Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie przemagam sie i gram, podobnie bylo w Underground.

Jest nudno ale nie na tyle abym juz odrzucil gre. Albo za niedlugo uninstall i biore sie za cos porzadnego albo mnie wciagnie.

 

Kilka probek jaki mam kijowy gust (tesknie za HP i innymi NFS - z tych normalnych)

 

http://picserver.org/i/H5RG88VXOJC5/p.jpeg

http://picserver.org/i/YO0MXK9S211O/p.jpeg

http://picserver.org/i/X0O46E3XPSES/p.jpeg

http://picserver.org/i/PDTBF9U1GM5Q/p.jpeg

http://picserver.org/i/ESJ4ASD2K76I/p.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby mial ktos problemy z ostatnia pozycja w black list - po wygranej z Razorem przechodzimy do najbardziej hardcorowego poscigu jaki doswiadczylem podczas calej gry... mianowicie na dzem dobry pojawia okolo 30 radiowozow z serii czarne Chevrolety Corevette i pare ciezkich SUV'ow.

 

Calosc opiera sie na ucieczce w dyskretne miejsce ktorego do tej pory nikt niewidzial (wzystkie owczesne kryjowki policja ma obcykane)

obiekt widoczny na ponizszym linku

Mapka

 

a tak to wyglada w grze:

screen

 

wczesniej stoi tam jakies wielkie cos podobnego do koparki z dwoma gorkami :>

Poscig minimum musi trwac 5 min....

 

Ogolnie zycze powodzenia ;F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zrobilem tescik. Rozwam kazdego moim pierwszym samochodem jaki wygralem (Lexus IS300).

Od RX8 ma o wiele gorsze osiagi (o ile wierzyc tym debilnym wskaznikom przy tuningu i w garazu), a babeczke zrobilem jak chcialem.

Ja jezdzilem do 9-tego miejsca na liscie VW Golfem i dopiero przy kolesiach nr 10 i 9 naprawde sie scigalem (chociaz wygralem wszystko za pierwzym razem) wiec Ci kolesie nie umieja jezdzic.. Jak wygralem Cayman'a S to on oprocz lepszego max speeda nie ma nic wiecej.. Przypuszczam ze dalej bede jezdzic Golfem chociaz Cayman stoi w garazu ;)

 

JEDEN KOLOR, GUSTOWNE PROGI, ZDERZAKI I ALBO BEZ LOTKI ALBO Z NAJMNIEJSZA JAKA MOZNA WYBRAC.

NAJWIEKSZE FELE, NAJLEPIEJ CIENKIE GWIAZDY LUB SZPRYCHY W KOLORZE CHROMU.

Na tym moim zdaniem powinien sie konczyc tuning wizualny.

To juz jest kwestia gustu, ktos moze lubic robic choinke, ale nie powinno byc przymusu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna roznica w tych samochodach to handling.

Narazie najlepszy ma RX8, Supra natomiast najgorszy.

I dlaczego z Supry zrobili podstawowy woz z poczatku gry.

W NFS byla to jedna z najlepszych bryk.

Juz nie mowie o tuningu bo z 3.0l robia 1000KM

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja obecnie walcze o 7 miejsce na blackliscie i jak do tej pory caly czas pomykam Ranault Clio V6.

Mam w garazu wszystkie inne wozki moich przeciwnikow i jakos do porshe nie moge sie przekonac.

Predzej juz wsiadam do Mustanga i Lancer EVO VIII. Niewiem jak bedzie dalej i czy nie okaze sie ze Clio bedzie za slabe, ale dopoki bede wygrywac wyscigi i bede pokonywal innych to niezamierzam zmieniac furki, , jesli okaze sie za slaby to zmienie go na cos mocniejszego.

 

Natomiast teraz u mnie zaczela sie zabawa z helikopterem i kolczatkami. Musze powiedziec ze psiarnia jest naprawde dobrze zorganizowana. Poziom zainteresowania szybko rosnie i zmiana koloru samochodu i kilku elementow zewnetrznych wygladu juz tak bardzo nie pomaga jak kiedys.

 

Tym razem jeszcze udalo mi sie zgubic ogonek z kilku samochodow i helikopter, co prawda to byl ogromny przypadek (wjechalem do kanalow) bo drugi raz gdyby mnie to spotkalo to nie byloby juz tak kolorowo i pewnie skonczylbym w pierdlu.

 

Wobec tego mam pytanie czy jak sie tak stanie ze mnie zawiną, np. wjade na kolczatke to idac do wiezienia trace fure tą ktora brala udzial w poscigu???

