Skocz do zawartości
partyboy666

GeForce 6800 GS

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz sprzedać kartę bo nie było kabelka? A nie lepiej dokupić po prostu? OC to raczej masz normalne dla tej karty, może nie rewelacyjne, ale czego się spodziewałeś? 600 na rdzeniu? :wink:

heh kabele juz dokupilem za 9,99 a chcę ją opylić bo mi kolory się niewidzą ATI ładniej swiecą moim zdaniem

miałem x800gto2 i chyba niepotrzebnie ją zamieniłem na tego GSa, a co do kręcenia to trochę dupny zasilacz mam i moze to przez niego takie zegary

Edytowane przez hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe...ja na @550/1320 nie mogę ruszyć 13,5k w 03...<_<

 

hehe - jaką masz resztę sprzętu ?...

a no taką:

AMD3000+@2300mhz(VENICE)

MSI K8N NEO4 FI

2x512 Kingstony CL3(shit)

WesternDigital ATA100 80GB

zasilacz Qtec 400watt(badziew)

teraz własnie zrobilem w 2005=6145 chyba niezle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos marne masz te wyniki!

ja u siebie na MSI mam tak:

stery 83.40

default =11658

510/1259=13491 i nijak nie mogę 13500 przekroczyć

Bo proc niekrecony :( na mojej plycie za bardzo nie wiem jak podkrecic bo tu wszyscy na nf4 siedzą :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem...:)

 

u mnie w 05 na procu nonOC (1800MHz), kręcona tylko karta robię 6000 (z malutkim haczykiem)...dalej wynik już tylko od proca zależy...(wczoraj 6442 zrobiłem...na 6500 potrzebuję mocniejszego proca...)...

 

zawalcz o 62oo :)...

 

edit:

 

Watcher - nie wszyscy :)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke moich wynikow (PoV wersja AGP)

sprzecior TYMCZASOWY!!! Athlon 1900+ (1,46 GHz) na jakiejs badziewnej plycie glownej Shuttle, 512 ramu, karta chodzi na AGPx4 (plyta x8 nie obsluguje)

stery: 82.12...zaznacze ze testowalem 83.40 i 10 do 15 % gorzej takze powrocilem do oryginalnych z plyty 82.12 (nie wiedziec czemu 81.98 nie chca sie zainstalowac wogole-nawet te z plyty PoV).

default czyli 350/1000

2005 - 4080 pkt

po O/C czyli 440/1100

2005 - 4579 pkt

po O/C zadnych artefaktow i stabilnie....probowalbym dalej ale Riva mi pokazuje juz wykrzyknik jak przekrocze 440 wiec nie wiem..troszke sie boje...

Edytowane przez k@cper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem na poczatek MSI 6800 na ustawieniach 520/1250 przy procu 2.7ghz co dalo 13750 w 2k3 - bez artefaktow. Temp troche wysokie, zalman alcu na maxa (glosny) w stresie ~ 65 C (poprzednio mialem bloczek na 16potokowym 6800 i bylo w stresie ponizej 45 C :-| ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem...:)

 

u mnie w 05 na procu nonOC (1800MHz), kręcona tylko karta robię 6000 (z malutkim haczykiem)...dalej wynik już tylko od proca zależy...(wczoraj 6442 zrobiłem...na 6500 potrzebuję mocniejszego proca...)...

 

zawalcz o 62oo :)...

 

edit:

 

Watcher - nie wszyscy :)

ale chyba tylko przez podkrecenie proca jeszcze???

albo formacik i system czysty

Edytowane przez hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście po zrobieniu czystki (znaczy formatu) w markach 03-06 praktycznie żadnej różnicy nie zauważyłem...

 

przez kręcenie proca...karta więcej nie pójdzie ?...

 

Aerial patrząc na wyniki innych to dobra Ci się sztuka trafiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzial ktos moze jakoms wersje 6800gs z tv-in? Nie chodzi mi, zeby miala wbudowany tuner, tylko zeby mozna bylo podlaczyc np PS2 pod nia.

Z tego co mi wiadomo to taka wersja karty nie istnieje. Vivo masz dopiero w modelu 7800GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze, 6800GS u Arche na AGP juz za 883zl.

http://www.arche.home.pl/sklep/product_inf...oducts_id/10864

 

do kwietnia moze spadnie cena do 800zl :) i wtedy sie kupi

1100 zl za nia wybulilem :mur: jeszcze trafilem na niemodowalny egzemplarz :mur: poczekalbym miesiac to bym kupil 7800GS tylko skad moglem wiedziec....AGP mialo wymierac tymczasem jest odwrotnie..ale to dobrze dla tych co platforme maja jeszcze spoko i nie chca przechodzic na PCI expres...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie.

Lepsze wyniki daje kręcenie (IMHO).

Pamiętaj, że on mówi o GS na AGP, czyli gpu - NV40 0,13m, a jego za wiele nie podkręcisz... tzn. do ok. 430MHz w przeciwieństwie do NV42 0.11m, czyli GS na PCI-E... Ja bym wybrał potoki. Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k@cper za 1100 zł masz nową 6800ultre a nie jakiegos pie....nego kastrata 6800gs

ja tam lubie swojego kastrata :)

 

ale podkręcic bardziej bym chciał :D patrz tutaj

Edytowane przez Alexo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam 6800GS MSI - O/C identyczne jak u Aeriala (no, 5 Mhz mniej na rdzeniu), ale to chyba jeszcze nie maks.

U mnie nie max, ja tak orientacyjnie ustawilem i chodzilo... to jedno jedyne przestawienie zegarow jakiego dokonalem na taj karcie :wink: (brak czasu). Niedlugo to nadrobie.

Btw za 1100zl juz lepiej wyrwac 7800gt niz ultre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie max, ja tak orientacyjnie ustawilem i chodzilo... to jedno jedyne przestawienie zegarow jakiego dokonalem na taj karcie :wink: (brak czasu). Niedlugo to nadrobie.

Btw za 1100zl juz lepiej wyrwac 7800gt niz ultre...

Niestety 7800GT nie da sie wyrwac na AGP. A 7800GS jest troche za drogi. Wiec ten 6800ultra to lakomy kasek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...