Skocz do zawartości
demon92

Stop Pier******m Łanczuszkom

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ja mam plugin AntySyf w tlenie, takze do mnie też nie dochodzą, a jak dojdą to uaktualniam liste "czarnych" wyrazów i spokój na jakiś czas, a i wysylajacy otrzymuje zwrotną wiadomość:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze, lanczuszki sa beznadziejne to fakt, ale po co robic zara strony... poprostu zblzgaj tego co ci wysle lancuszek i spokoj a nie siejesz panike w szeregach forumowiczow ;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Krzysiek Z. napisał:

Wiesiek umiera. Jego zycie kończy się w straszliwych męczarniach, których

nawet on sam nie jest w stanie opisac. Wiesiek choruje na ostra odmianę

egzotycznej choroby

zwanej przez specjalistów KAC (Kurewska Abrakadabra Czachy). Znajomi oraz

pani Halinka, sprzataczka z bloku Wieska i jednoczesnie przyjaciólka rodziny

twierdza, ze w obecnej sytuacji niewiele juz mozna zrobic - Wiesiek jest

skazany na smierc.

Pomysl, jak straszne musi byc zycie z wyrokiem. A wszystko zaczęlo się tak

niewinnie na imieninach u szwagra Wieska, niejakiego Czelawa Dz. ..

Ale jest jeszcze szansa! Mozemy pomóc Wieskowi!

Firma WDUPEX s.a. z Rozworowa Podlaskiego, producent czopków

przeciwgrzybicznych "Solaris", zgodzila się sponsorowac kampanię ratowania

Wieska. Za kazde przeslanie tej wiadomosci nowej osobie, firma WDUPEX wplaca

na konto Wieska 2 ruble bialoruskie. Uzbieralismy juz 374764687098176523,5

rubli, co jest równowartoscia okolo 26 groszy. Jezeli uzbieramy 1,50 zl mama

Wieska będzie mogla kupic mu mineralkę w osiedlowym sklepie spozywczym i jej

syn będzie uratowany (byc moze wystarczny nawet na regeneracyjna zupkę

chińską). Tak więc nie czekaj! Los Wieska lezy w twoich rękach! W tak latwy

sposób mozemy mu pomóc...

To jest lańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI.

Jesli srasz na lańcuszki szczęscia wyslij ten lańcuszek wszystkim. Jesli

wyslesz to : 5 osobom- nic sie nie stanie,

10 osobom - nic sie nie stanie, 15 osobom - tez pewnie nic sie nie stanie,

20 osobom - zgadnij co sie stanie ... NIC !

666 osobom - tez sie [ciach!]a nic nie stanie

Otoz to: Nic sie [ciach!]a nie stanie !

Ania nie wyslala lańcuszka i nic się jej nie stalo,

Grzesiek wyslal lańcuszek i nic mu sie nie stalo

Robert nie wyslal lańcuszka i [ciach!]lnal go tramwaj, ale nie wiadomo jaki

byl zwiazek z lańcuszkiem.

Powiedzmy razem : SRAMY NA ŁAŃCUSZKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja mam plugin AntySyf w tlenie, takze do mnie też nie dochodzą, a jak dojdą to uaktualniam liste "czarnych" wyrazów i spokój na jakiś czas, a i wysylajacy otrzymuje zwrotną wiadomość:]

Mam ten sam plugin i chciałbym się ciebie zapytać, skąd bierzesz uaktualnienie do tej listy ? Sam wpisujesz ? Jeśli tak, to w jaki sposób :P Nie widziałem tam żadnego pliku do konfiguracji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje w "definicji łańcuszków". Zaznaczam kilka linijek i wklejam je na ostatnią linijke w definicji i potem zmieniam. Enterem nie można dodawać, ja dodaje poprzez kopiuj wklei i zamiane. Mam nadzieje, że choć troche zrozumiałeś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam plugin i chciałbym się ciebie zapytać, skąd bierzesz uaktualnienie do tej listy ? Sam wpisujesz ? Jeśli tak, to w jaki sposób :P Nie widziałem tam żadnego pliku do konfiguracji :?

Wpisuje w "definicji łańcuszków". Zaznaczam kilka linijek i wklejam je na ostatnią linijke w definicji i potem zmieniam. Enterem nie można dodawać, ja dodaje poprzez kopiuj wklei i zamiane. Mam nadzieje, że choć troche zrozumiałeś;)

Tlen.pl\plugins\AntySyf\AntySyf.def

 

latwiej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łancuzki sux!

