Skocz do zawartości
partyboy666

GeForce 6800 GS

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

majac 2x GF 68ooGS i sprzet taki jak tam na dole widac :D pozwoli mi pograc w nowe gry w przyzwoitych rozdzielczosciach i dobrymi detalami?? i sli 68ooGS z jaka jedna karta bedzie porownywalne??

pozdro

Linki do testów:

 

http://www.motherboards.org/reviews/hardware/1564_1.html

 

http://www.techniz.co.uk/modules.php?name=...tent&id=304

 

http://www.pcmoddingmy.com/e107_plugins/co...php?content.341

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Gf 6800 128 Bit ten 7600 bedzie napewno duzo lepszy.

Pytanie czy ten GF7600 ddr3 bedzie lepszy od 6800 256/256Bit na pamieciach?

Ale wy jesteście. Jak ja się pytałem jaka z tych dwóch kart będzie lepsza to mi napisaliście, że 6800GS :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, potrzebóje sterów. Zależe mi na jak najlepszej wydajności karty (patrz podpis), oraz dobrej obsługi i jak najlepszej jakości na wyjściu Tv-out (Nview). Jakie polecicie, ew jakieś programiki będace alternatywą / wspomagaczami dla Nview.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie na jakiejś ruskiej stronie "zmodowany" bios do GeForce PALIT EXPERTVISION 6800GS 256bit /256MB/128bit 1.4ns AGP. I niewiem czy to cos warte. NiBiTor pokazyje w 3D 1.4V a orginalne biosy mają 1.37V. Niby napiecie wieksze to i OC powinno wzrosnąć. Ale nie sprawdzałem, jeśli ktoś chce poexperymentować to zapodaje plik.

6800_1.4V.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście. Jak ja się pytałem jaka z tych dwóch kart będzie lepsza to mi napisaliście, że 6800GS

Bo jest sporo lepszy. Tylko, że w grach. Nie od dzisiaj wiadomo, że smarki są niezawsze obiektywne co do rzeczywistej wydajności. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie na jakiejś ruskiej stronie "zmodowany" bios do GeForce PALIT EXPERTVISION 6800GS 256bit /256MB/128bit 1.4ns AGP. I niewiem czy to cos warte. NiBiTor pokazyje w 3D 1.4V a orginalne biosy mają 1.37V. Niby napiecie wieksze to i OC powinno wzrosnąć. Ale nie sprawdzałem, jeśli ktoś chce poexperymentować to zapodaje plik.

Niestety ten bios nie jest zmodyfikowany , jedynie w okienku zmieniono z 1.37v na 1.4v :lol:

 

Tutaj masz zmodyfikowany bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband mam pytanie czy sam przerabiałeś ten bios czy znalazłeś gotowca ,jeżeli sam to mam prośbę czy dasz rade przerobic bios od palita 6800 gs agp 128mb/128bit bo ten do którego podałeś linka u mnie nie działa

Edytowane przez dlugi70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband mam pytanie czy sam przerabiałeś ten bios czy znalazłeś gotowca ,jeżeli sam to mam prośbę czy dasz rade przerobic bios od palita 6800 gs agp 128mb/128bit bo ten do którego podałeś linka u mnie nie działa

Sam przerobiłem - daj link do biosu to przerobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband co jest zmienione w tym biosie?

Nikt nie udostępniał biosów do Palitów , więc nie wiedziałem jak wygląda tablica napięć.Oblukowałem i zobaczyłem , że jest taka sama sytuacja jak na 6800gs pci-express -blokada. Więc , teoretycznie napięcie w 3d powinno podskoczyć o około 0.1v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pod ręką jakąś starą kartę na PCI to nie ma problemu żeby odratować. Pozatym naprawdę musiałbyś mieć pecha, żeby coś poszło nie tak. ;) Pamiętaj żeby wgrywać bios przeznaczony specjalnie do twojej karty (chodzi o producenta). ;)

edit: bym zapomniał - bios musisz wgrać spod dosa programikiem nvflash. Potrzebna Ci będzie np. płytka z Windowsem 98.

Edytowane przez .:SpIrIt:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.:SpIrIt:.

czyli jesli udostepnimy Ci bios od versji agp to jest cien szasny bys go poprawil ?:)

 

co do flashowania

- nie trzeba wina dyskietki startowe sa na necie

- problem jest taki ze nie ktore plyty nie odpalaja sie jesli maja 2x grafy :/ no ale tutaj wystarczy troche pokabinowac ;]

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.:SpIrIt:.

czyli jesli udostepnimy Ci bios od versji agp to jest cien szasny bys go poprawil ?:)

Mi? Coś mi się wydaje, że miałeś na myśli sideband'a, chociaż mimo wszystko mogę popatrzeć co i jak.

Niech ktoś wrzuci biosik na rapidshare. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5V to max? Zmienilem juz wczesniej biosa do 6800GS 256/128. OC rdzenia podroslo o 10MHz, niewiele... Slaba sztuke mam

ja przetestuje jak bede mial chwile ;) bo narazie jakos krucho z czasem i jeszcze sesja idzie :) pozatym kuba ma jakiegos wyjatkowego tego gfa ;) 258Mb ;)

pozatym moze ktos podac jeszcze raz linka do wersji 256/128 ? :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...