalną grę ? Qmpel na tej samej specyfikacji nie ma większych problemów z filmikami, przyczyną musi być software, a konretnie kodeki. Czy wie ktoś może jakie kodeki są w filmikach ?

A zainstalowałeś stery do płyty głównej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę cytatem:

 

Czym różni się zwykła wersja od Black Edition ?

 

*bonusowe, niesamowite wozy: 67 Camaro i specjalnie stuningowany BMW M3 GTR

*dodatkowe, stuningowane wersje takich wozów jak: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S i Corvette C6.R.

*bardziej rozbudowany tryb Exclusive Pursuit Challenge

*3 specjalne wyścigi

*dodatkowe, ekskluzywne dla edycji Black vinyle (ozdobne wzory) dla samochodów

*bonusowa płyta DVD, a na niej: prezentacja najlepszych, wystepujących w grze samochodów, eksluzywna galeria wozów, dodatkowe filmy i dokument o tworzeniu gry przestawiany przez Josie Maran - seksowną supermodelkę.

Chodzi mi dokładnie o fragment tekstu podkręślony. Gdzie są te dodatki? Trzeba to odkryć czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@[RONIN] bierzesz szybki wyścig, tworzysz własny, potem w wyborze samochodu strzłaki góra/dół przełaczają miedzy samochodami seryjnymi, tymi z kariery, własnymi zrobionymi i bonusowymi.

 

@Ath u mnie gra zajmuje 250MB pamięci. Razem z systemem to 460MB z 1250MB zdeklarowanych więc teoretycznie powinno się dać komfortowo grać również na 512MB Ramu przy rozsądnych ustawieniach a tak nie jest.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!].. !!! juz poprostu nie moge, ta gra mnie tak dobija, moze nie tyle sama gra co to co sie w niej wyprawia !! mam ochote powiesic programistow za jaja albo u[ciach!]l.. ktoremus leb przy samej [gluteus maximus]!!! jak mozna tak spier... zarzadzanie pamiecia w grze!! przeciez mozg sie lasuje jak to widze!! to samo bylo z Morrowindem, gra po paru godzinach grania potrafila zrobic taki rozpierd.. w pamieci ze glowa mala. nic tylko restart kompa i na nowo granie :) nfs jest lepszy, jemu nie potrzeba paru godzin, on robi odrazu burdel w pamieci!! i to ze gra tnie w niektorych momentach to napewno nie jest wina zbyt malej ilosci ramu, bo w takim wypadku bylo by widoczne doczytywanie z dysku a tu tak nie ma. scigam sie wlasnie z kolesiem (BL) mam ladnie 30 fps, nic nie tnie a tu nagle hu. zaczyna tak mielic ze mam doslownie projekcje slajdow, ale dysk sobie oczywiscie odpoczywa, musialem zastosowac alt-tab i dopiero pomoglo. takich akcji mam pelno. praktycznie co pol godziny. czy u was tez tak jest?? dodam ze mam 512mb (ramu oczywiscie :) sory za te bluzgi i !!! ale musialem sie gdzies wyzyc bo juz [ciach!]... dostawalem.

Mam kropka w kropke to samo, poprostu masakra co się dzieje. BA ! Po wyjściu do windy system przez nastepne 5 minut próbuje się pozbierać :/

 

Zwrociliscie uwage gdy podczas wyscigu korzystamy z skrotow, a jadacy przeciwnik za nami wybiera normalna droge i za chwile sie cofa by tez przejechac przez skrot przez co traci kilka sekund do nas (widac to dobrze na mapce obrazujacej pozycje wszystkich uczestnikow wyscigu). Za chwile jednak odpala silnik odrzutowy i w ciagu kilkunastu sekund nas dogania. Szkoda, ze tego nie poprawili bo juz w NFSU wystepowalo "nieziemskie" przyspieszenie wozow przeciwnika.

Mi sie to nie zdaża. Ja wiem czemu oni nas doganiają :P Jest taka opcja Catch up (doganianie) włączona, przynajmniej w demie była i dało się ją wyłączyć, dzisiaj pokombinuje.

 

 

Dla mnie jest sprawa prosta bo innego rozwiązania nie znalazłem: albo ta gra wymaga 2GB RAMu i programiści zrobili nas w balona pisząc w zalecanych wymaganiach (nie minimalnych, a zalecanych) 512MB, albo ta gra "nie potrafi" optymalnie korzystać z zasobów systemowych, a zwłaszcza z pamięci.

 

@??????? też miałem z tym problem, ale pamiętam że z prawej strony wyjeżdzał jakiś bus. Zawsze w niego przywalalem az za którymś razem po prostu przychamowałem w tym miejscu i w busa wkomponował się przeciwnik.

 

Jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia. Może ktoś ma podobne odczucia. Zauwazyliście, że uzyskanie "pozwolenia" na ściaganie się z określonym typem z czrnej listy (czyli wyścigi, bounty, wanted level) jest zdecydowanie trudniejsze niż sam wyścig z tym gościem. Kurde nie powinno być na odwrót? Przecież to ci kolesie z BL są wymiataczami w mieście tak czy nie, a okazuje się że wyścigi z nimi przechodze za pierwszym razem, a żeby do niego dotrzeć to jestem aresztowany 5 razy, 10 razy zaczynam od nowa wyścigi typu drag itd. Pozatym zauważyliście że na filmikach przed wyściegiem z kimś z BL chyba prawie zawsze gonią go(ją) zwykłe te najbiedniejsze radiowozy. I co ja mam się go bać? Mogli to lepiej zrobić.

Ten numer z busem ja rozwiązałem przez użycie speed brakera bo wtedy można śmigać po poboczu.

 

Black list - ehh rozwalanie tych typów to nic trudnego w porównaniu do tego co się z policją wyrabia :/ też musze 5x robić pościgi zanim nawale kamieni milowych i notowań do wyścigu.

 

 

Teraz najciekawsze, PATCH w tej chwili jak podało EA jest przygotowywany, nie powiedzieli co poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania zalecane:

 

Procesor: 2,0GHz

Pamięć RAM: 512 MB

Karta Graficzna: 128 MB zgodna z DirectX

CD-ROM: 52x

DirectX: 9.0c

WINDOWS: XP

Miejsce na dysku: 2 GB

Koniec cytatu

To nie sa duże wymagania. U mnie demko na P4 1,5@1,65 512 i R9550 spokojnie smiga. Nawet jak włączę FleshGeta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...