Skocz do zawartości
prezes

Szmaty Z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

TO juz jest kpina zawiesili mi kolejne konto z powodu jak sie latwo domyslic za niskich cen aukcji, to poprostu kradziez w biały dzien, miałem spore zainteresowanie towarem ktory sprzedawalem po bardzo niskie cenie i widze ze pracownicy to oszusci, nie zlamałem regulaminu, nawet nie nagiolem chocby jednego punktu, wiec to jest poprosut kradziez !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może sprzedawałeś e-boki, jakieś publikacje elektroniczne, poradniki podkręcania- coś co wysyła się kupcowi na e-mail. Handel takim czymś jest od jakiegoś czasu zakazany na allegro.

 

BTW- po przeczytaniu tytułu topa myślałem że będzie to temat o allegrowiczach-lumpexach :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj nicki,- ocenimy czy nie złamałeś regulaminu . .

może nazbierało się troche negów ? :>

 

 

Sprzedawałem czesci komputerowe, plyte i procesor poniewaz zalezy mi na czasie, wiec wystawiłem dosyc niskie kup teraz; generalnie widac bylo ze sprzet sprzedaje taniej niz inni

napewno z tego powodu nikt cie nie zawiesił nie wciskaj kitu . .

 

chyba że te kup teraz to było coś w stylu 1zł

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal_mash; http://allegro.pl/show_item.php?item=73650930;

http://allegro.pl/show_item.php?item=73656554; obie aukcje mi zamkneli na drugie byl zasilacz, opis zasilacza i nic wiecej co prawda konto mam nowe poniewaz rok temu zamkneli mi poprzednie wiec do tej pory korzystalem z konta(dyzia_h) swojej dziewczyny, lecz zawsze wole miec cos swojego wiec załozyłem nowe konto a tu na sam poczatek mi zawieszaja konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedz... nie mozesz zalozyc nowego konta po zablokowaniu poprzedniego... mi zablokowali konto w 2001 roku bo sobie na o zasluzylem, zalozylem drugie na ktorym handlowalem przez 4 lata - nazbieralem 50 komentarzy... zadnych negatywow, zadnych problemow... i na wakacjach zablokowali mi to drugie konto tylko dlatego ze w 2001 zablokowali to pierwsze... i nic sie nie da z tym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze ktos w tych twoich niskich cenach wyczul wałka i zglosil do pracownika allegro. Nie raz juz tak bylo ze ktos wystawial nagle 100 nowiutkich dysków twardych o 100zł tanszych niz w sklepie. Oczywiscie dyski nigdy nie zostaly wyslane :D

Napisz do nich i wyjasnij ta sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal_mash; http://allegro.pl/show_item.php?item=73650930;

http://allegro.pl/show_item.php?item=73656554; obie aukcje mi zamkneli na drugie byl zasilacz, opis zasilacza i nic wiecej co prawda konto mam nowe poniewaz rok temu zamkneli mi poprzednie wiec do tej pory korzystalem z konta(dyzia_h) swojej dziewczyny, lecz zawsze wole miec cos swojego wiec załozyłem nowe konto a tu na sam poczatek mi zawieszaja konto.

Napisz do allegro i zapytaj jaki był powód zawieszenia konta MUSZĄ CI TO NAPISAĆ

nie dostałeś maila z wyjaśnieniem że konto zostało zawieszone bo to i to ?

 

Przy padkiem tym kontem Dyzia nie podbijałeś sobie swoich aukcji?

 

To że konto zawiesili nie znaczy że nie da się tego odkręcić . ..

Ja kiedyś przez pomyłke zalicytowałem więcej niż chciałem na aukcji, więc odszukałęm sobie stare nieużywane konto i przebiłem swoją ofertę żeby na koncie z którego kożystam i mam ponad 220 pozytywów mieć czysto ;)

Allegro się skapnęło i zawiesili obydwa konta :(

Jaki byłęm na siebie zły to szok :( :mur: skontaktowałęm się z pracownikiem allegro, wyjasniłęm co i jak, poprosiłem o odwieszenie tylko konta dszywala itp itd Po 2 dniach cieszyłem się znów wolnością :) teraz nic mnie nie zmusi do podbijania ofert:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem juz do nich zeby mi wyjasnili czemu zawiesili konto, sprobuje to wyjasnic bo nic nie kombinowałem

 

ps to juz moje trzecie konto na ten sam adres i nazwisko pierwsze zawieszone w 2000 kilka pozytywow mialem, drugie w 2002 tu juz miałem naprawde duzo komentarzy i teraz to konto, zawsze wyglada to tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze omg wtf rotlf lmao wtf? Debile na allegro mnie rozwalaaja. Kupilem dla kumpla na aukcji dvd rooma. Koles mial z 2000 komentow pozytywnych (sam nie wiem skad bo jest beznadziejny) i 30 negatywnych - negatywy zwiazane z tym, ze nie ma kontaktu z nim nie odpisuej na meila nie odbiera tel. itp. Dzwnile do niego teraz juz z 10 raz i nikt nie odbiera. Meilow z 5 wyslalem i dalej nic. I poprost uchce zakonczyc wspolprace z tym jakze fajnym pajacem tylko nie wiem co zrobic. Walnac mu negatywa i olac to ze mi odda? Mam ok. 70 komentow, same pozytywy wiec jeden negatyw mnie wali, tymbardziej ze bylem kupujacym. Ale boje sie tez ze on moze wyslal mi juz paczke ale nie odpisuje i bedzie lipa jak przyjdzie te dvd... co zrobic ?;q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja jeszcze rok nie moge mieck onta na allegro, bo poprzednie miałem 2 lata temu, jak nie pełnoletni, mysle, ze da sie to załatwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem przypadek taki ze koles sprzedawal komentarze no to zalicywoalem cale 99 sztuk jakie obecnie wystawil zeby innych nie korcilo i zglosilem odrazu do allegro sprawe ze tak uczynilem w celu zablokowania tego jegomoscia to zablokowali mnie :/ i napisali ze kupowalem komentarze ... jak z 25 aukcji okolo 20 bylo na kwote ~600 zl każda.

 

Krótko mówiąc ALLEGRO.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...