Skocz do zawartości
baddo

Błąd Danych (crc)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziś przy próbie skopiowania plików z płyty wyskoczyło mi okienko informujące, że wystąpił Błąd danych (CRC) :mur: Z tego co wiem, to jest to chyba związane z tym, że płyta jest źle nagrana, tyle że wcześniej działała normalnie :-| Czy da się jakoś odzyskać dane z tej płyty??

post-127278-1137598408_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. I dlatego trzeba weryfikować płyty po zapisie. W tym wypadku straciłeś wszystkie dane bo masz zipa. Płytka do kosza.

Chyba dokładnie nie przeczytałeś... :wink: Pisałem przecież, że wcześniej (tzn. zaraz po nagraniu i jescze przez dwa miesiące) działała normalnie a teraz nie. Ale płytka chyba rzeczywiście pójdzie do kosza :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem programem Bad Copy PRO v.3.75 i oto co z tego wyszło :sad: Jakieś pomysły?? :huh:

A zatrzymuje sie w tym miejscu i nie idzie dalej? Jesli nie, to daj mu spokojnie pracowac, powinine dojsc do konca. Musisz byc jednak swiadom, ze w odczytanych danych moga byc bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś ta płyte na innym kompie? Bo może po prostu masz kość ram padniętą, albo taśmę IDE.

Sprawdzałem- nie działa...

 

Przeleć pamięci memtestem.

"Przeleciałem" :lol2: - zero błędów

 

A zatrzymuje sie w tym miejscu i nie idzie dalej? Jesli nie, to daj mu spokojnie pracowac, powinine dojsc do konca. Musisz byc jednak swiadom, ze w odczytanych danych moga byc bledy.

Zatrzymuje się i nie idzie dalej nawet po 30 minutowym czekaniu (przyznajcie, że cierpliwy jestem :wink: :lol: )

Więc chyba teoria Excray'a o taniej płytce jest najlepsza, bo jest to płyta FROGA :-P (czyt. najtańsza :) )

Ale to wszystko i tak już nieważne, bo w nocy przejechałem się do kolegi i przegrałem od niego (tym razem na VERBATIM)B) Dzięki wszystkim za pomoc...

KOLEJNA SPRAWA ARCHIWUM ROZWIĄZANA :lol2: TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...