Skocz do zawartości
KAMILcom

Obudowa Serwerowa

Rekomendowane odpowiedzi

koleś niedaleko mnie ma do sprzedania obudowe serwerową

http://allegro.pl/show_item.php?item=78314441

koleś mówi że chce 100zł i dowiezie ja do mnie gratis

 

modował ktośpodobną obudowe bo zastanawim sie czy ja ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> blacha jest podobno strasznie gruba

mam wsumie już 2 obudowy a kompa jednego:D

 

brać czy szukać jakiegoś zwykłego BT za dużo mniej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nawet nie zastanawiał. A że blacha solidna to tylko plus. Fakt, że przy wycinankach się namordujesz, ale masz gwarancję, że co byś z nią nie zrobił, to nie rozkraczy Ci się znienacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam blacha to podstawa.... wszelkie przeróbki w niej to koszmar ale za to masz gwarancje że Ci się nic nie rozpierd***. Nie warto na tym oszczędzać, bo to się na dłuższą metę nie opłaca !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak nic nie bedzie z budy jestem spłukany kupuje WC

ale nie martwcie sie bede robił moda z inne obudowy którą mam tylko musze tarcze do ciencia do dremela kupić nie wie ktoś w jakim to sklepie można dostać i czy może ma to jąś profesjonaną nazwe???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz to w jakimkolwiek markecie budowlanym (np:OBI) powinno byc w oklocach dremeli i tego typu narzędzi.

Ja wpisałem w allegro : "tarcze dremel" i też tego sporo wyskoczyło- polecam te zbrojone- w sumie troche droższe ale duuuużo lepsze od zwykłych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16tons piece of shit :)

za wielkie to i za cieżkie... Czy komuś rozsypałą se kiedyś obudowa metalowa? :wink: Gdybyś jeszzce robił z tego jakiegoś pro-moda to tak.. ale podejrzewam ze bedzie ino OK-mod :) a do tego starczy byle jaka buda, z byle jakiej blachy...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo tu sie nie zgodze. 16tons to moze i owszem, ale z tym piece of kupa to przesadziles. popatrz na moj sig, moja byda PUSTA wazy rowno jak w morde 23 Kg, jest to stabilny kawal blachy i stalowych gietych profili o sredniej grubosci blachy 1,2 mm. nie wpada w wibracje, blachy nie brzecza jak w tych nowych kosmo "tjuningowanych" puszkach, mozna ja atakowac flexem, wiertara, wyzynarka, nic nie ma prawa sie odksztalcic. No i ogolnie tylko markowe budy Szefa albo TT czy inne antki, glosza wszem i wobec ze maja "nowatorskie" systemy bezsrobkowe. Jkaie nowatorskie kiedy moja buda pamieta czasy Mojzesza a srobki w niej jest ani jedna? wszystko na klipsy i zatrzaski :|...

IMHO: stare budy sa milion razy lepsze niz to gowno co nas zalewa z chin teraz.

Bierz Kamil te bude i sie nie zastanawiaj, za 100 to jak za darmo, jeszcze z taka zasilka.

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Kamil te bude i sie nie zastanawiaj, za 100 to jak za darmo, jeszcze z taka zasilka

on chce 100 z samą bude

poaztym już kupiłem bloki do wc i jestem spłukany

 

 

chce kupić u gościa takie cóś http://allegro.pl/show_item.php?item=78802215

i odrazu http://allegro.pl/show_item.php?item=78730939

jak myślicie

pewnie bedzie jeszcze taniej niż w obi

tymi drugimi ciełem i cieło sie znakomicie tylko że ścierałey sie po 5 cm

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :twisted: no dobra macie kawałek racji... bo niektóre obudowy faktycznie po wycieciu dzury pod okno zazcynają sie kolysać :).. ale potem są w miare stabilne i dl niewyszukanych modów starczą... A do starych trza sie przyłożyć porzadnie żeby cos z tego wyszło... imho szkoda zachodu żeby sobie tylko OK-moda stworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on chce 100 z samą bude

poaztym już kupiłem bloki do wc i jestem spłukany

Szkoda. Bo naprawde za te pieniadze to mialbys dobry kawalek obudowy, nie mowiac juz o potencjalnym materiale do modyfikacji. Ja za moja Sky chodzilem poltora roku, przegladalem allegro, kazdy transport smieci z niemieckich wystawek, trafilem chyba ze 2 takie przed moja, ale byly w fatalnym stanie. Natomiast moja jak juz do mnie trafila, oprocz tego ze byla brudna, to w zasadzie stan idealny z fabrycznie zafoliowanymi elementami wewnatrz. I mimo ze rok produkcji ma wybity 1994, to nie zaminilbym jej na zadna nawet najbardziej wypasiona i "tjuningowana" puszke... a swoja droga...12 lat, i nawet plastiki nie pozolkly tak mocno jakby mozna sie spodziewac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrystian

Duza obudowa, duzo elementow z "prawdziwej blachy", takze nie ma co sie zastanawiac. Jesli Ty sie ne skusisz, to ja ja wezme :twisted:, bo wlasnie na taka poluje, ale poczekam co Ty wskurasz :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...