Niby mam karte wyjscia z pudla ale jak sama nazwa wskazuje jest na wyjscie z pierdla a nie na wyjscie i odzyskanie autka. Dlatego prosilbym kogos o odpowiedz. Acha i jeszcze ktorys z was napisal ze idac do paki trzeba sie liczyc z zaplatą za wszystkie straty i uszkodzenia powstale na skutek poscigu. A co zrobic jak np. niebede mial na koncie 200.000 tylko 20.000 ???? czy wtedy psiarskie zabiorą inne fury z garazu ???

 

Moglbym ktos tak dokladnie wyjasnic tą kwestie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego mam pytanie czy jak sie tak stanie ze mnie zawiną, np. wjade na kolczatke to idac do wiezienia trace fure tą ktora brala udzial w poscigu???

Niby mam karte wyjscia z pudla ale jak sama nazwa wskazuje jest na wyjscie z pierdla a nie na wyjscie i odzyskanie autka. Dlatego prosilbym kogos o odpowiedz. Acha i jeszcze ktorys z was napisal ze idac do paki trzeba sie liczyc z zaplatą za wszystkie straty i uszkodzenia powstale na skutek poscigu. A co zrobic jak np. niebede mial na koncie 200.000 tylko 20.000 ???? czy wtedy psiarskie zabiorą inne fury z garazu ???

 

Moglbym ktos tak dokladnie wyjasnic tą kwestie ???

Masz karty wykupu i jezeli Cie zwina to dajesz ja i tak jakbys nigdy nie byl scigany.

Jezeli jej nie masz to placisz mandat oraz dostajesz krzyzyk - 3xkrzyzyk w danej furze i ja tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z ta gra. Gra chodzi dobrze, od 25 do 45 fps,prawie na najwyzszych ustawieniach, ale jest jeden problem. Gra robi czesto stop klatke. Dajmy na to na danej trasie sa takie miejsca gdzie zawsze, na ulamek sekundy sklatkuje i dalej wszystko jest OK, sa to zawsze te same miejsca na trasie.Nie sa one jakos szczegolnie przeladowane graficznie. FRAPS nie rejestruje tego zwolnienia animacji, jest np 40 FPS dojerzdzam do takiego miejsca na trasie i milisekundowe przyciecie i dalej wsio OK. Dodam ze nie jest to wina doczytywania czegos z dysku, bo w momentach tego przyciecia,nic nie doczytuje, itp. Zmiana ustawien w grze na najmniejsza rozdzialke i zero szczegolow nic nie zmienia.

 

Moj konfig:

 

P4 2.6@3.2GHz

1GB RAM (sprawdzane takze z 2GB RAM)

Gf 6600GT AGP zegary na 500/1000 sa stop klatki, zegary na 600/1200 takze sa stop klatki

ForceWare 81.95 WHQL

 

- Dyski zdefragmentowane,sprawdzalem instalujac gre na dysku SATA i PATA

- Gram padem, ale podczas gry na klawie (pad odpiety) efekt bez zmian

- folder Prefetch wyczyszczony

- CacheSize ustawiony na polowe RAMU, po przestawieniu na 2, 3, 4GB nic sie nie zmienia

 

 

Zainstalowalem NFS U2 i wszystko chodzi pieknie na MAX detalach od 32 do 55 FPS

 

 

Czy ktos ma/mial podobny problem i rozwiazal go w jakis sposob ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest. Teraz cayman'em się płynie albo może lepiej napisać sunie bo trzyma się jezdni znakomicie.

Zauważyłem zjawisko masowej histerii i frustracji ogarniającej coraz większą liczbę użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi nie wierzyc ale gra naprawde nie kiepściawo . Sam nie wiem dlaczego bo San Andreas (ktore jest dla mnei gierka mniej wymagajaca) chodzilo 30 klatek ale na srednich ustawienich . A że na mojim sprzecie wartym o polowe jak nei wiecej od waszych chodzi tak samo (czasami lepiej) to jzu nie moja wina . Musicie poczekac na poprawki . A tak wogole to ile wy gracie w NFS MW ze juz jestescie prawie na koncu , Ja gram od niedzieli dokladnei od 12 i mam dopiero 18 % i jezdze zabrana supra dopiero MOZE bede walczyl o 11 miejsce a wy juz albo przeszliscie albo prawie koniec :mur: . Pytanie : JAK WY TO ROBICIE ??

