Skocz do zawartości
iKsiO

Winfast 2000 Expert - Meczace Nas Problemy Zwiazane Z Ta Karta

Rekomendowane odpowiedzi

czy miał ktoś z was problem z winfast pvr, dzisiaj przeinstalowałem go bo coś mi nie chciała dzialac telegazeta i doopa blada włączam pojawia sie logo na pare sekund i nic reinstale driverów ani programu nie pomagają

nalezy usunac z rejestru klucz: HKEY_CURRENT_USER\Software\Leadtek, program staruje wtedy bez problemow. Jesli nie dziala pilot, zainstaluj jeszcze raz pvr, nie bedzie sie juz nic wywalac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja usunąłem wszytko od leadateka z rejestru wczoraj i śmiga aż miło nawet telegazeta zaczęła działać

to milo, wystarczy usunac to co napisalem ,ale nie zaszkodzi wiecej.

 

Nadal nie wiem co z tym dzwiekiem,( powyzej 50% na auxie) sa szumy, jakies pomysly?

 

( mam audigy 2zs)

 

Dodam tylko, ze na Chris Tv jest to samo.

Edytowane przez oskarsandman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dokładnie ten sam problem. Winfast 2000XP Expert + Audigy2ZS. Danie w pvr głośności na więcej niż 40% powoduje olbrzymie szumy. Ma ktoś pomysł co z tym fantem zrobić?? No i oczywiście drażni cichy dźwięk (w porównaniu do winampa, czy czegokolwiek innego).

 

 

 

 

to milo, wystarczy usunac to co napisalem ,ale nie zaszkodzi wiecej.

 

Nadal nie wiem co z tym dzwiekiem,( powyzej 50% na auxie) sa szumy, jakies pomysly?

 

( mam audigy 2zs)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam problem z szumami powyżej 40% głośności. Wydaje mi sie że na to nie ma rady. Mam dodatkowo problem z nagrywaniem dźwięku. Robiłem już chyba wszystko kombinowałem i nic. Wciąż nagrywa bez dźwięku. Czy ktoś u kogo nagrywanie działa prawidłowo mógłby podać jakie ma ustawienia w pvr i jakie kodeki?

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam problem z szumami powyżej 40% głośności. Wydaje mi sie że na to nie ma rady. Mam dodatkowo problem z nagrywaniem dźwięku. Robiłem już chyba wszystko kombinowałem i nic. Wciąż nagrywa bez dźwięku. Czy ktoś u kogo nagrywanie działa prawidłowo mógłby podać jakie ma ustawienia w pvr i jakie kodeki?

Z góry dziękuje.

WYwal wszystkie kodeki ( jesli masz media playera 11, jego rowniez - nie wgrywa ci przez niego codekow do starszych edycji media playera w sumie nic nie wgrywa) i bron boze nie instaluj packow. Pojedynczo : ffdshow'a, xvid'a, divx'a.

A i przydaloby sie zainstalowanie najnowszych sterow od karty dzwiekowej

(lub alternatywnych - swoja droga polecam YouP-PAX-A4v3.5.1, jest tez konsola jak w oryginalnych sterach) O najnowyszych pvr'ach i sterach nie wspominam, bo to oczywiste.

 

 

A jesli chodzi o moja dalsze boje z karta...

 

Zainstalowalem najnowsze youpaxy i sytuacja ta sama, powyzej 45% -- > szumi mi szumi mi.

Z drugiej strony to 45% to nie jest tak cicho i po poglosnieniu glosnikow na maxa jest powiedzmy glosno ;)

Na Xp rm wymieniac nie bede bo to mono dzwiek wiec odpada z miejsca.

Z ciekawosci podlaczylem "experta" do cd_in na zintegrowanej karcie(na plycie)...Dziala. 100% glosnosci

mam HDA -soundmaxa, nic nie syczy. Chyba jedyne rozwiazanie jakie mozna zastosowac (ugh)

Sprawdzalem posiadanie wlaczonych dwoch kart, dziala ok.

