Skocz do zawartości
madmax57

Zbiorowe Zamówienie Części Wc Vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tez juz wplacilem (wczoraj).

Madmax jak sie pojawisz daj znac jak tam lista osob ktorzy wplacili :)

brakuje zaksiegowanej wplaty od 2 osob ale jutro powinna byc kasa i lepiej zeby byla bo 30 bank pracuje to 15 a 31 maja wolne wiec wolalbym sie wyrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie moje zboczenie zawodowe :mur:

Zwyczajnie zawsze przygotowuje się na awarię i w razie czego mam plan. Ale rozumiem że tym razem nie przewidujemy obsuwek - i dobrze :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety brakuje dalej tych 2 wplat ale powinno być OK bo jutro bede mial dostep do euro na firmie (a potrzeba coś około 850) wiec niebede musial biegac po bankach / kantorach itp tylko odrazu wplata na konto i wysylka kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz wpłącałem sam do siebie, byłem na pp w poniedziałek i wpłcciłem (600 zł chyba) we wtrek bylo jakies swieta, wiec wiedziałem ze nie bedzie ale była na srode (szkoda ze nastepnego tygodnia - czyli szło10 dni :D )

ja z pocztą polską nigdy nie czekałem dłużej niż trzy dni. I tak było tym razem. Pieniążki szły 3 dni robocze. A tak poza tym to nam jeszcze tylko jednej wpłaty brakuje i mamy kopmplet. Miejmy nadzieje że dojdzie lada chwila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety zamówienie pojdzie dopiero 2go kasa była u mnie na koncie o 14.45 :/ a o 15 zamykali bank niedalbym rady wyslac tego w 15 min ;[

[...] poczekamy jeszcze kolejne 2 dni . Trudno

Korony nam przez to z głowy nie spadną... :wink: Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie a propos zamawiania z Alphacool. Z tego co widzialem mozna placic przelewem z konta, bez karty kredytowej, kurier dostarcza towar prosto do mnie(dispatch to PL, rozumiem jako dostarczenie do mnie, a nie na terytorium kraju...), czyli moge sobie sam zlozyc zamowienie? Prosze aby mnie poprawil ktos jesli jestem w bledzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie a propos zamawiania z Alphacool. Z tego co widzialem mozna placic przelewem z konta, bez karty kredytowej, kurier dostarcza towar prosto do mnie(dispatch to PL, rozumiem jako dostarczenie do mnie, a nie na terytorium kraju...), czyli moge sobie sam zlozyc zamowienie? Prosze aby mnie poprawil ktos jesli jestem w bledzie.

No jasne ze mozesz sam sobie zamowic.

Tylko nie jest to specjalnie oplacalne gdyz sam placisz za przelew i przesylke.

Przy zamowieniu w pare osob te koszty sa podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest oczywiste.

Pytanie kiedy ludzie sie zbiora na kolejne zamowienie, ja bym chcial to zakupic za 2tygodnie gdzies.

 

BTW. Na pierwszej stronie tego tematu kurier GLS z PL do kupujacego jest osobno policzony, why? Czyzby cena transportu w Alphacool byla cena transportu do Polski a nie do klienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znajdzie się jakiś chętny na to http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...20&cPath=13_176 :D Właściwie to tanio porównując np. do paneli matrix-orbital ale i tak 99€ za taki w sumie mało użyteczny bajer to troche dużo jak na polską kieszeń :(

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...