 

@ lukasp - moze to poprostu taki Bug jest tez tak mam ale u mnie to chyba jest zwiazane z niedoborem ramu choc tez moze to byc BUG

Edytowane przez 4liant_weteran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lukasp: Mam identycznie to samo.

 

Natomiast jeśli chodzi o Most Wanted to dla mnie jest to gra roku, najlepsza z pośród wszystkich NFS-ów i najlepsza gra w tym gatunku w historii ger komputerowych.

 

Mam zamiar przejeździć Punciakiem całą karierę. Do tej pory wymiatam nim wszystkich przeciwników totalnie ich deklasyfikując.

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Sposobem na nie danie się glinom jest zapisywanie co wyścig kariery. Jak Cię złapią to ładujesz od nowa swój profil i zaczynasz ten sam wyścig od nowa i starasz się aby policja Cię tym razem nie złapała.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi nie wierzyc ale gra naprawde nie kiepściawo . Sam nie wiem dlaczego bo San Andreas (ktore jest dla mnei gierka mniej wymagajaca) chodzilo 30 klatek ale na srednich ustawienich . A że na mojim sprzecie wartym o polowe jak nei wiecej od waszych chodzi tak samo (czasami lepiej) to jzu nie moja wina . Musicie poczekac na poprawki . A tak wogole to ile wy gracie w NFS MW ze juz jestescie prawie na koncu , Ja gram od niedzieli dokladnei od 12 i mam dopiero 18 % i jezdze zabrana supra dopiero MOZE bede walczyl o 11 miejsce a wy juz albo przeszliscie albo prawie koniec :mur: . Pytanie : JAK WY TO ROBICIE ??

 

@ lukasp - moze to poprostu taki Bug jest tez tak mam ale u mnie to chyba jest zwiazane z niedoborem ramu choc tez moze to byc BUG

Jezeli chcesz szybko tak jak niektorzy przechodzic gre to w menu masz blacklist/czarna lista i tam masz wszystkie eventy/zawody jakie musisz podjac aby dostac sie do kolejnego kolesia na czarnej liscie.

Nie musisz nigdzie dojezdzac - no moze tylko do garazu.

Ja gram oczywiscie bez tych pomagajek i zadania sie same wykonuja ale gra idzie wolniej.

Tak jak gra wielu graczy to juz bym umarl przy kompie z nudow.

SaveHouse-->blacklist-->bounty/milestone/events i jazda w pol godzinki przechodzimy razem z kolesiem na liscie.

0,5x15=7,5godz i gra przejdziona :)

 

Mam zamiar przejeździć Punciakiem całą karierę. Do tej pory wymiatam nim wszystkich przeciwników totalnie ich deklasyfikując.

I to jest najwieksza slabostka/wada gry.

Zmieniamy tylko skorki samochodow bo nie ma znaczenia jakim autem jezdzimy.

Punciakiem rozwalasz Porshe Caymana - super :D

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z ta gra. Gra chodzi dobrze, od 25 do 45 fps,prawie na najwyzszych ustawieniach, ale jest jeden problem. Gra robi czesto stop klatke. Dajmy na to na danej trasie sa takie miejsca gdzie zawsze, na ulamek sekundy sklatkuje i dalej wszystko jest OK, sa to zawsze te same miejsca na trasie.Nie sa one jakos szczegolnie przeladowane graficznie. FRAPS nie rejestruje tego zwolnienia animacji, jest np 40 FPS dojerzdzam do takiego miejsca na trasie i milisekundowe przyciecie i dalej wsio OK. Dodam ze nie jest to wina doczytywania czegos z dysku, bo w momentach tego przyciecia,nic nie doczytuje, itp. Zmiana ustawien w grze na najmniejsza rozdzialke i zero szczegolow nic nie zmienia.

 

Moj konfig:

 

P4 2.6@3.2GHz

1GB RAM (sprawdzane takze z 2GB RAM)

Gf 6600GT AGP zegary na 500/1000 sa stop klatki, zegary na 600/1200 takze sa stop klatki

ForceWare 81.95 WHQL

 

- Dyski zdefragmentowane,sprawdzalem instalujac gre na dysku SATA i PATA

- Gram padem, ale podczas gry na klawie (pad odpiety) efekt bez zmian

- folder Prefetch wyczyszczony

- CacheSize ustawiony na polowe RAMU, po przestawieniu na 2, 3, 4GB nic sie nie zmienia

Zainstalowalem NFS U2 i wszystko chodzi pieknie na MAX detalach od 32 do 55 FPS

Czy ktos ma/mial podobny problem i rozwiazal go w jakis sposob ?