Zreszta jest na innym forum watek o tym.

(jesli oczywiscie nie masz problemow z przepinaniem kabli)

W panelu sterowania nalezy wybrac jako glowne audigy. ( a w pvr'ze karte zintegrowana - dziala ok)

W innych programach jako glowne zostaje audigy (gry rowniez)

Edytowane przez oskarsandman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to 45% to nie jest tak cicho i po poglosnieniu glosnikow na maxa jest powiedzmy glosno ;)

Na Xp rm wymieniac nie bede bo to mono dzwiek wiec odpada z miejsca.

Z ciekawosci podlaczylem "experta" do cd_in na zintegrowanej karcie(na plycie)...Dziala. 100% glosnosci

mam HDA -soundmaxa, nic nie syczy. Chyba jedyne rozwiazanie jakie mozna zastosowac (ugh)

Sprawdzalem posiadanie wlaczonych dwoch kart, dziala ok.

Zreszta jest na innym forum watek o tym.

(jesli oczywiscie nie masz problemow z przepinaniem kabli)

W panelu sterowania nalezy wybrac jako glowne audigy. ( a w pvr'ze karte zintegrowana - dziala ok)

W innych programach jako glowne zostaje audigy (gry rowniez)

No powiedzmy, że na 45% jest średnio głośno. Poza tym jeżeli przy takiej głośności przypadkiem przyciśnie mi się na pilocie np. snapshot to można dostać zawału. Z dwoma kartami pomysł nawet niezły, ale odstrasza mnie ciągłe przepinanie głośników - chyba że wyciągnę z szafy stare pierdziawki i będę używal 2 kompletów głośników :). Naprawdę nie ma jakiegoś sensownego rozwiązania? Oprócz tego co zrobić z denerwującymi latającymi białymi paskami? - na pewno nie wina sygnału.

Edytowane przez karpiu_miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiedzmy, że na 45% jest średnio głośno. Poza tym jeżeli przy takiej głośności przypadkiem przyciśnie mi się na pilocie np. snapshot to można dostać zawału. Z dwoma kartami pomysł nawet niezły, ale odstrasza mnie ciągłe przepinanie głośników - chyba że wyciągnę z szafy stare pierdziawki i będę używal 2 kompletów głośników :). Naprawdę nie ma jakiegoś sensownego rozwiązania? Oprócz tego co zrobić z denerwującymi latającymi białymi paskami? - na pewno nie wina sygnału.

To z tym snapshotem to sie zgadzam, horror, hyhy. W nocy jak wszyscy spia jest trauma;)

Co do dwoch kart i zabawy z przepinaniem, ja z tego korzystam tylko wtedy kiedy chce posluchac glosniej muzyki ( vh1, mtv base) wiec nie jest takie notoryczne.

 

Innego rozwiazania brak, przeszukalem niemiecko i angielsko jezyczne fora i niestety rozwiazania nie znalazlem.

 

Co do paskow...

Skanowanie pewnie robiles (adaptive + pol d/k )

 

A i powywalaj inne kodeki jak pisalem wczesniej ( wywal wszystkie) i zrob scana.

 

Zadbaj o uziemienie kompa, moze masz zaklocenia (czesto wina zasilacza (sic!) ) i sprawdz czy jak zamienisz porty pci to sie cos zmieni ( audigy tez potrafi "powodowac szumy"). Mozesz tez sprobowac wypiac karte muzyczna i zobacz czy sie cos zmieni.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą karta. Przeczytałem Wasze sugestie i niestety obecnie wciąż nie znalazłem jego rozwiązania. Obecnie mam zainstalowane najnowsze stery ze strony Leadteka i soft PVR (na PVR2 bylo jeszcze gorzej). Wszystko to siedzi na Viście Premium 64 Bit. Programy idą ok, jednakże przy odtwarzaniu nagrania nie mam głosu.

