Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się podoba, zabawy co nie miara z córką na sankach:D

Tylko po 20min padałem na pysk... skąd ona bierze energię na to przy -10:D

 

Generator energii który załącza się w wieku 5 lat z żywotnością na 3 lata 140% efektywności. Po później nie wypada z rodzicami pokazywać się w miejscu publicznym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warschau melduje się po raz kolejny. Zimno, ok. -15, wieje, a na dodatek zaczęło znowu padać.

Mają podobno też nadejść 'syberyjskie' mrozy. Ciekawie będzie, oj ciekawie. Bardzo się cieszę, że nie muszę opuszczać domu na dłużej aż do soboty.

@slavOK - W mieście Kraków byłem w weekend (sobota-niedziela). Pierwszego dnia było dość ciepło, bo tylko -1, ale padał śnieg, natomiast w niedziele rano wspomniany śnieżek już tylko zalegał, ale było pieruńsko zimno i przymroziłem sobie palce przez pół godziny czekania na dworcu :D.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice ; zimno, pada i wieje. Temp okolo -10 daje znac szczegolnie na rekach, gdzie na palcach i pomiedzy mam swiezo zagojone odmrozenia po ln2 :sad:

 

edyta :

 

jeszcze mi sie kalafior zapowietrzyl w duzym pokoju i grzeje na 1/4 mozliwosci. Temp w mieszkaniu siakies 18 :-|

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WLKP- piździ (z -15, odczuwalna dużo niżej), sypie śniegiem (bardzo drobny- jak cukier) i dyma (zawiewa tym śniegiem gdzie chce).

Jako że gradacja śniegu wskutek mrozu jest bardzo mała wciska się yebaniutki w każdą szczelinę.

 

DEVILEK -> kalfiora odpowietrzyć- spuścić z dziada śmierdzącej (kto to czynił- ten wie) wody wraz z zalegającym powietrzem. Jeśli masz wpływ na prędkość pompy C.O. (domek jednorodzinny)- max obroty podczas zabiegu.

 

slavOK -> "wypaczyło", nie "wypatrzyło"- wprawdzie okno służy do patrzenia (zwłaszcza wścibskim sąsiadom) ale od tego się nie psuje ;-).

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wawie sypało przez noc i cały poranek. Na szczęście zdążyłem dojechać do pracy zanim pojawiły się piaskarki i zepsuły całą zabawę :) Uwielbiam zaśnieżone drogi tak z 10-15cm śniegu i zaspy po obu stronach - można się dobrze wyszaleć w rzeczywistych warunkach (w granicach rozsądku ;) ) :D

 

Nie wiem czego teraz uczą eLki kursantów, na pewno nie ruszania w warunkach zimowych - ludziska na zimówkach mają z tym problem...

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno też tego na kursie nie miałeś :)

Faktem jest, że ludzi piłują aby się dokopać na asfaltu nie zdając sobie sprawy, że pogarszają czasami sytuację bo śnieg się zamienia w lód w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano z rana mnie te -19/-18 przywitało; (Śląsk/okolice Pyrzowic);

 

Miło i tak ładnie zimowo (białe pola, przymarznięte białe drzewa, zero ludzi i aut jak to na wsi kiedy każdy zdążył ruszyć do szkół/pracy);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie niby jest -11C, ale jest taki specyficzny, przenikliwy mróz. Brrr ;)

 

Mocno we znaki dają się firmom kurierskim (i nie tylko) zimowe warunki. Na kuriera DHL czekałem prawie trzy dni aby odebrał paczkę. A jest to osoba zaprzyjaźniona, która bardzo dobrze mnie zna i dostarcza/odbiera sporo paczek.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na śląsku cieszyńskim zachodzą jakieś anomalie.

Wczoraj pomiędzy 22 a 23:

Bielsko-Biała: - 11*

Jasienica: - 7,5*

Chybie: - 19*

 

Takie zmiany na trasie około 25 km.

 

Wracając do zimy - jest pięknie, krótko mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano święta bez śniegu będą ;)

Cały tydzień w dzień plus/0, w nocy przymrozki + zapewne zaś będzie sypać/padać;

 

Byle na sylwestra było biało i mroźno...

 

 

A u mnie +3'C;

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedajesz farelki ? :>

 

u mnie też mróz puścił, syf się okrutny zrobił momentalnie i na drogach i na chodnikach, mam nadzieje, że mrozik chwyci bo chciałbym jeszcze przed nowym rokiem skoczyć na narty.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugi dzień świąt ma dopiero chwycić mróz. Tradycyjnie jak co roku śniegu w święta brak, bo akurat odwilż się zaczyna. W czwartek ma być kilka stopni powyżej zera, więc śnieg pewnie stopnieje. Ale już w niedziele ma sypać ponownie ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...