Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Ha nareszcie mam moze pozno ale mam ;) Powiem jedno "cinżko" , chodzi mi o wymagania niektorych lokacji miasta - 15 fps [; (oll max)

Wylaczylem tego HDR tzw ale gierka odrazu traci swoj urok, jest zimna.

 

Ale tak jest fajnie [; Dzieki za full save by Czullo [; (dobra robota <: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz sie pochwalic czym nagrywales filmik ?

Takie pytania to proszę kierować na pm.

 

Witam

Mam problem chcielismy z kumplem po sieci pograc (jestesmy w jednej) i nie wykrywa nam serwerow w grze ktos wie dlaczego??

Pzdr

Nic dziwnego jesli gracie na piratach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ludzie bo mam mały problem.

 

Gdzie sie zmienia MPH na KM/H ?? Szukałem i chyba ślepy jestem, juz cholery dostaje, nie moge tego odnaleźć.

 

Dzieki.

A wystarczy zajeżec do FAQ na pierwszej stronie.... :angry: :angry:

 

 

Jak zmienić mph na kmh ?

 

W ustawieniach gry ta opcja jest ustawiona na Imperial. Należy zmienić na Metric.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to sa te plomienie wogole? do czego to ?

to takie koleczko ze swieczka.o co w tym biega?

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

A czytać to się nie chce co?... Jest to poziom pościgu... Im więcej tym więcej pałek na karku masz ;) I lepsze fury, potem helikopter i kolczatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z grą NFS Most Wanted.

Wkładam ją do napędu CD-RW firmy LG (52x odczyt) i wyświetla mi proźbę, abym wyjął i ponownie włożył CD-Rom, wybrał ok i zrestartował aplikację, ang "Please eject and re-insert the CD-ROM, select OK and restart application".

 

Mój kolega mówi, że tez miał taki błąd, ale włożył do DVD i wszystko działało poprawnie, umie ktoś rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś ta dodatkowa płyte( DVD ) w wersji BLACK EDITION zajmuje 1.3 giga? Ja mam ale nie wiem jak uruchomic ten film :mur: jak ktoś wie toniech da znać

Z gory dzieki!!!

To zwykla plyta DVD Video. Wypalasz, wrzucasz do DVD i ogladasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zwykla plyta DVD Video. Wypalasz, wrzucasz do DVD i ogladasz.

Mi tak nie dziala :angry: tam trzeba miac chyba jakis program ale nie wiem jaki! Jest tam 54 pliki o rozszerzeniach: .BUP .IFO .VOB

Jak ktoś wie jak to otworzyc to bym bardzo prosił o rade! :ph34r:

Z góry dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak nie dziala :angry: tam trzeba miac chyba jakis program ale nie wiem jaki! Jest tam 54 pliki o rozszerzeniach: .BUP .IFO .VOB

Jak ktoś wie jak to otworzyc to bym bardzo prosił o rade! :ph34r:

Z góry dzieki!!

MPC da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pageup jakiś ty uczciwy. Chcesz mi powiedzieć że skoro jesteś taki uczćiwy na forum to w życiu napewno też co nie :wink: :wink: :wink:

W takim razie wszystkie gry masz orginalne.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z filmikami. Strasznie rwią, do tego stopnia że widzę tylko slide show, głos chodzi chociaż co kilka sekund też na moment ustaje... w demku miałem ten sam problem. Sama gra śmiga :angry:, czy wie ktoś może co jest przyczyną tego i jak to naprawić ?

Bardzo utrudnia to gre szczegolnie, że jak chce pominąć filmiki to zanim nfs zareaguje to juz prawie cały slide show minie ( czyt filmik ). Dziwnie, że komp sie krztusi przy filmikach tymbardziej, że sama gra chodzi b.b.dobrze na 800x600 medium. Zamiana ntsc na pal nie pomogła.

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...