Skocz do zawartości
Bartram

Avatary

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze możesz komus podwędzić <lol> :lol:

tak jak ty Vipowi?

 

podkradacze avatarów to porazka .. kiedys ktos sobie wzial mojego i jeszcze twierdził ze znalazł w sieci ..

sie zastanawialem jak .. skoro tam jest moja morda ... :lol:

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ty Vipowi?

 

podkradacze avatarów to porazka .. kiedys ktos sobie wzial mojego i jeszcze twierdził ze znalazł w sieci ..

sie zastanawialem jak .. skoro tam jest moja morda ... :lol:

hhehe dobre

 

co do avatataru to musi być unikalny, jedyny i powielanie istniejących już avatarów na forum uważam za porażkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej samemu sobie zrobić. Ja zrobiłem screen frapsem z Dooma 3 (moment w którym hellnighty wychodzą z portalu), i przerobiłem na Photoshopie (dałem czarne tło i zmieniłem kolorki). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Ja swój robiłem sam w fotoszopie...wcale nie jest jakiś 'skomplikowany'. Kilka figur geometrycznych xD

eee... no cos Ty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kotek jest orginalny.To moje logo i w pewnym sensie pokazuje moj charakter (smieszny i sympatyczny lecz ostatnio leniwy chodz lubi pomagac innym. Jest czarny [szkoda,ze nie czerwony,ale takiego nie znalazlem :D] i czasem lubi pokazac pazurki :D) - wszystko w jednym).Kiedys zmienilem na inne ale to byl wielki blad.Ten kotek zostaje do konca i niech tylko ktos mi go podwinie to zabije :P Spojrzcie na niego - czy mozna mu sie oprzec ? :D :D

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro przykro mi to mówić ale ktoś już ma twój avatar, niestety nie pamiętam kto to. :-| :wink:

Na szczescie ja nie trafilem na ta osobe :) Jesli jednak trafie to poprosze grzecznie by go zmienil.Chyba,ze mi udowodni,ze ma ten avatar od samego poczatq i dolaczyl do forum przed 24 lutym 2003 roku to wtedy ja zmienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...