 

Zauważyłem także, że przy zmianie programów włacza mi się tryb "Mute", który powoduje, że dzwięk znika i pojawia się dopiero po ponownym uruchomieniu PVR (to samo sie dzieje przy nagrywaniu). Czy to jest przyczyną ? Jeżeli tak, to jak to zlikwidować ?

post-146172-1173043384_thumb.jpg

Edytowane przez pirania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam niezlego walka, chcialem dobrze i sciagnalem sobie najnowsza wersje softu do ogladania tv.

 

Odpalam i kaplica:

 

Dołączona grafika

 

A starej wersji softu juz nie mam bo zastapilem paczke z plikami :/

 

Ktos ma jakis pomysl?

 

EDIT:

 

Znalazlem starsza wersje sofu i [gluteus maximus], ten sam blad :/

 

Ci co sa nekani przez komunikat "Wystąpił problem z aplikacją WinFast PVR Application i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." i maja xp moga to naprawic w trzy sposoby przeinstalowac caly system, usunac z rejestru klucz: HKEY_CURRENT_USER\Software\Leadtek lub odinstalowac starego pvr i zainstalowac pvr2 http://www.leadtek.com.tw/uk/support/search.asp ja chodze teraz na PVR2 2.0.2.13 (2007/1/25). Mi chodzi teraz bez problemu.

Edytowane przez WaterBird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przy zmianie programów włacza mi się tryb "Mute", który powoduje, że dzwięk znika i pojawia się dopiero po ponownym uruchomieniu PVR (to samo sie dzieje przy nagrywaniu). Czy to jest przyczyną ? Jeżeli tak, to jak to zlikwidować ?

Nie podałeś konfigu swojego kompa ale prawdopodobnie winne są sterowniki. Mam podobnie pod WinXP jeśli zainstaluję stery z płyty + najnowsze uaktualnienia do Audigy1, natomiast PAX-NewYear2005 współpracują z Winfastem OK (jest ok 20% cichszy dźwięk przy nagraniach TV w stosunku do integry ALC850).

Jeśli nie tu leży problem wróć do wcześniejszych wersji sterów tunera lub dźwiękówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Zauważyłem także, że przy zmianie programów włacza mi się tryb "Mute", który powoduje, że dzwięk znika i pojawia się dopiero po ponownym uruchomieniu PVR (to samo sie dzieje przy nagrywaniu). Czy to jest przyczyną ? Jeżeli tak, to jak to zlikwidować ?

no właśnie też się męczę nad podobnym problemem. tym razem jednak wxp-he położony na zintegrowanym dźwięku HDA realteka alc883. z karty TV dźwięk podłączony przez złącze CD_IN na MB. na mój gust problemem jest żałosny soft PVR Winfasta , który nie bardzo sobie radzi z kartą HDA. mówiąc inaczej, pobiera on ustawienia głośności TYLKO z opcji "głośność CD", a ta akurat opcja w sterach Realteka jest "wyszarzona", bo ustawienia na wejściu zmienia się tutaj globalnie, jednym pokrętłem dla wszystkich "końcówek" (np. również dla mikrofonu i line-in). co najwyżej da się konkretną opcję kompletnie wyłączyć i tyle. zakładam więc, że Winfat PVR nie może jej zmienić i uznaje, że jest nieaktywna, czyli w trybie MUTE i tak to sobie ustawia.

 

w trybie TV nie mam dźwięku tylko w tym programie, a gdy się przełączam na FM, to dodatkowo jeszcze wyłącza mi się kompletnie dźwięk w systemie (na screenie widac wajhę w polu Volume Settings - zawsze "chce" być maks na lewo). można usłyszeć stacje radiowe, gdy wymusimy w sterowniku dźwięku wyjście z trybu MUTE, ale wystarczy się przełączyć na TV i spowrotem na FM i sytuacja wraca na początek dorgi krzyżowej.

