Skocz do zawartości
treumatic

Forum Subskrypcja

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie, szkoda, ze tylko Marco, bo jakos inni admini chyba spia, i tylko On tutaj pracuje.

Skąd masz takie informacje jakoby inni admini spali? :blink: Skąd możesz wiedzieć co robią. Nie przyszło Ci do głowy, że może pozostali admini 'pracują po cichu', nie ujawniają tego czym się zajmują. Twój osąd jest wielce niesprawiedliwy. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cro - może jemu chodziło ,że marco robi coś czego efekty są widoczne dla zwykłych wyjadaczy forum :P a swoją drogą to od dawna nie widziałem innych adminów w akcji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek jest właścicielem i nie musi za bardzo się ujawniać co robi.

 

Paranoik pracuje z ukrycia i poprawia rzeczy najbardziej potrzebne.

 

Marco jest od jakiegoś czasu najbardziej aktywny bo mamy masę pomysłów i wprowadzamy je w życie.

 

Ludzie oprócz portalu i forum mają także swoje obowiązki.

Tak jak już kilka razy wspominaliśmy nie bierzemy za to pieniędzy a co za tym idzie musimy pracować aby żyć.

 

Pomyślcie o tym przy kolejnych takich pytaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przyjrze się czemu, przepraszam, że nie wcześniej ale miałem najazd rodziny u siebie w domu więc nie miałem możliwości przysiąść ;)

 

EDIT ;):

 

Problem jest niestety bardziej poważny niż myślałem. Albo wina jest po stronie IPB w co wątpie a co bardziej prawdopodobne po stronie SDK którego używam które z tego co widze przy wrzucaniu nowego tematu nie robi tego do końca w taki sam sposób jak IPB i nie wywołuje przy tym funkcji odpowiedzialnych za wysyłanie powiadomień. Będe nad tym pracować przez weekend i postaram się dojść do poprawy sytuacji ;)

Edytowane przez marco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...