Skocz do zawartości
rumun_666

Quake 4

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jesli ty pojdziesz pierwszy.

 

Naprawde nie zrozumiales o czym pisal KRS (o ultra plynnosci przy multi?) lub geng (nowe vga juz i przy fullu maja po 200-250 fps w q3)??? Brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA piernicze. Ludzie wy niektórzy chorzy jesteście. MArtwić się , bo zamiaast 150 FPS ma się 124 . Ja pier.......

DO lekarza.

1591250[/snapback]

Jezeli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec o grze w q3 i magicznych 125fps to nic trudniejszego jak sie wysilic i poodwiedzac stronki traktujace o tej grze i jezeli chcesz to poogladaj konfigi najlepszych graczy swiata.

Zreszta jakbys zobaczyl q3 na profesjonalnym cfg to bys go nie poznal.

Bo ze swojej strony nie bede sie wysilal aby komus tlumaczyc o co chodzi z tymi 125fps w q3.

I tak, dobrze widzisz - koniecznie 125, a nie 124fps. Nie ma tutaj zadnego bledu.

Ten 1fps jes dosc istotny w silniku q3.

Piss and do ksiazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie ma pojecia o skakaniu w q3 to polecam sobie przeczytac

 

http://q3arena.gry.imro.pl/?id=18&akcja=r&ida=92&kat=1

 

a jak mysli ze all umie to polecam cos w stylu (linki do demek):

http://chaos.hardtech.pl/pliki/q3/rail-bridge-x3.dm_67

http://chaos.hardtech.pl/pliki/q3/t2-telejump.dm_67 (typowy skok na wymagane 120fps)

 

i jakies inne dema mozecie znaleźć http://chaos.hardtech.pl/?wybor=4

jak jesio sie tym imalem to mialem tego wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jezeli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec o grze w q3 i magicznych 125fps to nic trudniejszego jak sie wysilic i poodwiedzac stronki traktujace o tej grze i jezeli chcesz to poogladaj konfigi najlepszych graczy swiata.

Zreszta jakbys zobaczyl q3 na profesjonalnym cfg to bys go nie poznal.

Bo ze swojej strony nie bede sie wysilal aby komus tlumaczyc o co chodzi z tymi 125fps w q3.

I tak, dobrze widzisz - koniecznie 125, a nie 124fps. Nie ma tutaj zadnego bledu.

Ten 1fps jes dosc istotny w silniku q3.

Piss and do ksiazek.

1591628[/snapback]

I gdzie jakis farmazon padl ?

Oto chodzi że nigdzie ;)

Tyle tylko że ten cały tekst można było opisać w kilku słowach ;)

Bez większego wyrażania ambicji B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie jak to bedzie z FPSami i strafeumpingiem w Q4. Z tego co wiem to silnik Dooma 3 jest tak skonstruowany, ze niezaleznie od ilosci klatek kazdy ma taki sam movement.

Ciekawe czy beda bounce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec o grze w q3 i magicznych 125fps to nic trudniejszego jak sie wysilic i poodwiedzac stronki traktujace o tej grze i jezeli chcesz to poogladaj konfigi najlepszych graczy swiata.

Zreszta jakbys zobaczyl q3 na profesjonalnym cfg to bys go nie poznal.

1591628[/snapback]

 

1591073[/snapback]

 

zaraz pewnie napiszesz ze czlowiek nie widzi roznicy w plynnosci powyzej 30fps :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Buachacha lol 36FPS na 7800GTX i Pentaku 4 3.4 a na monitorze nić się nie dzieje!!!!! Jestem ciekawy ile będzie klatek z jakąś poważniejszą akcją :)

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buachacha lol 36FPS na 7800GTX i Pentaku 4 3.4 a na monitorze nić się nie dzieje!!!!! Jestem ciekawy ile będzie klatek z jakąś poważniejszą akcją :)

1593060[/snapback]

No wymaganka fajne na pewno będą ale wiesz przy takim cfg czyli najwyższa grafika itp . Ale przecież możesz ustawić nie co niżej :wink: Oby mój komp poradził sobie z Q4 bo będzie czekać mnie wymiana... Z filmiku jaki oglądałem jak gostek gra w q4 to gra jest świetna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buachacha lol 36FPS na 7800GTX i Pentaku 4 3.4 a na monitorze nić się nie dzieje!!!!! Jestem ciekawy ile będzie klatek z jakąś poważniejszą akcją :)