 

sprawę testowałem na kilku kompach z tym kretyńskim codekiem realteka i zawsze jest to samo.

 

ps. jeśli ktoś chce wejść na stronę Winfasta, a ma problemy, niech wejdzie przez www . winfast . com. tw na wersję dla japońców i stamtąd wybierze język angielski - taki mały hint ;)

 

pps. w załączniku oryginalne ustawienia dla opcji TV i FM, któe pojawiają się zaraz po instalacji.

 

--------

DODANE 2007.03.12

boje z kartą zakończone - wystarczyło zainstalować PVR2 (tu 2.2.0.14) i ta wersja spokojnie już "dogadała" się ze sterownikami z dźwięku, a całość działa. tak w sumie to zmyliło mnie przedstawianie się PVR'a, którego dołączono do karty - jest to jakoby wersja 3.xxx, więc myślałem, że jestem dodatecznie do przodu z softem. tymczasem to po prostu kolejny numerek wersji 1 :)

 

post-143538-1173357051_thumb.jpgpost-143538-1173357076_thumb.jpg

Edytowane przez gjon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W ostatnim czasie montowałem znajomemu ten tuner do komputera i jestem rozczarowany jakością odbioru programów TV, wszystkie są mocno "zaszumione". Przełożyłem do tego komputera i podłączyłem pod tą samą instalację (TVK) mój tuner: AverTV Studio 303 i obraz "żyleta", żadnego śnieżenia. Zauważyłem że w tunerze AverTV Studio 303 po wyłączeniu w ustawieniach opcji "Video Quality Enhancement" występuje także takie śnieżenie jak w tunerze Leadtek'a. Czy w oprogramowaniu (najnowszym, pobranym ze strony producenta) jest podobna funkcja? Czy ten tuner ma także inną funkcję: "Enable Anti-Alias Filter", która jest w programie obsługi Aver'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aruś

U mnie problem szumów zupełnie zniknął po zainstalowaniu KXów. Teraz jest naprawde głośno. Wciąż jednak nie moge nic nagrać z dźwiekiem. No i w kx nie działa mi center od głośników 5.1. Ktoś jest na kxach i może mnie poratować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie wie ktoś czeu po przerzuceniu kanału przestaje działać opcja Clean-up w sterach creativa (trzeba włączać ponownie ją) ?... redukuje ona szumy...

 

a swoja droga jest juz jakas dzialajaca metoda na te piekielne szumy :/

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W ostatnim czasie montowałem znajomemu ten tuner do komputera i jestem rozczarowany jakością odbioru programów TV, wszystkie są mocno "zaszumione". Przełożyłem do tego komputera i podłączyłem pod tą samą instalację (TVK) mój tuner: AverTV Studio 303 i obraz "żyleta", żadnego śnieżenia. Zauważyłem że w tunerze AverTV Studio 303 po wyłączeniu w ustawieniach opcji "Video Quality Enhancement" występuje także takie śnieżenie jak w tunerze Leadtek'a. Czy w oprogramowaniu (najnowszym, pobranym ze strony producenta) jest podobna funkcja? Czy ten tuner ma także inną funkcję: "Enable Anti-Alias Filter", która jest w programie obsługi Aver'a ?

Kontynuując temat zauważyłem, że po wybraniu w ustawieniach "ENCODE MODE" opcji "PROGRESSIVE" nie mam obrazu TV a za chwilę pojawia się komunikat, że "wystąpił problem z aplikacją PVR Application i zostanie ona zamknięta...". Przy innych ustawieniach tego parametru jest obraz TV.

