Skocz do zawartości
boratsc

Zaciachy W Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde nie wiem co jest gra mi tak słabo chodzi ze masakra i dzieje sie tak tylko w tej grze (w sumie to chwilowo jedyna wymagająca gierka w którą gram :) no czasem w ET) komp jak w sigu więc póki co chyba nie jest taki słaby winda świeżo po reinkarnacji grafa wykręcona (próbowałem też na standardowych ale było jeszcze gorzej). Tnie sie identycznie czy włączy prawie wszystko na full i 1024 czy 800 i medium (tnie sie tzn nie tak że spowalnie mi do 10fps tylko mam takie chwilowe zaciachy)

PS. Gram na padzie pod midi czy jak tam to sie zwie dokładnie InterAct pro pad 6 ale wibracje mam wyłączone trika z rejestrem próbowałem i dalej to samo :(

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem że komp nie jest jakiś najwyższych lotów (odezwał sie ten co ma świetnego :P) ale tak nie ważne na czym gram to mi haczy nie ważne jaką grafike ustawie też mi haczy :/ coś jednak jest nie tak w tle mam zapuszczonego nod32 ale on nigdy nie sprawiał mi problemów i nie jest za bardzo wymagający :/ właśnie tak sobie myśle że to mogą być stery ale ostatnio testowałem FEAR'a to chodziło wszystko cacy zero zaciachów mam XTreme-G 81.89.v2

 

EDIT:

Zmieniłem stery na 81.94 (WHQL) od NV i tnie jeszcze bardziej nie da sie grać

 

To wygląda tak że np. jak wchodze w zakręt to zaczyna sie odwoływać do dysku i zaciach na 1/2 i dalej leci ~40fps i tak cały czas tak jak by cały czas buforowało wqrza mnie to powoli i chyba przez to sobie nie pogram w to :(

Tak wogóle to w tej chwili gierka słabiej mi chodzi jak u qmpla na Sepronie 2400+ 512mb ramu i r9550 przy tycha samych ustawieniach (medium+FSAAx2 800x600)

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty masz FSAA włączone???? A tak poza tym to wszyscy zdrowi?

Wyłącz FSAA i będzie duuużo lepiej. Na FSAA to, jak pisał ktoś wcześniej, masz za słabego kompa. Przy 1GB ram i 6600GT można sobie FSAA włączać.

A tak w ogóle, to jest topik o NFS MW i chyba tam powinien być ten problem napisany i omówiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to jest topik o NFS MW i chyba tam powinien być ten problem napisany i omówiony.

dałem topic ale nikt nie raczył odpisać bo wszyscy sie podniecają gierką :/

A tak wogóle to problem może być nie z gierką tylko ze sprzętem !!

 

To Ty masz FSAA włączone???? A tak poza tym to wszyscy zdrowi?

Testowałem na różnych ustawianiach !! Z FSAA chodzi mi bardzo podobnie jak bez (nie wygłupiajmy sie dałem tylko na 2x przynajmniej auta ładnie wygladają) a FSAA obciąża w sumie chyba tylko grafe a nie ram

 

Przed chwilą próbowałem na 640x480 wszystko low i dalej są zaciachy !! może nie takie duże ale są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu engine gry jest skopany. pisałem wcześniej że ludzie którzy mają po 1 gb ram mają zaciachy w gierce, ja też mam zaciachy i to jest chyba normalne dla tej gierki. może EA wyda jakiegoś patcha na ten problem ...

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wq****ą mnie powoli te gry najpier BF2 do którego trzeba było mieć z 2GB ramu i grafe kosmos żeby to jakoś śmigało potem gierka w której pokładałem duże nadzieje czyli 18WoS Convoy ale okazał sie klapą bo wymagał nie wiadomo ile ramu teraz ten MW ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSAA - Ful Screen Anti Aliasing, czy jakoś tak :P inaczej poprostu wygładzanie krawędzi

 

@ chemiczny_ali - nie zauważyłem twojego posta :P właśnie szukałem na google co to FSAA :P

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ze nas poinformowałeś ze szukałeś ;]

 