1593060[/snapback]

po 1. oni graja na 6800 ;] (tak slyszalem od znajomych ktorzy tam sa), mimo ze naklejki mowia co innego :). po 2 to jest jakis sporawy ffa :P

tam sa dwa kompy tylko wyposazone w gtx, i do tego nie mozna na nich pograc w q4 :)

po 2. wiadomo jakie ustawienia graficzne zastosowane sa do pokazu :>

 

nie ma co sie dziwic, imho przy odpowiednim cfg powinienem miec stabilne 72 fps, lub nawet 100 :}

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra sciem nie jest zła :D

 

filmik pokazuje rozgrywkę sp.

http://www.wasd.tv/video/Quake%204%20Preview%20WASD.wmv

 

a ten mp i kilka bajerów jakie będzie można robić :)

http://itg.filecloud.com/files/file.php?user_file_id=42727

 

http://itg.filecloud.com/files/file.php?user_file_id=42726

 

podał bym jeszcze z 10 ale szkoda ich sciogac albo są w [ciach!]ianej jakości albo nic ciekawego nie pokazują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejzeniu paru filmow musze powiedziec, ze gra zapowiada sie bardzo dobrze. Grafika (mimo watpliwosci) jest super. Szczegolnie modele ludzi. Dopiero teraz engine Dooma3 pokazuje pazurki i pokazuje rowniez to, ze zly wcale nie jest. Duzo ludzi mysli rowniez, ze w grze bedzie ciemno jak w D3, ale to nieprawda - gra w sumie nie jest duzo ciemniejsza niz Q2, a przeciez i tak nie mozna by zrobic Quake'a ze sloneczkiem jak FarCry, przeciez to by byla zbrodnia! ;)

 

Podsumuwujac - dobra grafika, umiarkowana ciemnosc i pare fajnych zaskakujacych bajerow (patrz film SP od Nierealnego) jest kluczem do osiagniecia sukcesu tej gry. Nie musimy sie martwic o czwarta odslone "Wstrzasu", jest w dobrych rekach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jestem właśnie po obejrzeniu filmika zapodanego przez kolegę Nierealny.

No, no. Może być bardzo ciekawie :) Wkoncu iD wróciło do konwencji z Q2. Pojawiły się mechy (tak to się nazywa?). Zmodyfikowano troche bronie. Piękny świat gry. Nic tylko czekać na pełną wersję :]

 

Patrząc uważnie na to co pojawiało się na tym plutnie muszę twierdzić że gra będzie miała naprawdę duże wymagania. Zdarzały się przypadki "zacięcia" w grze (prawie nie zauważalne ale jednak). Zresztą, w grze mogło być te 30~40 fps. Uuu, trzeba już mysleć o jakimś update'cie :)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Listonosz

Quake4mp na lowest bedzie wymagac slabiutkiego sprzetu(~2000+,512,9600pro), wiec i tak nie ma co plakac, bo kazdy bedzi grac na lowest.

 

#quake4.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to  mi powiedzcie mądrzy ludzie czya jak w swoim konfigu wymienie grafe na 6800 le (modowany na 16p 6v) to sobie pociópie w q4 czy niebardzo

1594204[/snapback]

Wiesz ostatnio gralismy wszyscy na forum w ta gre i jezeli chcesz to zapytaj kazdego na PW to Ci odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz_2

no to  mi powiedzcie mądrzy ludzie czya jak w swoim konfigu wymienie grafe na 6800 le (modowany na 16p 6v) to sobie pociópie w q4 czy niebardzo

1594204[/snapback]

 

www.forum.wrozka.pl

 

 

nikt tego nie wie ale wydaje mi sie ze na 6600/6800 nie ma cos sie obawiac o plynnosc, napewnoze screen z 36fps jest z upiekszaczami ;) napewno AAx8 i Anizo x 16 nei zabraklo, stad niski framerate, swoja droga co to sie porobilo, kazda nowa gra i trzeba karte zmieniac :) astronomicznie szybko rosnal wymagania gier :D dlatego nei warto w ten shit inwestowac ;)

 

B)

 

cos mi sie wydaje ze bez tego :

 

http://www.guru3d.com/admin/imageview.php?image=5445

 

sie nie obejdzie zeby pograc w 640x480 w low z 15fps ;)

 

bez paniki....na R9800PRO gra bedzie juz smigala :rolleyes:

Edytowane przez lukasrz_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...