Skocz do zawartości
Michał1

Gra roku 2002 na tweak.pl !!!!!!!!!

Jaka gra wedlug Ciebie zasluguje na miano gry roku?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka gra wedlug Ciebie zasluguje na miano gry roku?

    • Mafia
      17
    • Morrowind
      7
    • Neverwinter Nights
      2
    • GTA 3
      7
    • Hitman 2
      3
    • MOH:AA i Spearhead
      5
    • WARCRAFT III
      5
    • Unreal Tournament 2003
      5
    • THPS3
      1
    • Inna - podaj swoja propozycje
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża koniec roku, więc czas podsumowań, statystyk.

Napiszcie jaka gra w tym roku was najbardziej zachwyciła, przy jakiej najlepiej sie bawiliście.

Myśle że nie ma sensu robić ankiety, bo tyle tych gierek było.....więc podawajcie swoje propozycje i głosujcie !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie rok sie jeszcze nie skonczyl a Morrowind czeka w kolejce, ale i tak napisze. W tym roku czasu na granie bylo malo, wiec dominowaly gierki FPP i pochodne.

 

Najwieksze wrazenie zrobil na mnie Medal of Honor razem z dodatkiem Spearhead. Chyba najlepsza strzelanina, w jaka do tej pory gralem (moze poza Counter-Strike w sieci :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym roku liczyly sie takie tytuly : Nascar Racing 2002 ( super liga online!! i sciganie sie po 30 osob w wyscigach trwajacych ponad 2 godziny ) , Mafia ( super singleplayer , klimacik, grafika ) , Neverwinter Nights PL ( klimat , grafika , grywalnosc ) no i CS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, a mnie sie juz chyba przejadly gry na pieca...w kolko tylko jakies fpp, rtsy albo kaprawe rpgi (morrowind moze i ma wielki swiat, super grafe ale jest wg mnie troche nudny...90% tej gry to lazenie z pkt. a do pkt. b.). jakies super realne symulacje tez mnie nie kreca, bo sie nie znam na tym az tak (czekam na colinka3, moze w koncu cos sie ruszy...). no ale zeby skonczyc z narzekaniem: wg mnie nalepsze gierki to silent hill2 i rallisport challenge. :) czyli - konwersje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia Hitman 2, gra prawie idealna :) Wyróżnić należy jeszcze Spearhead no i NFS HP2 mimo swoich wad jest całkiem przyjemny.

 

PS. Niestety w tym roku nie widzieliśmy kolejnej części Commandos :cry: a byłyby hit. Jednak nie ma się co martwić bo w przyszłym roku bedzie ciekawiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawzięcie cały rok jumam (może się wydawać że mam jakieś zboczenie) w FIFE 2002 i w COLINA 2 czasami lubię też pograć w RALLY CHAMPIONSHIP 2000 (dożucili do gazety to kupiłem) Z nowych gierek to wyczekuje tego Colina 3 ale dowiedziałem się że na konsole to wyszedł niedo<span style="color:red;">[ciach!]</span>y maxymalnie i teraz go poprawiają żeby na pc taka lipa nie wyszła(specjalnie dla mnie :lol: )

Szkoda że na kompa nie wychodzi WRC 2:EXTREME(czy cóś w tym stylu

Sorki że tak pier.... głupoty ale jest 01:00.

 

Pozdrawiam

Punek

 

P.S. Pogodnych wesołych bla bla bla bla bla Świąt Bożego Narodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samochodowek - GTA3, z strzelanin - UT2K3, ze strategii - Stronghold, z symulatorow - nagrody nie przyznano ;), z gier alternatywnych - King of the Road. Z innych kategorii marny ze mnie sedzia wiec niech inni oceniaja...

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka gier w które ja pogdywałem w tym roku:

MOH:AA i Spearhead

UT 2003

Tekken 3 (bo tekken tag tournament nie chce na emulach do px2 ruszyc)

Battle Realms

Tony hawk`s pro skater 3

Harry Potter TM (1)

Harry Potter and the Chamber of Secrets (2)

 

 

:) to gry w które gierowałem no jest jeszcze q3&q3ta i ut ale chodziło wam o te z 2002 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament 2003 -  mozna grac grac i grac do upadlego ja za dawnych lat   :D  8)  :twisted:

W pełni Cię popieramn UT2003 RZĄDZI, do tego można dodać Hegemonie

PS Grałeś w mod DeathBall niezła "piłka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka gier w które ja pogdywałem w tym roku:

MOH:AA i Spearhead 

UT 2003

Tekken 3 (bo tekken tag tournament nie chce na emulach do px2 ruszyc)

Battle Realms

Tony hawk`s pro skater 3

Harry Potter TM (1)

Harry Potter and the Chamber of Secrets (2)

 

 

:) to gry w które gierowałem no jest jeszcze q3&q3ta i ut ale chodziło wam o te z 2002 :)

ttt nie chce ruszyc,bo takich emu jeszcze wlasciwie nie ma. a tekken3 to tez nie jest gra z 2002 roku :) poza tym jak mozna grac w harrego pottera... :lol: :lol: :lol: brrrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...