Skocz do zawartości
Zenfist

Bojkot Produktow Sony Podczas Świąt W Usa

Rekomendowane odpowiedzi

W USA i niektórych krajach Europy rozpoczął się bojkot produtków Sony spowodowany przemycaniem na dyskach CD-Audio oprogramowania Root-Kit, które było skrzętnie wykorzystywane do szpiegowania swoich klientów. Więcej w linkach poniżej...

 

http://www.boingboing.net/2005/11/14/sony_...ustomer_te.html

http://www.boingboing.net/2005/11/14/sony_...ustomer_te.html

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Najbardziej mnie martwi to zabezpieczenie płyt, które uniemożliwia uruchomienie płyty na innym odtwarzaczu niż za pierwszym razem. Jak to zastosują w ps3 to kupujących oryginały będzie o 99% mniej. A to spyware na płytach to już N/C.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

a to wszystko po to żeby wydrzeć jak najwięcej kasy bo czytałem nawet o niektórych muzykach którzy nie chcą zabespieczeń płyt audio (a sony przecież tłumaczy te swoje wymysły tym żeby muzycy mogli dostawać kasę za swoją pracę - ale jeśli nawet oni nie chcą zabespieczeń no to wiadomo komu chodzi o zbicie jak najiększej kasy - wytwórniom). A ja osobiście czekam aż wymyślą jakiś sposób dystrybucji muzyki z pominięciem wytwórni płytowych to wtęczas za muzykę nie będzie się płaciło tak niewyobrażalnie dużych pieniędzy (no bo jak inaczej nazwać wydanie ok 100 zł pa popularny album on powinien kosztować 10 zł taka jest rawda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyte Perfect - Schody mozna bylo kupic na ich stronie za 15zl.

Szkoda tylko, ze plyta byla w sredniej jakosci mp3. Gdyby to byl FLAC duzo lepiej bym sie czul.

Na szczescie mozna kupic tez plyte normalnie wydana za rozsadne pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam tą płytke bo moja mama ja kupiła :D tylko byl problem bo ona sciągnela plyte w pracy i chciala zeby ja nagrac w domu i trzeba bylo kombinowac z jakimis haslami nie haslami ale w koncu nagralem ją i nawet okładki podrukowałem wyglądało to jak profesjonalna robota chlopaków ze Stad10nu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...