Skocz do zawartości
nrl

Ati Catalyst Drivers V5.12

Rekomendowane odpowiedzi

link z nowymi Catalistami :

https://support.ati.com/ics/support/default...&questionID=640

 

 

Performance Improvements:

 

Catalyst 5.12 improves a variety of CPU-bound performance cases when an ATI product is installed in conjunction with a dual-core or hyperthreading CPU. Performance gains include:

 

- 3DMark05 gains as much as 5.7%

- 3DMark03 gains as much as 3.3%

- 3DMark2001 SE gains up to 10%

- Aquamark 3 gains up to 16%

- Comanche 4 improves as much as 20%

- Far Cry gains as much as 25% on some product configurations

- Half-Life 2 performance improves as much as 8%

- Splinter Cell improves as much as 8% in certain parts of the game

- Tomb Raider Angel of Darkness runs as much as 10% faster

- Unreal Tournament 2004 framerates improve as much as 10%

 

Issues Resolved in Catalyst Software Suite 5.12

 

- Doom 3 Resurrection of Evil: Playing the game under Windows XP MCE with CrossFire enabled no longer results in ghosting effect being noticed. Further details on this resolved issue can be found in topic number 737-21187

- EverQuest II: Playing the game on a system containing an ATI Radeon X1800 series, no longer results in the operating system failing to respond after approximately 5 minutes of game play. Further details on this resolved issue can be found in topic number 737-21189

- FarCry: Launching the game on systems using an ATI Xpress 200 series product and running the Windows XP operating system no longer results in the operating system failing to respond. Further details on this resolved issue can be found in topic number 737-20978

- Quake4: Selecting the Ultra Quality option within the game no longer results in the game failing to load after the restart required by the game. Further details on this resolved issue can be found in topic number 737-20981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwo, ja testowałem. I cóż, faktycznie trochę lepiej. Na taktowaniach niższych niż wtedy, gdy uzyskałem te 7007pkt w marku (odpowiednio, -5/-5MHz dla gpu/vram) uzyskałem 7005pkt.

 

Wniosek- są minimalnie szybsze niż 5.11b. Na testy w grach nie miałem czasu, bić nowego rekordu w marku05 z tą kartą też już nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwo, ja testowałem. I cóż, faktycznie trochę lepiej. Na taktowaniach niższych niż wtedy, gdy uzyskałem te 7007pkt w marku (odpowiednio, -5/-5MHz dla gpu/vram) uzyskałem 7005pkt.

 

Wniosek- są minimalnie szybsze niż 5.11b. Na testy w grach nie miałem czasu, bić nowego rekordu w marku05 z tą kartą też już nie zamierzam.

Ale niestety posiadają błąd (jak i cat'y 5.12) z wyświetlaniem dziwnych poświat przy włączonym nightvision w BF2:SF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś odpowie ;)

 

Robię porównanie sterowników tylko do wersji 5.8 i modyfikacji na nich opartych. Czy w zestawieniu jakieś wcześniejsze sterowniki powinny się znaleźć? Jakie sterowniki sobie na to zasłużyły ;]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie The Best sa Extreme ATI i n2o (5,12ATI)

sami sprawdzcie d::

 

Extreme ATI

 

(32bit)

Extreme ATi 1.5.12

http://driverpack.ru/index.php?option=com_...atid=44&id=1134

(64bit)

EXTREME GT 1.5.12 x64

http://driverpack.ru/index.php?option=com_...atid=44&id=1165

 

N2O Pack 5.12

http://komsomolec.com/files-x/n2o_5_12.exe

 

co do Omeg to one sa robione tylko dla jak najlepszej grafy obrazu ,a nie dla wydajnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xanagaz sorry ale chcialem ci pomoc ale jakos nie moge znalezc dokladnego linka skad mozna zassac te Extreme bazujace na Cat 5.8 i 5.9. Znalazlem je ale nie moge ich sciagnac :blink:

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

A warcatsów 5.12 jak nie było tak nie ma :cry: bo te co podał xiao 20 to sa jakies xtreme ati cos tam :?

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...