Skocz do zawartości
Merryhuana

.:;zobacz I Oceń;:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można to chciałabym, żeby ktoś fachowym lub mniej fachowym okiem popatrzył na to:

 

www.enessis.com

i napisał czy mu się podoba i coby można fajnego jeszcze dodać, albo zmienić itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

To jest aukcja grzecznościowa (strona mej Psiapsióły ^_^ ),

wszyscy zainteresowani proszeni są o dyskrecję =)

Edytowane przez Merryhuana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na Twoją produkcję okiem raczej mniej fachowym :wink: .

I bardzo fajnie to wygląda.

pzdr. :)

Dzięki, ale to nie moja produkcja (niestety), tylko mojej Przyjaciółki, która chciałaby zostać profesjonalnym grafikiem od stronek

(dla mnie to już jest=) Chciałabym, żeby zobaczyła, że innym ludziom z poza naszego kręgu też się podoba ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bardzo fajna stronka, tylko Twoja koleżanka musi ją przetestować pod różnymi przeglądarkami - u mnie w operze są małe przesunięcia niektórych elementów... Poza tym drobiazgiem, super...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która chciałaby zostać profesjonalnym grafikiem od stronek

graficznie przyzwoicie - tak jak mowi marecek - jak sie zajmie tylko szopem to moze co z tego bedzie, ale funkcjonalnie lezy projektanta z niej nie bedzie, jak to mowia na operatora fotoshopa moze sie nada ...

 

PS bardziej rysownikiem niz grafikiem - do flasha teraz szukaja rysownikow ...

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Czcionka rzeczywiście mogłaby być większa. W 1024x768 na 17cali CRT trochę męczy.

 

Poza tym zmieniłbym tam 2 rzeczy:

- wycentrował całą stronkę (tą ramkę na środek) - takie zboczenie mam (lubię symetrię)

- okienko z wyskakującymi obrazkami zrobiłbym bez pasków, aby były takie, jak na Allegro (przycisk "Zamknij" i tyle)

 

Poza tym wrażenia bardzo pozytywne. Nie chce wyjść na "męską szowinistyczną świnię", ale jak na dziewczynę (i to dość młodą), to na prawdę imponujący kawałek pracy. Tak trzymać.

 

PS.

Zastanawia mnie, dlaczego stronka jest po angielsku... ?

Wymagania dostawcy serwera, kaprys, a może przekonanie, iż jak ktoś ważny tam wejdzie (potencjalny pracodawca/łowca talentów), to będzie wiedział, co robić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Well now, this is quite an operation. Dostałam link'a do tego tematu. Podstępna Merry. Dziękuję za wszystkie komentarze. Zwłaszcza za te o kodowaniu, bo od dawna staram się utwierdzić różnych ludzi w przekonaniu, że kodera ze mnie nie będzie, bo jestem tylko pieprzniętym artystą. :huh:

 

Parę wątów/pytań różnych osob:

- Stronka jest po angielsku, bo się łatwiej w tym języku wysłowić. Nie to że polska złe język, nie. I tak (prawie) wszystkie moje strony są po angielsku (www.thetemple.enessis.com - Fansite Rayden'a z MK, www.tugger.enessis.com - Fansite Tugger'a z CATS), jedyny wyjątek stanowi www.rent.enessis.com - Pierwszy Polski Fansite RENT, nad którym prace zostały wstrzymane, ale ocenić lay możecie, skoro się już tak upubliczniam.

- Fonty - ma być wygodnie dla mnie, bo nie jest to nic wybitnego, jeno radosna ma twórczość narazie, a ja pracuje na lapie w 1024x768 i jestem leniwa, nie lubie scroll'ować. :blink:

- Opera - nie przepadam za nią, don't ask why...

 

 

Ps. Za co, Merry? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Fonty - ma być wygodnie dla mnie, bo nie jest to nic wybitnego, jeno radosna ma twórczość narazie, a ja pracuje na lapie w 1024x768 i jestem leniwa, nie lubie scroll'ować. :blink:

ja w 1280x800, 1024x768, 1280x1024 i czasem w 800x600. Staraj się robić grafikę tak, żeby dobrze ją było widać w każdej rozdziałce.

- Opera - nie przepadam za nią, don't ask why...

Jak byłem w liceum, nie lubiłem Netscape i Opery właśnie. Wiesz dlaczego? Bo jak pisałem skrypt, to nie działał pod tymi dwiema przeglądarkami, a w IE działał.