 

 

post-144645-1174291662_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Winfast 2000xp oem i nijak nie miałem dźwięku. Po 6 godzinach zażartej walki znalazłem rozwiązanie, które wskazał mi FAQ na stronie producenta:) Mam zintegrowaną kartę dźwiękową. Na płycie głównej są dwa wejścia cd1 i cd2. Jedno jest białe i do niego podłączamy kabelek od cd-romu. Drugie jest czarne i do niego pasuje wtyczka kabelka dołączonego do winfasta (błąd producenta karty jak się okazuje). Do białego ta wtyczka nie pasuje. Dźwięk pojawił się, gdy za pomocą kabelka od cdromu podłączyłem kartę do białego wejścia cd na płycie głównej :) Natomiast co do odtwarzacza, PVR jest do bani, za to WINFAST DTV działa jak należy:) Różnica w jakości kosmiczna:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam problem z tym tunerem, tym razem z telegazetą. Po uruchomieniu teletextu wyświetla się tylko okienko z informacją:

"Wystąplił problem z aplikacją WFTTX.exe i zostanie ona zamknięta...."

Próbowałem różnych wersji programu i sterowników tunera, bez pozytywnego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam trochę inny problem niż wy.

 

Karty używam głównie do zgrywania filmów z dekodera Cyfry+.

Używam oprogramowania PVR. Po około godzinie ciągłego nagrywania dźwięk zaczyna się rozmijać z obrazem! Nie wiem jak to naprawić i nie wiem czy to jest wina softu czy karty.

Jeśli softu to jaki jest inny dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! właśnie zakupiłem kartę winfast TV2000 XP Expert i wszystko działa dobrze oprócz tego że np. jak chce zgrać muzykę z radia to niby wszystko się nagrywa na dysk a jak chce odtworzyć to co się zapisało to nie ma dźwięku co można z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem winfasta tv 2000 xp expert. przesiadlem sie z karty flyvideo'98 (potrzebowalem wejscia s-video)

poniżej pare moich spostrzezen i pytan:

 

- jakość obrazu troche zdziwilem sie, ze nowsza karta generuje obraz o podobnej jakości co leciwy flyvideo

 

- tv 2000 i audigy po lekturze tego tematu, byłem przyszykowany na problemy i nie zawiodłem się ;) karte podłączałem zarówno przez wejście AUX jak i TAD-in w obu przypadkach efekt taki sam - powyzej ok 30% głośności, szumy rosną zdecydowanie szybciej niż głośność dżwięku. co ciekawe dla urządzeń podłączonych przez s-video ten problem nie występuje. żonglowanie sterownikami od audigy nic nie dało. teraz podłączyłem tuner pod wejście cd zintegrowanego kodeka audio (realtek ALC883) a jego wyjście z mobo podłączyłem do line-in w audigy (żeby uniknąć przełączania głośników). nie rozwiązało to problemu całkowicie, ale jest on teraz mniej dotkliwy - szumy zaczynaja sie przy ok 70-80% głośności (regulowane na line-in audigy, cd-in kodeka nie szumi). powiedzmy, że problem rozwiązany.

 

- dscaler i PVR kiedy po restarcie kompa odpale PVR działa bez problemow, jednak po uruchomieniu dscalera w PVR nie ma już obrazu - tylko dźwięk

 

- pilot - tu mam największy problem, pilot w ogóle nie działa. niby może to być problem zasobów. tuner dostał IRQ17 i w/g menadżera, żadne urządzenie z niego nie korzysta. everest twierdzi podobnie, ale w kolumnie "udziały" jest wartość "dzielone" - czy da się jakoś przypisać to IRQ dla karty na wyłączność? w biosie żadnej takiej funkcji nie znalazłem (co niekoniecznie znaczy, że jej tam nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tym tunerem ale z teletekstem uruchamiając teletekst

