Skocz do zawartości
Patrox

Mój Mod Coller Master Stacker

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! DO SZANOWNYCH ADMINOW! TO NIE JEST REKLAMA!

Moge odkupic te bude od ciebie. W stanie obecnym po cenie zlomu, powiedzmy 0.60gr za kilogram. :|

Co do pojemnosci budy...hehehehehehehehehe ok, wpakuj sobie 12 napedow optycznych kieszeni czy czego tam do zatok 5.25. W twoim przypadku proponuje ze 6 paneli sterujacych jednym wiatrakiem w kolorze bahama yellow...no i koniecznie wyswietlacz od nokii 3310 koniecznie podswietlony na czerwono!!.

A na powaznie...

Ratuj te obudowe panie klego, ratuj bo naprawde smutek przeogromny wypelnia ma dusze i umysl na taka profanacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słabo, zresztą sama obudowa mi się nie podoba a to co z nią zrobileś. Pomarańcz może bym zostawił, ale cała bude pomalowałbym czarnym matowym Motipem.

Sa gusta i guściki Tobie się może podobać niekoniecznie całej reszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pozmieniałem.. Nowa płyta, wentyle itd. Upchnołęm w miarę możliwości kabelki i lepiej się już nie da. Okienko też juz jest wycięte i wygrawerowane.post-102492-1137081253_thumb.jpg. Zjęcia mam strasznie kiepskiej jakości także sorki za jakość. W planach mam zamiar zająć się przodem i dokupić jeszcze 2 wentylatory 120mm UV. :rolleyes: Jest też już wyświetlacz LCD na 2x 5,25 tylko czekam na schemat podłączenia i muszę jeszcze zrobić obudowe do panelu.

post-102492-1137082099_thumb.jpg

post-102492-1137082486_thumb.jpg

post-102492-1137084081_thumb.jpg

Edytowane przez Patrox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to jest dzial MODYFIKACJE, a nie dzial POCHWAL SIE NOWA MOBO,WENTYLEM CZY NA CO CI TAM RODZICE DALI SIANO. Jesli sie myle to mnie popraw.

I OMFG ten zdekapitowany HDD to do czego sluzy tam na dole? Nic ja tu nie widze zmian o ktorych piszesz, bo IMHO zmiana plyty, wentyli czy czego tam nic nie ma w sobie z modowania. Podobnie rzecz ma sie z kablami, mozna by to uznac jedynie za ulatwienie obiegu powietrza w puszce.

Ogolnie?

Patrzec nie moge i plakac mi sie chce, podobno o gustach sie nie dyskutuje, ale skoro to Ci sie podoba, to swiec panie nad twa dusza...

P.S.

Ide szlifowac aluminium...

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modding pierwsza klasa... kanciaste okno + mase swiecidelek (cos ala Las Vegas) + oczojebny pomarancz hmm widac zaciecie artysty. Najlepsza jest grawerka na oknie, ati - cooler master itd mogles tam sobie nawet walnac napis :

WIESNIACZE

 

:lol: jestem zdegustowany, nie moge na to patrzec - jak mozna jeszcze w dzisiejszych czasach spartolic bude :( Ale i tak najbardziej podobaja mi sie naklejki przy koszyczku na PSU ---> robia prawdziwy klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

a po co ci dodatkowe 2 wetyle 120?? Czy wogole masz koncepcje co ma być w tej obudowie czy po prostu dokupujesz kolejne czesci z 4max?

NIgdy nic nie kupiłęm z 4max. Chce wumienić moje 2 czarne 120mm na UV. Jeden mam z przodu a jeden na procu. I je chcę wymienić. :-P

 

Modding pierwsza klasa... kanciaste okno + mase swiecidelek (cos ala Las Vegas) + oczojebny pomarancz hmm widac zaciecie artysty. Najlepsza jest grawerka na oknie, ati - cooler master itd mogles tam sobie nawet walnac napis :

WIESNIACZE

 

:lol: jestem zdegustowany, nie moge na to patrzec - jak mozna jeszcze w dzisiejszych czasach spartolic bude :( Ale i tak najbardziej podobaja mi sie naklejki przy koszyczku na PSU ---> robia prawdziwy klimat

Po pierwsze to jednym guzikiem mogę wyłączyć wszystko a po 2 to nie wiem czemu nie podoba Ci się pomarancz. Jest to 100% prowokacja. Każdy ma albo czarny środek albo standard. A ja mam sprowadzaną z zagranicy UV pomaracz!!! :D POzdrawiam Edytowane przez Patrox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sprowadzaną z zagranicy UV pomaracz!!!

