Skocz do zawartości
rumun_666

Quake 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tekst mi sie bardzo podoba i jednoczesnie bardzo mnie zasmuca:

Quake 4 runs on Doom 3 engine, which means you need the equivalent of a nucler power plant in your home to run it [...]

Smutne, wyglada na to, ze duzej poprawy wydajnosci nie ma sie co spodziewac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne, wyglada na to, ze duzej poprawy wydajnosci nie ma sie co spodziewac 

No niestety, ID zamiast zoptymalizować silnik gry, dowali jeszcze jakieś potężne teksturki. Tak to juz jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda - jak w Q3.

Swoją drogą tyle nagrałem już się w Q3, że nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądała rozgrywka ze screenów powyżej.

A defrag dla Q4 ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh zapowiada sie kolejna gierka bez fabuly ino grafa cud miod orzeszki jak w doomie 3 i nic wiecej. Pamietam jeszcze jak pierwszy raz gralem w quake 2 na psx to bylo cos i miala fabulke lekka i wciagala do dzis pogrywam. Jak quake 4 bedzie taki sam jak doom3 czyli zwykla wyzyj sie panie gra to ja dziekuje wystarczy ze doom 3 mnie wykonczyl a zwlaszcza zabawa z configiem zeznia ale zrobilem wypasionego ale co z tego jak gra nic mi nie dala :cry: procz ladnej grafy nawet przejsc nei chce sie drugi raz bo nuda wieje lepszy dodattek :-P. Trzymam kciucki za quake'a zeby tego nie zrabali

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale mnie ta grafa nawet nie rusza:// Nawet jesli to są arty to są beznadziejne.. i ta grafa.. ehhh.. przeciez to to samo co doom3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale mnie ta grafa nawet nie rusza:// Nawet jesli to są arty to są beznadziejne.. i ta grafa.. ehhh.. przeciez to to samo co doom3..

1443737[/snapback]

 

Musimy z tym żyć, że jakiemuś kolesiowi się zachciało zrobić taką kupę jaką jest doom3, a co za tym idzie pewnie też q4 będzie nie najwyższych lotów, ale takie są czasy.

unreal forever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Musimy z tym żyć, że jakiemuś kolesiowi się zachciało zrobić taką kupę jaką jest doom3....

pozdrowienia dla Johna Carmacka i Todda Hollestenda (czy jak on tam ma...) chyba tych panów w dziecinstwie w ciemnych pokojach trzymano.

 

Co do gry... gardzie wszystkim co na engine D3 zapiernicza i tym co bedzie na nim tworzone, na Q3 sie skonczyło.

 

unreal forever

peace!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz to samo co Doom 3.Wogole na to nie czekam prawde mowiac

1447806[/snapback]

Nie bedzie to samo co doom3, jeżeli nie zepsuja fizyki z quake3!!! bo jezeli tak to nie kupie, zagram najpierw w pirata (a co!! - no chyba ze demko bedzie pierwsze:)) i ocenie fizyke, dla mnie grafa na multim i tak nie potrzebna, no chyba ze singiel bedzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mowić ale ten cały filmik jest taki sobie.. nic ciekawego soba nie pokazuje i ta jego marna jakość <_<

 

Ja i tak nie czekam na Singla... jak bede chciał sobie pograć w coś z klimatem Quake 2 to pogram sobie w qłaków 2 proste....

 

Jedyne na co czekam to MP jeśli go chociaż w drobny sposób zmienią na niekożyść.. albo aby dzieciaki mogły sobie popykać zapominająć o scenie Qwakowej to podziękuje już grom ze stajni ID na dobre...

 

 

 

A i jeszcze takie coś.... Jak się oglądało ten nudny filmik to jedna ciekawa żecz mi się hmm żuciła... a mianowicie jak szedł tem Mech robocik.. to jakoś nie mogłem zauważyć aby żucał on cienie... hmmh może to jednak nie ten sam engine.. :/ hmhm :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze takie coś.... Jak się oglądało ten nudny filmik to jedna ciekawa żecz mi się hmm żuciła... a mianowicie jak szedł tem Mech robocik.. to jakoś nie mogłem zauważyć aby żucał on cienie... hmmh może to jednak nie ten sam engine.. :/ hmhm

Moze dodadza efekt "blob shadow" czyli zwykłe przyciemnione kręgi udajace cien pod obiektami :lol: Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny trailer z E3.Wersja na PC-ta.

1449745[/snapback]

Kanciaste lby + rozbryzgane textury czesc druga;)... no, ale grafika to nie wszystko... trailer w miare...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Powiedzcie sobie szczerze.Ktora z tych gier bedzie lepsza (mimo,ze to inne gatunki) i na ktora bardziej czekacie.Q4 czy PoP3,Q4 czy NFS9,Q4 czy TR7 ?? Porownajcie te gry a zobacyzcie ze zadnej z nich Q4 nie umywa sie nawet do piet.Taka bolesna prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie sobie szczerze.Ktora z tych gier bedzie lepsza (mimo,ze to inne gatunki) i na ktora bardziej czekacie.Q4 czy PoP3,Q4 czy NFS9,Q4 czy TR7 ?? Porownajcie te gry a zobacyzcie ze zadnej z nich Q4 nie umywa sie nawet do piet.Taka bolesna prawda

1452439[/snapback]

 

Zamiasto W tego qwaka wole pogiercować w hmmh GTA SA, METAL GEAR SOLID 2 i wiele innych miodnych gierców...

 

Naprawde mam dziwne wrażenie że ta gra im się nie uda.... A jak jednak.. to nie trafi w moj gust... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...