Ja mam p4 3,8Ghz + 1,5GB ramu + x800GTO 500/1200 i gra chodzi elegancko ale dobija mnie ze mi ciagle doczytuje cos i mam przycinki. No może nie ciągle ale dość często. Mogliby jakiegoś patcha wypuścić czy coś bo troche lipa zeby gra tak na takim sprzęcie chodziła ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dziwne gra ma skopany silnik mozna bylo sie tego spodziewac po EA, wezcie zmienjszcie detale i zobaczcie jak chodzi... jezeli ok to nie wiem bo pc raczej za slaby nie jest, musza jakiegos patcha wydac or smth...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent de Marco:

Tylko powiedz mi, po kiego grzyba Ci taka rozdzielczość? Masz 21 cali (lub większy) CRT lub 17 LCD? Jeśli nie, to włącz 800x600, detale na full i raczej różnicy nie zauważysz.

 

@iqmax:

Jeśli na 640x480, na low bez FSAA tak działa, to może masz jakieś robactow, źle ustawioną kartę (zakładka DirectX). Ja mam sprzęt z podpisu i spokojnie gram na tych ustawieniach - grafika na mnie nie działa, więc do góry nie ciągnę. Gierka raczej nie zacina - nie na tyle, aby utrudniało to jazdę lub w jakikolwiek sposób przeszkadzało (mówię o wersji demo).

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na 640x480, na low bez FSAA tak działa, to może masz jakieś robactow, źle ustawioną kartę (zakładka DirectX). Ja mam sprzęt z podpisu i spokojnie gram na tych ustawieniach - grafika na mnie nie działa, więc do góry nie ciągnę. Gierka raczej nie zacina - nie na tyle, aby utrudniało to jazdę lub w jakikolwiek sposób przeszkadzało (mówię o wersji demo).

Demko też mi chodziło ok. mam taki problem jak tu ludzie pisali nie ważne jakie ustawienia włącze to mam przycinki jak by mi doczytywało i często odwołuje sie do dysku

 

Skopany jest najwidoczniej engine podobnie miałem w 18WoS Convoy :(

 

@ULLISSES

Tylko na gf3 to połowy opcji nie ma które są na 6600 :)

Syfu na kompie nie mam winda po reinkarnacji mam zainstalowanego nod'a 32 i kerio więc raczej nic sie nie przedostało

Jak gram wyłanczam Antywira i FW i Neta więc raczej nic sie nie przedostało

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent de Marco:

Tylko powiedz mi, po kiego grzyba Ci taka rozdzielczość? Masz 21 cali (lub większy) CRT lub 17 LCD? Jeśli nie, to włącz 800x600, detale na full i raczej różnicy nie zauważysz.

Miedzy 800x600 a 1280x1024 jest kolosalna roznica. Jak dam 800x600 to zupelnie jakbym gral na jakims PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent de Marco:

Tylko powiedz mi, po kiego grzyba Ci taka rozdzielczość? Masz 21 cali (lub większy) CRT lub 17 LCD? Jeśli nie, to włącz 800x600, detale na full i raczej różnicy nie zauważysz.

 

@iqmax:

Jeśli na 640x480, na low bez FSAA tak działa, to może masz jakieś robactow, źle ustawioną kartę (zakładka DirectX). Ja mam sprzęt z podpisu i spokojnie gram na tych ustawieniach - grafika na mnie nie działa, więc do góry nie ciągnę. Gierka raczej nie zacina - nie na tyle, aby utrudniało to jazdę lub w jakikolwiek sposób przeszkadzało (mówię o wersji demo).

 

ja mam do Ciebie taka prosbe - nie wypowiadaj sie juz w tym temacie tak ?

Bo piszesz same bzdury :mur:

 

nie chce mi sie nawet komentowac tego co do tej pory napisales,bo po prostu rece opadaja - zlituj sie chlopie!

 

a co do samego tematu to od siebie dodam:

- wylaczenie AA w grze w ogole w niczym nie pomaga - powiem wiecej - gra chodzi duzo gorzej przy nizszych lub minimalnych detalach!