Czlowiecze. Osmieszasz sie. Pisalem CI juz. To nie jest dzial "POCHWAL SIE CZYM MOZESZ". To jest dziel "MODYFIKACJE", a to co ty odpierdzielasz, to jest po prostu smieszne. I czy ja nie pisalem kilka postow wczesniej, ze okno grawerowane to padaczka? Pisalem, ale nie spodziewalem sie az takiego zwiesniaczenia dobrej obudowy.

Podsumowanie (subiektywne - czyli najwieksza radosc):

Obudowa jako baza ma ogromny potencjal. Do wykorzystania przez kogos madrze planujacego. W tej obudowie nie widze ani madrosci, ani planowania.

Podswietlenie iscie jak na wiejsciej potancowce. Kolory zmieniaja sie jak w kalejdoskopie zgodnie z zasada - im wiecej, tym lepiej. Po prostu wies tanczy i spiewa.

Okno...hehehe no sam nie wiem co powiedziec...to juz jest osiagniecie dna totalnego...no nizej sie nie da zejsc. Nie widac motywu glownego, wiec nie mozna sie wypowiedziec na jego temat. Widac za to znakomicie grawerki firm produkujacych asortyment komputerowy. To jest juz po prostu pr0, istny pokaz mocy maszyny, podkresla jej niepowtarzalny charakter. Podobnie to wyglada jak drzwi malucha pewnego kretyna mieszkajacego niedaleko mnie. Tez miejsa juz na nich brakuje od naklejek. Oczywiscie "tjuning" pelna geba.

Calosci dopelnia ten niesamwity, IMPORTOWANY (co nalezy podkreslic) lakier, pasujacy do tej obudowy jak wol do karety. Ogolnie buda zostala zniszczona w sposob bezmyslny, permanentny i niestety nieodwracalny co najgorsze.

Autorowi gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiecze. Osmieszasz sie. Pisalem CI juz. To nie jest dzial "POCHWAL SIE CZYM MOZESZ". To jest dziel "MODYFIKACJE", a to co ty odpierdzielasz, to jest po prostu smieszne. I czy ja nie pisalem kilka postow wczesniej, ze okno grawerowane to padaczka? Pisalem, ale nie spodziewalem sie az takiego zwiesniaczenia dobrej obudowy.

Podsumowanie (subiektywne - czyli najwieksza radosc):

Obudowa jako baza ma ogromny potencjal. Do wykorzystania przez kogos madrze planujacego. W tej obudowie nie widze ani madrosci, ani planowania.

Podswietlenie iscie jak na wiejsciej potancowce. Kolory zmieniaja sie jak w kalejdoskopie zgodnie z zasada - im wiecej, tym lepiej. Po prostu wies tanczy i spiewa.

Okno...hehehe no sam nie wiem co powiedziec...to juz jest osiagniecie dna totalnego...no nizej sie nie da zejsc. Nie widac motywu glownego, wiec nie mozna sie wypowiedziec na jego temat. Widac za to znakomicie grawerki firm produkujacych asortyment komputerowy. To jest juz po prostu pr0, istny pokaz mocy maszyny, podkresla jej niepowtarzalny charakter. Podobnie to wyglada jak drzwi malucha pewnego kretyna mieszkajacego niedaleko mnie. Tez miejsa juz na nich brakuje od naklejek. Oczywiscie "tjuning" pelna geba.

Calosci dopelnia ten niesamwity, IMPORTOWANY (co nalezy podkreslic) lakier, pasujacy do tej obudowy jak wol do karety. Ogolnie buda zostala zniszczona w sposob bezmyslny, permanentny i niestety nieodwracalny co najgorsze.

Autorowi gratuluje.

