Skocz do zawartości
dem

Ati Radeon R580

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak na drugą założyć bloczek gdy ma się jeszcze dwie karty na PCI? (X-Fi, SS2) :?

Na tej nie powinno byc z tym zadnego problemu =] ASUS P5W DH DELUXE "alot of space" ;)

Edytowane przez casiopea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej nie powinno byc z tym zadnego problemu =] ASUS P5W DH DELUXE "alot of space" ;)

OT:

Dołączona grafika

Ten dolny PCI-X jest blisko PCI. A Abadon jest wysoki :?

Może wszystko dałoby się upchąć gdyby SS2 włożyć w PCI nad drugim PCI-X a X-Fi w najniższy PCI

 

No i zasiłka do wymiany (oprócz proca, mobo i pamięci :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem AndyN, sprzedawać s.939 i od razu w C2D, bo potem ból dokładania sporej ilości kasy bedzie....

 

Niestety, przy chęci połączenia CF i WC, głowa będzie miała kłopot. Miejsca mało, a bloczki swoje zajmują. Z PCI też chciałoby się korzystać..... I bądź tu Pan mądry......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie o plyte na ktorej zmiescisz CF i te dwie karty na PCI.

Ja mam nadzieje ze na tej plycie jak skompletuje CF to wejda mi dwa XG1 na kazda karte =]

Szkoda mi zasilki bo sie spisuje bez najmniejszego zarzutu... poszukam jakiejs Anteca pod CF Ready =] tylko te 38 Amps na 12V mam nadzieje ze bedzie wybor w zasilkach =]

Andyn to zmien ten bloczek na jakis z wyjsciami jak u XG1 (jego wyskosc jest podobno do stockowego chlodzenia na x1900) wg mnie nie bedzie wtedy takiego problemu =] ;)

Edytowane przez casiopea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przy s.939 jakiś czas jeszcze zostane (wbrew panującym tu trendom ;) ) i myśle o Abicie AT8 pod CF. Ewentualnie DFi ale tam jest wentyl na chipsecie więc raczej odpada.

 

A przy okazji - może ktoś posiada chłodzenie Evercool Turbo2 Vc-r ewentualnie odpowiednik Revolteca na swoim R580? Tanie a znacznie cichsze od fabrycznej turbiny. Jakiś czas jeszcze WC musi poczekać więc szukam alternatywy.

Ewentualnie można odpowiadać tutaj: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=185240

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że post pod postem ale chce żeby było widać że coś się zmieniło.

 

Zainstalowałem nowe Catalisty 6.8 i w informacjach CCC podaje że mam zainstalowane 6.7! Ocsochodzi? Też tak macie?

 

Testowałem na 3D2006 ale objecanego wzrostu punktów nie widać. Co prawda piszą (Release Note) że przyrost głównie zauważalny z włączonym AA ale jak poprawili coś w obsłudze kontrolera pamięci to powinno być widac w każdych warunkach. Ale trzeba jeszcze potestować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed wyborem karty z USA do 1k czyli 330$ i wybrałem tą kartę czy ona jest dobra. I jak z OC takiej karty czy spokojnie pójdzie do XTX. Może jakiegoś innego producenta. I czy coś w moim kompie nie będzie ograniczać karty?? Oczywiście później jak będę miał kasę to zmienię mobo bo ta jest dlatego że AGP ma. Aha zasilacz mam ten co w podpisie czy pociągnie. Kartę musze zamówić jutro więc proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed wyborem karty z USA do 1k czyli 330$ i wybrałem tą kartę czy ona jest dobra. I jak z OC takiej karty czy spokojnie pójdzie do XTX. Może jakiegoś innego producenta. I czy coś w moim kompie nie będzie ograniczać karty?? Oczywiście później jak będę miał kasę to zmienię mobo bo ta jest dlatego że AGP ma. Aha zasilacz mam ten co w podpisie czy pociągnie. Kartę musze zamówić jutro więc proszę o pomoc.

Nie ma znaczenia jakiego producenta wybierzesz bo to ta sama plytka pcb i chldozenia + tylo inna naklejka i bundle dflatego kup tego producenta ktorego ta karta jest najtansza. Dokup chlodzenie AcceleroX2 i spokojnie dobjiesz do taktowan xtx a i nawet wiecej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokup chlodzenie AcceleroX2 i spokojnie dobjiesz do taktowan xtx a i nawet wiecej :) .

Następny wróżbita..... To tak z doświadczenia czy z fusów? Znam conajmniej 3 przypadki gdzie nie dało się dobić taktowaniami do XTX....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak starczy mój zasilacz (Topower TOP-450P3 U12 EZ ) do X1900XT czy nie?

Da radę, ma mocna linię 12V sam takiego mam tylko że do X1900GT, ale od XT niewiele mniej prądu bierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, zamówienie złożone teraz musze czekać 3tyg. :) ale się będzie opłacać. Przynajmniej przez te 3tyg. zdążę przeczytać 30str. tego tematu :) bo recenzje wszystkie przeczytałem :) i karta jest wspaniała. Później jakieś fajne WC się kupi i będzie cicho i wydajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem w koncu swojego radka 1900xt, ale mam pewien problem. otoz jak wczesniej na 7800gt (i pozostalych) dzialalo mi tvout tak tutaj nie ma obrazu. tzn pokoleji. tv (euro) -> grafa (rozgaleznik od ati - svideo). stery caty 6.8. wogole mi nie wykrywa tv (ze cos jest podpiete). efekt jest taki ze jak sie bootuje komp to na tv widze w CZARNO- BIALYM kolorze (bios itp)(monitor swieci sie czerw lampka) do momentu zaladowania sie ekranu powitalnego windy, wtedy na tv obraz znika a pojawia sie na monitorze juz kolor. zmieniajac stery na omegi, w Ekrany moge wybrac jedynie domyslny pojedynczy wyswietlacz. i co chodzi??? ;o z poprzednimi grafami nigdy nie mialem problemu, zawsze takie ustawienie (euro-svideo) dzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ccc masz osobna zakladke od TV - najpierw go uruchom, a pozniej sobie ustaw wszystko tak jak chcesz

gdyby to bylo takie proste ;]

w ccc po przeciagnieciu "2" w odpowiednie miejsce wyskakuje info czy chce "enable this display"? daje "tak" i nic sie zupelnie nie dzieje. mam wlaczone "force tv detection". dunno... :(

Dołączona grafika

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku (styczeń 06) jade na oficjalnych sterach i nigdy nie miałem najmniejszych problemów z detekcją TV. Po prostu podłączam jakiekolwiek urządzenie do SVideo i klikam na drugim monitorze włącz.

Może coś z wyjściem karty jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do sprawdzenia zostaly mi warcatsy, ale watpie by to cos dalo. imo wyglada to tak jakby tv byl na ntsc ;o zreszta pamietam kiedys jak czytalem na necie o x1800 ze tam podobno byl taki maly przelacznik na grafie (ntsc, pal) ale na x1900 przeciez tego nie ma. hmm. zawsze jakies problemy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...