Skocz do zawartości
pomir

Jaka temp płyty gł. ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zdjalem sobie radiatorek z czipsetu i w zwiazku z tym ze nie bylo tam ni ciula pasty postanowilem go przesmarowac (arctic silver 3) i zamiast temp. sie obnizyc to wrosla o jakies 3 st. (35)

I niewiem sam co robic mam????????

jaka wam temp plyty pokazuje np. sandra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26-30 stopni na chipsecie mam coolerek 35 stopni to nie tragedia jak ci sie nie wiesza to nie masz czym sie przejmowac no ale jak wiadomo im mniej tym lepiej moze zle radiator przylega do chipsetu zdejmij i zaloz jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze za dużo pasty nawaliłeś, wystarczy ciutciut, rozsmaruj troche pasty palcem. i jeszcze raz załóż radiator (możęsz go zeszlifować :-) ) i mocno go dociśniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w tej chwili (komp chodzi z 4 godziny) 30C a jak wczoraj sobie pokuj odkurzałem to tak spojrzałem na kompa no i zaczołem go odkurzać :twisted: :twisted: :twisted: (był włączony)patrze na monitor a tem pa płycie mi spada i na procku też wyciągnołem 20 C na płycie i na procku 35 C podkreconym do 1344mhz .Raz na płycie miałem z 36 stopni ale to w lato jak był upał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow tez bym chcial taka temperature ja mam gdzos kolo 50 bo nie mam radiatora na chipie. Nie mam kreconego wiec chyba nic mu nie bedzie przynajmnie tak przewidzial producent .Sprzet jak ponizej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 22*C do MAX 26* :D:D:D

Więc o przegrzanie sie nie boję

 

26*C miałem gdy robiłem maraton komputerowy z kuzynkiem :)

siedzieliśmy od 8.00 rano do 3.00 nad ranem hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...