Cwaniaczku widzę , że ty tylko lubisz jechac po ludziach na każdym z postów. Ciekawe jestem co byś Yy zrobił. CM Stacker jest ciężki w modowaniu ze względu na jego rozmiary, jest szerszy niż wyższy. A co do pomarnczu to kupiłęmgo sobie na wyjezdzie bo nie mogłem go kupić tutaj. POpatrz sobie na francuskie i hiszpańskie strony o modingu a pogadamy. W tym roku to jest na topie a ty wieśniaku się nie znasz!!!obejrzyj sobie zmodowane CM stackery a pogadamy. :lol: Edytowane przez Patrox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, widze siegasz do argumentu sily, kiedy sila argumentu slabnie. Po pierwsze: nie znam pojecia ciezki do modowania - wyjasnij mi co to znaczy, bo twoje tlumaczenie jest cokolwiek metne. Po drugie - "na topie" - wyjasnij mi co to oznacza, bo naprawde myslalem ze modowanie to cos wiecej niz bycie "trendy"...Po trzecie, popatrz chociazby na to forum, tutaj naprawde mozna znalezc MODOWANE maszyny, a nie dobra bude przerobiona na maksymalny shit. Po czwarte: TO CO "SPAPRALES" TO NIE JEST MODDING.

I faktycznie, lubie pojechac po kims kto nie wykazuje inicjatywy, lubi byc prowadzony za raczke albo udaje nie wiadomo kogo w momencie kiedy nie potrafi zaprezentowac soba czegokolwiek wartosciowego.

Faktem tez jest, ze nie wiem co bym zrobil majac taka bude - pewnie nic, bo mam duzo lepsza i tez nic z nia nie robie, wlasnie dlatego ze to nie jest moje powolanie. Duzo prosciej jest cos zepsuc niz zrobic z tego cacko.

A wiec panie kolego. Moja opinia o twoim "dziele" sie nie zmienia. Shit, syf kila i mogila pomieszana z naszym wiejskim folklorem.

 

 

Draak masz miejsce jeszcze w poczekalni? Wezme browara i chipsy....

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko drogie, myślisz, że tylko ty masz stackera? Komu te baje wciskasz, że staceker jest szerszy niż wyższy? Znów widać, że masz problemy ze wzrokiem.

 

Czekam na te fotki zmodowanych stackerów, jakoś bywając na _nastu_ zagranicznych forach nie natafiłem na takie paratactwo jak twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO mod nieciekawy,

 

okno + katoda, + wentyle + jakies grawerki Ala Dragon Ball i całkowicie niezgrywajace sie grawerki firm. = mix all in one

 

Co do kolorów to o gustach sie nie rozmawia, ale twoje zdanie " CM Stacker jest ciężki w modowaniu ze względu na jego rozmiary, jest szerszy niż wyższy(...) " to mnie do parteru przycisneło. Nawet jeśli jest tak jak mówisz to co to za wielka przeszkoda te wymiary, jak dla mnie to nawet byłoby fajniej, duza buda = dużo miejsca, a dużo miejsca w budzie to raczej do zalet zalicza sie.

 

W tym roku to jest na topie

czyli jak za rok w modzie bedą obudowy w smerfy to przemalujesz ?? IMO tu chyba nie o to chodzi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaczku widzę , że ty tylko lubisz jechac po ludziach na każdym z postów. Ciekawe jestem co byś Yy zrobił. CM Stacker jest ciężki w modowaniu ze względu na jego rozmiary, jest szerszy niż wyższy. A co do pomarnczu to kupiłęmgo sobie na wyjezdzie bo nie mogłem go kupić tutaj. POpatrz sobie na francuskie i hiszpańskie strony o modingu a pogadamy. W tym roku to jest na topie a ty wieśniaku się nie znasz!!!obejrzyj sobie zmodowane CM stackery a pogadamy. :lol:

http://hc-pc.com/gallery2/main.php?g2_view...m&g2_itemId=308 Pewnie to jest Stacker do pochwał, hihi.Moja strona

 

I zobaczcie sobie jeszcze tutaj. Tu jest chyba zlepek największej ilości Stackerów. Zobaczcie jak trudno jest coś dobrego zrobić a potem się wymondrzajcie. Nigdy nie powiedziałęm , że mam cudo. Bardzo dobrze że pojechaliście po mnie, uniknie się błędów na przyszłośc!!Stacker