Teraz nie lubię IE, bo się okazało że pisanie skryptów i całego kodu html dla przeglądarki, która w [gluteus maximus] ma obowiązujące standardy (bo MS robi własne - look @ kolorowy scrollbar) to strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w liceum, nie lubiłem Netscape i Opery właśnie. Wiesz dlaczego? Bo jak pisałem skrypt, to nie działał pod tymi dwiema przeglądarkami, a w IE działał.

Teraz nie lubię IE, bo się okazało że pisanie skryptów i całego kodu html dla przeglądarki, która w [gluteus maximus] ma obowiązujące standardy (bo MS robi własne - look @ kolorowy scrollbar) to strata czasu.

Z tym kolorowy scrollbar'em, to nie moge się zgodzić, bo akurat świetnie gra przy niektórych koncepcjach stronek, ale standardy go nie objęły - i szkoda. Trzeba ciupać w Javie żeby go mieć w każdej przeglądarce.

Opery nie lubię zupełnie abstrakcyjnie, nie z jakiegoś konkretnego powodu, tak jak GG - nie trawię. Używam FireFox'a.

Edytowane przez Enessis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie znam :P jedno co moge powiedziec dzikie* taka moja opinia. Co do zawartosci tu juz jest spokojniej cieplej i milej :P jesli tak moglbym okreslic w paru slowach Podobalo mi sie Twoja szynszyla ( to jest szynszyla prawda ? ) ..

 

 

*dzikie nie oznacza dobrego ani zlego wedlug definicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z tak malego futerka to ja nic nie obszyje :D

 

Opery nie lubię zupełnie abstrakcyjnie, nie z jakiegoś konkretnego powodu, tak jak GG - nie trawię. Używam FireFox'a.

Opera jest piekna a oblsuga gestem myszy ... Nieoceniona , teraz ciagle sie zapominam i wszedzie uzywam, czasami zdazy mi jeszcze dlugo zastanawiac czamu winamp nie skoczyl do nastepnego mp3 :P Edytowane przez Bulleto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? Chyba nie jestem w temacie... Biedna szynszyla (Dżordż=)

 

W każdym razie, Enessis, moje Gooroo, tyle loodzi chce czytac Twoja stronke, ale nie moga, bo maja Opere,

a Ty nie dajesz im tej szansy - literki sa za male! Zlituj sie nad pipolami =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie moga, bo maja Opere,

a Ty nie dajesz im tej szansy - literki sa za male! Zlituj sie nad pipolami =)

Mam za darmo rozsyłać CD z FireFox'em z załączonymi okularami (co by się lepiej pipolom czytało)? ;)

 

 

 

Ps. Merry, a propos 'pipol', to mi się 'Mesjasz' i nasz bas 'kofany' z fiharmonii przypomniał i siedzę i się szczerzę w monitor.

Edytowane przez Enessis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za darmo rozsyłać CD z FireFox'em z załączonymi okularami (co by się lepiej pipolom czytało)? ;)

PPL mają swoją własną mozarellę. Nie foxa, ale działa jak trzeba. Niestety jest alternatywną przeglądarką, bo nie ma paru opcji które ma... (werble) Opera.

Musztardówki też PPL mają, ale nie noszą, bo leżą w plecaku w kieszonce w której się zepsuł suwak (jak odsunę to będę musiał znowu spawać :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPL mają swoją własną mozarellę. Nie foxa, ale działa jak trzeba. Niestety jest alternatywną przeglądarką, bo nie ma paru opcji które ma... (werble) Opera.

Musztardówki też PPL mają, ale nie noszą, bo leżą w plecaku w kieszonce w której się zepsuł suwak (jak odsunę to będę musiał znowu spawać :lol: ).

No i widzicie jaki nam ładny, irracjonalny topic wyszedł? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi :blink: Czyżbym ja czegoś nie rozumiał? Może przespałem jakieś pare latek :lol2: Albo jakiś nie teges jestem :rolleyes:

 

sry za OT

 

Stronka fajna :D

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi :blink: Czyżbym ja czegoś nie rozumiał? Może przespałem jakieś pare latek :lol2: Albo jakiś nie teges jestem :rolleyes:

Właśnie w danym momencie chodzi o to że nie wiadomo o co chodzi (ale się to cuś nałazi ;) ).

Stronka fajna :D

THX. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...