- 1GB ramu to jest minimum dlatego jesli ktos ma 512 to niech nie pisze, ze mu sie wiesza ;)

...a tak w ogole - gra jest do [gluteus maximus] :P

 

zabrali nam:

- zderzaki + listwy boczne ( body kit to nie to samo :( )

- wydechy

- neony

- car-audio

- drzwi

- zawieszenie

- swiatla

- nitro purge ( kolor dymu z rury )

- SUV!

- spinnery

....szkoda slow :(

Edytowane przez ffx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, nic nie "zabrali". Ta gra miala (przynajmniej w zalozeniu) miec troszke inna formule niz seria Underground. Mialo byc ogolnie mniej wioski i wiecej nawiazan do Hot Pursuit. Jakbym zobaczyl Ferrari ze spinerami, rynna zamiast wydechu i roznowym dymem sikajacym na boki, to bym sie zesral chyba ze smiechu. Gra jest do [gluteus maximus] chocby z powodu zdupionegi engine, ale nie z powodu braku dodatkow z jakiejs innej gry. Wiec sam zastanow sie co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, nic nie "zabrali". Ta gra miala (przynajmniej w zalozeniu) miec troszke inna formule niz seria Underground. Mialo byc ogolnie mniej wioski i wiecej nawiazan do Hot Pursuit. Jakbym zobaczyl Ferrari ze spinerami, rynna zamiast wydechu i roznowym dymem sikajacym na boki, to bym sie zesral chyba ze smiechu. Gra jest do [gluteus maximus] chocby z powodu zdupionegi engine, ale nie z powodu braku dodatkow z jakiejs innej gry. Wiec sam zastanow sie co piszesz.

"Mialo byc ogolnie mniej wioski" :lol: :lol: :lol: hihi dobre :D

 

"Jakbym zobaczyl Ferrari ze spinerami, rynna zamiast wydechu i roznowym dymem sikajacym na boki, to bym sie zesral chyba ze smiechu" - zgadzam sie

 

a co do przycinek to ilosc ram na sto%. 1024 to mnimum, ja mam to samo i nietylko ja. poprostu engine jest do d, nieostarali sie chłopcy z ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na moim sprzęcie chodzi ładnie na 800x600 FSAAx2 i średnie chodzi nawet ładnie ~30-40 fps (na oko) ale chodzi naprawde nieżle

Ale niekiedy i tak przycina jakby doczytywało tekstury :(

Skopany Engine i tyle !! EA sie nie stara ostatnio !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ffx:

Pozjadałeś widzę wszystkie rozumy. Co Ci się niby nie zgadza w mojej wypowiedzi?

1. O rozdzielczości? Może engine NFS MW jest inny, ale ogólnie przy włączonym FSAA na niedużym monitorze (np 17 cali) [ciach!]iana jest różnica między np 800x600 a 1200x1024, bo takich dobrych oczu to raczej nikt nie ma.

2. Odnośnie FSAA? Nie wiem, jak na GF6600, ale w moim GF3 AA robi kolosalną róznicę. Co z tego, iż GF6600 wyświetla więcej bajerków nawet na LOW, skoro ma moc lekko licząc 4 razy większą?

3. Gdzie pisze, że trzeba 1GB ram? Na 256 gierka spokojnie się włącza i gdyby mieć tak GF4600, to będzie normalnie płynnie chodzić na minimalnych ustawieniach.

4. Tak realnie patrząc, to zabrali cały chłam, który komplikował niepotrzebnie grę i wymagał od usera robienia choinki z NSXa, który jest piękny sam w sobie, bez tych śmieci. Poza tym (jak pisał ktoś wyżej) nie wyobrażam sobie tych samochodów (częściowo należących do grupy "super cars") ze spojlerami po asfalt i neonami lub spinnerami, które są wg mnie totalną wiochą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik gry jest skopany i tak bardzo. Wczoraj przeprowadziłem dochodzenie. Najpierw dałem 1024*768 i wszystko na high a poźniej 640*480 i wszystko na low. Jak myslicie były dalej te zaciachy jakby sie gra co chwilę doczytywała?

Odpowiedź: jak nie jak tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...