Edytowane przez Patrox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - spokojnie :wink: Rozumiem ze wzbudza to negatywne emocje, ale trzeba zastoswac umiar w sposobie krytyki, bo przeradza sie ona w jeszcze wieksze prostactwo niz sam jej obiekt :)

 

A mnie ogolnie w oknach jakie widywalem w stackerach (zarowno tych cietych jak i tych gotowych do kupienia) nie podoba sie ich rozmiar. Tzn dlaczego kazdy (producent tez) chce pokazac ta szyne na napedy 5.25? Stara szkola wycinania okien uczy - ze nie eksponuje sie tego co zaslania pierwszy plan. Cos jak z sadzeniem roslinek w akwarium :) I mowie tu generalnie, Patrox nie tylko twoje okno tak wlasnie wyglada. Moim zdaniem powinno byc conajmniej ktotsze tak zeby nie bylo widac tego pasa 5.25, i ew zasilki (chociaz to juz mozna przebolec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - spokojnie :wink: Rozumiem ze wzbudza to negatywne emocje, ale trzeba zastoswac umiar w sposobie krytyki, bo przeradza sie ona w jeszcze wieksze prostactwo niz sam jej obiekt :)

 

A mnie ogolnie w oknach jakie widywalem w stackerach (zarowno tych cietych jak i tych gotowych do kupienia) nie podoba sie ich rozmiar. Tzn dlaczego kazdy (producent tez) chce pokazac ta szyne na napedy 5.25? Stara szkola wycinania okien uczy - ze nie eksponuje sie tego co zaslania pierwszy plan. Cos jak z sadzeniem roslinek w akwarium :) I mowie tu generalnie, Patrox nie tylko twoje okno tak wlasnie wyglada. Moim zdaniem powinno byc conajmniej ktotsze tak zeby nie bylo widac tego pasa 5.25, i ew zasilki (chociaz to juz mozna przebolec).

Planuje włśnie te elementy zasłonic w inny sposób. Zgadzam sie z tobą ale zrobie to inaczej. Chciałem rozświetlić ją dlatego max okno załozyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Planuje włśnie te elementy zasłonic w inny sposób. Zgadzam sie z tobą ale zrobie to inaczej. Chciałem rozświetlić ją dlatego max okno załozyłem

rozswietl ja zarowka o kolorze "gaciowy roz" - bedzie pasowalo do calosci koncepcji.

ogolnie robi sie coraz ciekawiej - dzieki zdecydowaniu sie na wygrawerowanie marek wszystkich mozliwych podzespolow kompa, mogles w sposob niegryzacy sie z tym dorzucic Dragon Balla. brakuje tu tylko Krolewny Sniezki, ale mysle, ze uda Ci sie to nadrobic. aha! wielki lisc konopii (ewentualnie logo Wybrowej) tez sie przyda. na pewno nie zaszkodzi.

sadze tez, ze teraz przyszla kolej na modding monitora. na pewno masz szary albo czarny. odrobina pomaranczu by go nieco odmlodzila i dodala trendy look.

 

piszesz, ze z kablami nie mozna wiecej zrobic... hmmmm... mozesz je obciac! :)

ja mam mniejsza bude i krotsze kable (co nie znaczy, ze duzo krotsze) - za to mam ich na oko o jakies 3-4 wiazki wiecej. i wiesz co widze jak otwieram swojego niezmodowanego Master Coolera? widze plyte glowna, radiator na procku (nadal nie mam pomyslu jak wylaczyc w nim swiecenie bez uszkadzania tegoz) wolno krecacy sie wiatrak za prockiem i kabelek wychodzacy tak jakby spod plyty glownej (zza tylnej czesci obudowy) wcisniety w mobo. plus kabelek laczacy DVD z plyta glowna i kabelek laczacy HDD z mobo - ale te kable jakos sa... mniej wyeksponowane niz u Ciebie.

