Skocz do zawartości
marcin_groen

Creative Sound Blaster X-FI

Rekomendowane odpowiedzi

U Siebie w kompie mam jeszcze SB Live. Kumpel ma takie same glosniki jak ja i niedawno kupil tego X-Fi. Roznica jest kolosalna w jakosci dzwieku. Planuje na dniach kupic X-Fi a pozniej G500.

Stara karte mam od 98 roku i i nadeszla pora zeby zmienic. Wybor jest chyba oczywisty jako ze karta znowu bedzie sluzyc kilka dobrych lat.

Pozdro

 

P.S. PC Projekt <- music tam kosztuje tylko 270 zeta. wersja oem. Zamowione. Przy tej cenie kupowanie Audigy mija sie z celem:)

Edytowane przez valdi200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy do czego karta...jak do grania to pewnie x-fi the best,ale jesli chodzi o filmy czy muzykę to lepsze A2zs albo A4

hmmmm ja raczej wybrałbym X-Fi, poco się pakować w starą technologie jak ma się nową lepszą, czy do grania czy filmy lub muza ja bym wybrał X-Fi, no chyba ze się zajmujesz muzą, jej tworzeniem itp to rozmawiamy już o innej klasie sprzętu

 

oczywiście mowa o X-Fi ExtremeMusic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej wybrałbym X-Fi, poco się pakować w starą technologie jak ma się nową

Całkowiecie się z toba zgadzam!

 

@Nicko13 - jak 2ZS jest lepsza to po co sprzedajesz taką dobrą karte? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem X-Fi EM oema z PCP zobaczymy czy to nie zaden kastrat.

 

Po zamowienie handlowiec wspomnial cos o mniejszej ilosci softu oraz braku zloconych stykow :blink:

Też miałem zamiar stamtąd brać bo tanio :P Kiedy bedziesz ją miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj pomecze ten sklep o wyjasnienia. Nie zlocone styki maja tylko Audio i gamer wersje. OEM powinna byc identyczna jak box [sama karta] tylko bez pudelek i innych zbednych rzeczy.

Sprzedawca po tym jak napisal ze bez zlocen, pozniej sie wycofal ze nie pamieta i ze nie moze fizyczne sprawdzic...

 

Zobaczymy jak bedzie jakis gamer czy audio odesle im...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kas nie chce Cie martwić ale dzisiaj sam zakupiłem X-Fi Xtreme music i ciekałem troche po necie aby dowiedzieć się o X-Fi audio ( nie mylić z xtreme music ) bo tańsza myślałem że różnicy dużej nie ma, ale mniejsza z tym chodzi o to że wyczytałem posta i gościu chciał właśnie Xtreme music a dostał własnie X-Fi audio i dzwonił że złą przysłali a oni przez telefon olali go :( zabrał się z kumplem który jest kurierem i miał kurs do krakowa i wpadł osobiście zrobił awanture i oddali mu kase, jak wpadne na to forum i tego posta to Ci linka zapodam a tu masz linki do innych akcji z tym sklepem <klik> oraz <klik2> ja osobiście bym nie odbierał karty bo to dziwna sprawa dla mnie ale niech inni się wypowiedzą co o tym myślą może ktoś zakupił tą karte ??.

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacze karte to bede wiedzial co i jak. Roznica w wygladzie miedzy music a audio jest kolosalna. Musze przyznac ze troszke mnie zmartwiles...

 

@FanEk zamowiles tam karte doszla?

 

BTW: Przy kurierze moge sprawdzic zawartosc paczki?

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy kurier chce być świadkiem otwierania mówi że ja dostarczyłem takie było moje zadanie. Możesz cyfrówką nagrać moment rozpakowywania żeby Cie nie posądzili że wysłali dobrą a Ty podmieniłeś, lepiej się zabezpieczyć. Mam nadzieje że Ci przyślą normalną Xtreme music daj znać jak już będzisz miał.

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FanEk zamowiles tam karte doszla?

 

BTW: Przy kurierze moge sprawdzic zawartosc paczki?

Haha ja miałem nadzieje że Ty napiszesz jaka Tobie przyszła :P

Jeszcze nie zamawiałem, aktualnie po przemeblowaniu jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie jest karton, ktory jest w kolorowym opakowaniu wersji boxowej, sterowniki i naklejka.

 

Jedyna roznica jest brak kartonowego kolorowego pudla :)

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale ostatnio X-Fi się dziwnie zachowuję, otóż prawie codziennie kilka kilka godzin słucham muzyki, jako playera używam foobara + sterownik ASIO.

Tak sobie leci muzyka i po jakimś czasie, muzyka przyspiesza, 3sekundy utworu uciekają w 1 sekundę. Przez co słychać tylko bla bla wysokim tonem, tak jakby jakieś małe ludziki to śwpiewały :D

Czasami też muzyka gra wolniej i słychać takie dziwne rozciągniete dźwięki.

Nie wiem co to może być, ostatnio raczej nic nie zmieniałem :/ Spotał się ktoś z tamim problemem?

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale ostatnio X-Fi się dziwnie zachowuję, otóż prawie codziennie kilka kilka godzin słucham muzyki, jako playera używam foobara + sterownik ASIO.

Tak sobie leci muzyka i po jakimś czasie, muzyka przyspiesza, 3sekundy utworu uciekają w 1 sekundę. Przez co słychać tylko bla bla wysokim tonem, tak jakby jakieś małe ludziki to śwpiewały :D

Czasami też muzyka gra wolniej i słychać takie dziwne rozciągniete dźwięki.

Nie wiem co to może być, ostatnio raczej nic nie zmieniałem :/ Spotał się ktoś z tamim problemem?

A czemu zaraz co z tym x-fi? A może to foobar szaleje albo coś z kodekami w systemie. Przeinstaluj oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He ja to mam pecha zakupiłem karte wysłano do mnie za pobraniem priorytet w poniedziałem i do dzisiaj nie ma. Na poczcie mi powiedziano żeby nadawca zgłosił zaginięcie paczki bo tak się pewnie stało. A w dobrej cenie bym zakupił, poczekam jeszcze jak nie będzie to w poniedziałek zamówie tą co wy wersje oem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...