Niech zgadne.Twoje stery od mobo to stery z cd ktore dostales z mobo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne stry jakie mam zainstalowane do plyty to Intel Chipset Software Installation Utility 7.2.2.1006, najnowsza wersja...

 

 

@lukasp

 

moze zmien stery??

 

Juz zmienialem na inne, z 7x.xx i 8x.xx i to samo :/

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby pograć bez doczytywań trzeba mieć 2 Gb . Szok co sie porobiło :mad:

Niestety trzeba wyłożyć dodatkowe cztery stówy na pamiątki :mur: .

Chyba że wyjdzie pacz co naprawi ten bug w co wątpie znając elektroników

To EA faktycznie olewa pecetowców wydając nie dopracowane gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obralem sobie supre na ten cel (od poczatku do, jak na razie, 4 miejsca tylko supra)

 

przyznacie, ze 5 zestawow spojlerow to troche malo

dobranie stylistycznie(co komu sie podoba) danego przedniego spojlera do widekitu i ksztaltu auta, felg itp to chyba nie jest synonim auta-choinki?

to samo z wydechem- niektorym sie podoba 1 szeroka na srodku, innym po dwie na stronie, jeszcze innym 10" rynna ;]

a tu jestesmy skazani na wybor calego zestawu

 

dziwi mnie to, ze negujecie to, ze MW jest krokiem wstecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznacie, ze 5 zestawow spojlerow to troche malo

dobranie stylistycznie(co komu sie podoba) danego przedniego spojlera do widekitu i ksztaltu auta, felg itp to chyba nie jest synonim auta-choinki?

to samo z wydechem- niektorym sie podoba 1 szeroka na srodku, innym po dwie na stronie, jeszcze innym 10" rynna ;]

a tu jestesmy skazani na wybor calego zestawu

 

dziwi mnie to, ze negujecie to, ze MW jest krokiem wstecz

Ale Ty nie rozumiesz, ta gra to powrót do starego dobrego NFSa z pałami :) Tu celem nie jest tuning tylko pościgi etc... Ja rozumiem że niektórym to przeszkadza, ale napewno nie jest to krok wstecz, bo to jest kontynuacja HP2 a nie U2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze tutaj masowa histerie co do wymagan gry :? Dziwie sie ze ludzie mowia ze gra wymaga 2giga :blink: Przeciez to niezbyt skomplikowana scigalka z piekna grafa i imho nie wygorowanymi wymaganiami. Ja gram na 1giga ramu i nie widze doczytow ,wiec chyba wniosek z tego taki ze doczyty to wina grafy a jak jest wolna to dolozenie ramu pomaga chociaz nie jest wymagane :wink:

 

Co do samej gry to piekna grafa ,muzyke wylaczylem bo lubie dzwiek silnika :D ,nudne lokacje ,calkiem ciekawe fury (ale brak M5 nie wybacze :cry: ). Ogolnie gra ciekawa ale dosc krotka.

Tesknie za starymi nfs'ami...hot pursuit i porshe mialy klimat :wink: No i widac jak zmienia sie popyt na muze w grach ,starsze tytuly techno i trance a teraz wszech ogarniajacy hiphop :-| pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ LCC -----> Jakiego ty masz punto jak ja poczatku wybralem ta bryke to jak wjezdzalem pod gorke nim to myslalem zemi zgasnie . A tak pozatym moze i mozna przejsc punto cala kariere ale to tak bez klasy jak dla mnie co innego punto a c innego np gallardo

Jeżdziłem punciakiem do 11 miejsca włącznie, póżniej zmieniłem na RX8, bo punto za wolno się rozpędza powyżej 200km/h.

Punciaka mam normalnego. To jest prawdziwy potwór, obecnie walczę o 11 pozycję a już spokojnie nim jechałem 311 km/h. Ciekawe co będzie później jak mu wymienie gary. Ni wyobrażam sobie lepszego samochodu w MW. W sparingu z glinami jest rewelacyjny. Pojeździłem Caymanem i uważam, że do punto nie ma szans jeśli chodzi o sterowanie. Sztywny i się tak nie ślizga, z każdych kleszczów policyjnych wylazłem cało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paolowawa - 7/10 za tego CLK (gdyby nie ten dziwny wlot na masce - jezeli dobrze widze - i troche skromniejsza lotka z tylu byloby 9/10 bo ospojlerowanie, fele i kolorki dobrales super).

reszta nawet na 5 nie zasluguje :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...