reszta kabelkow jakos dziwnie sie pochowala. chyba musze dodac odrobine moddingu i je wyeksponowac (sa w koncu UV (takie dostalem z plyta glowna :|), tylko nie mam beamow i katod :( )

zeby Cie dobic, odleglosc miedzy zasilaczem a gora obudowy wynosi dokladnie 50mm. co sie zatem stalo z reszta kabelkow? sam nie wiem. jakos tak w trakcie skladania kompa same sie gdzies pochowaly po katach.

no ale mi nie zalezy na WYGLADZIE tylko na ciszy i wydajnosci chlodzenia przy jak najnizszych obrotach wiatrakow.

kolejna sprawa: okno. fajnie miec tak duze okno. widac wszystko dokladnie, tak jakby w ogole nie bylo scianki bocznej. to po co Ci ono w ogole??? aha - grawery. prawie bym zapomnial. fajnie, ze widac zatoczki 5.25" - masz przynajmniej pewnosc, ze Ci nikt nie buchnal napedow.

fajny jest tez ten dysk na podlodze obudowy. zamontuj na nim kule disco - bedzie jeszcze fajniejszy. albo taka kule co generuje pioruny w srodku. a do tej szybki "domoduj" druga szybke, uszczelnij to, nalej do srodka oleju, wrzuc troche piaseczku i jak bedziesz odwracac kompa do gory nogami to beda sie tworzyc fajne obrazki, co w polaczeniu z kula z piorunami i setkami swiatelek w srodku da swietny efekt "odrealnienia"

 

tak z ciekawosci: co Ty cpasz, ze masz takie fajowskie pomysly? moze tez bym wrzucil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SamoDobro - wlasnie o takie komentarze mi chodzilo, mysle ze troche przesadzasz. Jakby sie przyjrzec tym fotkom to pewne elementy sa starannie wykonane i widac jednak jakis wklad pracy. Oczywiste ze dobor elementow, ozdobnikow moze budzic kontrowersje ze wzgledu na ich przerost. Jak juz ktos wspomnial ta buda jest trudna w modowaniu i lepiej ja zostawic w spokoju zeby nie naruszyc tej "idealnej harmonii" z jaka wypuszcza ja CM z fabryki :wink: Nie zmienia to faktu ze bylo na tym forum juz mnostwo jeszcze wiele gorszych """modow""" a nie spotkaly sie one nawet w 1/10 z taka zaciekla krytyka i wysmianiem. Niektorych boli ze ktos ma stackera? :)

 

Mozna tez to traktowac jako koncepcje z przymruzeniem oka, wlasnie takie szpanerskie wyrazenie sie poprzez te wszystkie loga firm, katodki swiatelka, kolory, Uv i nienajtansza bude. Wszsytko zalezy od punktu widzenia. Tworca przecierz nie zarzeka sie ze to arcydzielo :wink: - kazdy jakos zaczynal.

 

A w takim klimacie jak ktos zacznie przegladac sobie forum (ktos nowy "newb") i zobaczy co tu sie dzieje, to sie zaraz zniecheci. Dobrze zeby wyraznie dostrzegl co jest uznawane za kicz a co wyskakowany modding, ale mozna to zrobic conajmniej subtelniej :wink:

 

Zaczynam tez rozumiec migracje ludzi na hardtech'a - cos w tym jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SamoDobro - wlasnie o takie komentarze mi chodzilo, mysle ze troche przesadzasz. Jakby sie przyjrzec tym fotkom to pewne elementy sa starannie wykonane i widac jednak jakis wklad pracy. Oczywiste ze dobor elementow, ozdobnikow moze budzic kontrowersje ze wzgledu na ich przerost. Jak juz ktos wspomnial ta buda jest trudna w modowaniu i lepiej ja zostawic w spokoju zeby nie naruszyc tej "idealnej harmonii" z jaka wypuszcza ja CM z fabryki :wink: Nie zmienia to faktu ze bylo na tym forum juz mnostwo jeszcze wiele gorszych """modow""" a nie spotkaly sie one nawet w 1/10 z taka zaciekla krytyka i wysmianiem. Niektorych boli ze ktos ma stackera? :)

 

Mozna tez to traktowac jako koncepcje z przymruzeniem oka, wlasnie takie szpanerskie wyrazenie sie poprzez te wszystkie loga firm, katodki swiatelka, kolory, Uv i nienajtansza bude. Wszsytko zalezy od punktu widzenia. Tworca przecierz nie zarzeka sie ze to arcydzielo :wink: - kazdy jakos zaczynal.