Zabić je wszystkie...

Kiedyś pewien mój znajomy przesłał do mnie jakiegoś durnego łancuszka i tam pod koniec było że niby po wysłaniu tego xx osobom sie film wyświetli...

I ja go sie pytam czy w to uwieżył, a on że nie, tylko rozsyła z przyzwyczajenia - a nuż...

 

Normalnie gdy widze łancuszka (od kogoś spoza listy) to upomnienie żeby nie spamować + blok i spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łancuzki sux!

Zabić je wszystkie...

Kiedyś pewien mój znajomy przesłał do mnie jakiegoś durnego łancuszka i tam pod koniec było że niby po wysłaniu tego xx osobom sie film wyświetli...

I ja go sie pytam czy w to uwieżył, a on że nie, tylko rozsyła z przyzwyczajenia - a nuż...

 

Normalnie gdy widze łancuszka (od kogoś spoza listy) to upomnienie żeby nie spamować + blok i spokój...

Jezeli dostaje lancuszka od osoby spoza listy to odrazu BAN, zero gadania, odrazu ma to na co zasluzyl :wink:. A jak wysle mi osoba z listy to dostaje takie zjeby (obojetnie kto by to nie byl), ze wie wtedy, ze do mnie sie nie wysyla. I dostalem moze z 10 lancuszkow w okresie jednego roku, a to zasluga "wytlumaczenia" ludziom, ze do mnie wstep wzbroniony :). Takze juz sie nauczyli, nie ma to jak dobrze wychowac :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dostaje lancuszka od osoby spoza listy to odrazu BAN, zero gadania, odrazu ma to na co zasluzyl :wink:. A jak wysle mi osoba z listy to dostaje takie zjeby (obojetnie kto by to nie byl), ze wie wtedy, ze do mnie sie nie wysyla. I dostalem moze z 10 lancuszkow w okresie jednego roku, a to zasluga "wytlumaczenia" ludziom, ze do mnie wstep wzbroniony :). Takze juz sie nauczyli, nie ma to jak dobrze wychowac :P.

Też się denerwuję jak mi ktoś z listy przysyła takie głupoty i podobnie reaguję jak ty :) Niektóre łańcuszki są śmieszne ale zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy to rozsyłają. Jak można mieć dobra zabawę z rozsyłania wiadomości typu "wyślij to do x ludzi a wtedy...".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy chyba macie problemy ze soba :> bluzgacie te osoby zeby byc elo :> ja jak dostane lancuszek to trudno ;x nie czytam go nie wysylam poprostu nic nie robie a wy sie wpieniaacie jakbyscie musieli 1523q3463522546342345242342 razy kliknac okienko z wiadomoscia -.-

btw a moze boicie sie ze stanie sie cos zlego wam :> a nie chce sie wysylac tego do miliona osob [; :P

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa za odwagę! Też jestem przeciwko łańcuszkom. Po co komu taki syf, spam. Strata czasu. Ci co to robią to chyba naprawdę nie mają już nic inteligentniejszego do roboty. Już dawno przestałem reagować na takie bzdury. Mam to wszystko gdzieś. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy łancuszek był z plotką, że niby gadu gadu ma być płatne :lol: Cały czas dostawałem info od ludzi, że trzeba jakieś sms'y wysyłać itd. Najlepsze w tym wszystkim było to, że jeden matoł przyszedł do mnie, zaczyna mi o tym nawijać i potem hasło - ja już sobie numer zarezerwowałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej łańcuszków wysyłają dziewczyny (12-15 lat), bo są niestety głupie. Wierzą, że jak wyśla jakiś łańcuszek do 10 osób to jutro będą mieć chłopaka. Nasze społeczeństwo z biegiem czasu staje się głupsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten temat nie jest kolejnym lancuszkiem ?

Zgadzam się, bo jakby nie patrzeć te pier****nie łańsuszków to nowy rodzaj łańcuszków(właściwie stary) o którym nikt nie zdaje sobie sprawy(chyba).

a wy chyba macie problemy ze soba :> bluzgacie te osoby zeby byc elo :> ja jak dostane lancuszek to trudno ;x nie czytam go nie wysylam poprostu nic nie robie a wy sie wpieniaacie jakbyscie musieli 1523q3463522546342345242342 razy kliknac okienko z wiadomoscia -.-

btw a moze boicie sie ze stanie sie cos zlego wam :> a nie chce sie wysylac tego do miliona osob [;

POPIERAM!!! Edytowane przez Dj paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...