pokazuje mi sie komunikat

Runtime Error

Program : c:\Program Files\Winfast\Common\WFTTX.exe

Z Dzwiękiem i programami nie mam najmniejszych problemów

Pozdrawiam

Juz nie aktualne Pomogło zainstalowanie Nowej wersji PVR

Edytowane przez vixen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam duży problem nie mam dźwięku po podłączeniu karty TV przeczytałem wszystko w internecie co tylko można było zainstalowałem najnowsze sterowniki i oprogramowanie i nic kupiłem nawet kabelek jack/jack i podłączyłem się do karty dźwiękowej tylnim wejściem i NIC!!!!! Kabelek wewnątrz obudowy mam włożony w CD in. Inne dźwięki systemowe są odtwarzane a z karty zupełna cisza. Obraz jest żyletka bez zarzutu jakość rewelacyjna a dźwięku brak. Mam całkiem dobry sprzęt Inter Core 2 Duo 2,13 karta Galaxy 7300 GT, płyta Gigabyte GA965P-DS3P , 1 giga RAM. Kochani pomóżcie bo już wysiadam i szlag mnie trafia a nie mam niestety znajomego informatyka. Z góry dziękuję za zainteresowanie. Janek

 

Moi drodzy udało mi się odpalić dźwięk!!!!! Wgrałem nowe sterowniki REALTEKA WDM 1.61 i dźwięk się pojawił musiałem też usunąć najnowszego PVR i zainstalować z powrotem soft z płytki. Niestety nie mam jeszcze dźwięku FM, ale będę walczył nadal.

Edytowane przez jan_d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam trochę inny problem niż wy.

 

Karty używam głównie do zgrywania filmów z dekodera Cyfry+.

Używam oprogramowania PVR. Po około godzinie ciągłego nagrywania dźwięk zaczyna się rozmijać z obrazem! Nie wiem jak to naprawić i nie wiem czy to jest wina softu czy karty.

Jeśli softu to jaki jest inny dobry?

Odpowiedz jest prosta,

Przy zgrywaniu z TV zapomnij o GG, przeglądarce internetowej i wszystkim, co może zmulić kompa, oprócz tego katalog „Capture” powinien mieć oddzielną i czystą partycję.

Jeżeli dzwięk nie zgadza Ci się z obrazem, musisz znaleźć miejsce, w którym przesunięcie miało początek i przesunąć dzwięk o kilka sekund, do tego dobry jest program Adobe Premiere 6.5, sam mam czasami podobny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy procesor Duron 1800 MHz wystarczy do zgrywania sygnału z telewizji do formatów MPEG2 / MPEG4? Jaki kodek polecacie w tym drugim przypadku?

Ten procek wystarczy

Tylko przy zgrywaniu kodeka trzeba ustawić na najsłabszą kompresje żeby procek miał siłę na działanie całego systemu, dopiero później obrabiasz zgrany materiał.

W tej karcie najlepiej ustawić kodeka na mpeg2

 

Ja mam takie ustawienia

Dołączona grafika

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten tuner zamontowany w komputerze z płytą główną ASUS M2V. Wcześniej pracował ze zintegrowaną kartą dźwiękową i było wszystko ok. Kupiłem jednak kartę Audigy2ZS a zintegrowaną wyłączyłem w BIOS-ie. Zainstalowałem od nowa Windows XP SP2 i wszystko jest ok jeśli chodzi o dźwięk za wyjątkiem tunera. Jest podłączony kabelkiem pod wejście CD IN karty Audigy2ZS. Podczas słuchania radia jest dobrze (głośno) i nie ma żadnych zniekształceń czy szumów, natomiast przy oglądaniu programów TV dźwięk jest bardzo cichy (praktycznie niesłyszalny). Po zwiększeniu głośności w mikserze powyżej ok. 50% pojawiają się straszne szumy, tak że nie da się tego słuchać. Problem występuje niezależnie od standardu nadawanego dźwięku TV (FM, Nicam). We współpracy ze zintegrowanym układem audio było wszystko ok. Co może być powodem takiego problemu? Jak temu zaradzić? Przeczytałem wcześniejsze wypowiedzi i nic nie pomaga :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...