 

A w takim klimacie jak ktos zacznie przegladac sobie forum (ktos nowy "newb") i zobaczy co tu sie dzieje, to sie zaraz zniecheci. Dobrze zeby wyraznie dostrzegl co jest uznawane za kicz a co wyskakowany modding, ale mozna to zrobic conajmniej subtelniej :wink:

 

Zaczynam tez rozumiec migracje ludzi na hardtech'a - cos w tym jest :wink:

dobrze to ujołes, choć jeden normalny na tweaku!! Chyba z tym co napisałes to masz reację. 99% ludzi którzy się wypowiedzieli nigdy w życiu nie widzieli stackera na oczy. I nie wiedzą o czym mówią. Przed stackerem miałem chyba z 6 innych obudów, m.in. chifteca dragona, full plexi itd. Kupiłem ją ze względu na standard BTX(przyszłość). I przyznam się że ze wszystkich moich wynalazków ta najtrudniej się moduję. A co do migracji na inne fora to juz dawno to zrobiłem. Zamieściłem tu tylko kontrolnie.

Pozdrawiam Aerial:)

Edytowane przez Patrox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, przecież jak jemu się podoba taka buda to chyba nie znaczy, że trzeba po nim jechać.. o gustach się nie dyskutuje i tyle. Buda nie jest taka zła, IMO trochę przesadzona z tymi kolorkami (ale jemu się taka podoba i to jest jego buda, on taką chce i taką ma), ale np. atrapa HDD bez obudowy to już ciekawy pomysł. Są lepsze mody i są też gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to Cie podziwiam.. wydałeś tyle kasy na taką obudowe i jeszcze poprawiasz coś co jest same w sobie piekne... Zobcz obudowe Vip'a czy Lagiera (nie pamietam dokładnie czyja to była :P) Ehh ja też mam UV u siebie.. ale tylko barwnik w układzie i 2 katody UV wydaje mi sie że to już za dużo !! ale u Ciebie jak dla mnie to jest naprawde spora przesada z tą pomaranczą.. i ta grawerka eehh :/

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emmm - czego Wy chcecie od wygrawerowanych marek podzespolow?!

Fakt sa troche przy duze ale tego jeszcze chyba nikt nie pokazywal (podkreslam slowo "chyba")

Z reszta co w tym zlego ? ludzie na lapach przyklejaja naklejki z podzespolami, niektore sklepy tez to stosuja :> to czemu nie mialoby to byc wyeksponowane na okienku?

 

Zawsze sie znajda ludzie jadacy i broniacy :> zapraszam wkrotce do topicu o moich meczarniach jakies noname'owej budy :F

 

_________

EDIT:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=177687

 

@Carl0s: jako ze jestes krytykiem w dziedzinie modingu przysluguje ci zaszczyt wypowiedzenia sie na temat mojej pracy - przyjdz i mnie zjedz :F a potem pokaz co ty zrobiles :>

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie sie!!! To jest jego obudowa i on ja zrobil tak jak jemu sie to podoba, a tu sie pisze swoje sugestie, uwagi, itp. a nie jezdzi po ludziech! Jak jestescie takie kozaczkie to teraz wy cos pokazcie, a nie tylko jezdzice po innych! Troche powagi [ciach!]....! A co do obudowy to kolorek srodak jest własnie spoko tylko troche przesadzone jest podświetlenie, za duzo tego wszystkiego tam, grawerka....hhmmmm nie bardzo pasuje do tego ten rysunek napisy abit,.... itp. sa ok tylko powinny byc mniejsze. ogólnie mod do małych poprawek, pożądku w kablach, oświetleniu i front panel... zmień coś w nim;) Pozdro

Edytowane przez ...:::Piter:::...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bardzo fajna buda. koloro kozacki a nie czarno-nudny, fajnie by bylo jakby szybka miala jakis kolor a grawerki z firmami sa fajne :> zastepuja naklejki :> co do tego hdd lezacego na dole... zajefajnie to wyglada... tak klimatycznie :P gratuluje pomyslu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...