Skocz do zawartości
!STONKA!

Moj Nowy 3700@3.2 Ghz With Ihs Cooled By Water !

Rekomendowane odpowiedzi

to jets jakas rewolucja na takim procu masz szanse zrobic pierwsze miejsce w superpi co teraz by sie tam dzialo tylko jakies dobre pamiatki chlodzenie i jazda!

nie podpuszczam CIe ale tego nie zrobisz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

IMHO u nas też dałoby się takiego wyrwać

tylko pewnie takiego proca ma jakiś specjalista na asRocku któremu oc jest niepotrzebne :mur: takie życie

 

!STONKA! - ile procków przewertowałeś żeby trafić na taką perełke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 0547GPMW ale jest jedna Zez jeszcze wazna !!

 

Musi byc na Linijce pzed L albo Batchem taki Serial

 

1377677L !!!!!!!!!!!!

 

Jak jest 1377789L albo 1377777L albo jeszcze jeden numerek ale juz niepamietam :) To sie ok kreca tylko nietak wspaniale jak z

 

 

1377677L !!!!!!!!!!!!

 

 

Na www.hardwareluxx.de Forum mielismy juz ze 10 1377677L !!!!!!!!!!!! i kazdy krecil pzy 3ghz 1.36V :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mnie CB na WC obchodzi ?!

po zdjeciu czapki i z zimna woda to sie tkim procem nie pobawisz, a cena jest spora, a za "selekta" zapłacisz wiecej. Jezeli bym miał mozliwosc załatwiania za niewielka kase to bym kupił, ale uwazam ze tyle kasy zwykły Venice lepszy.

 

//

 

Przeciez wiadomo ze 3700 skopie dupe kazdemu 3000 venice i prawie kazdy idzie na 2800- 3000. Co sie tak jaracie jak muzryn mydłem :D.

kazdemu? no nie wiem, na pewno nie przecietny san diego i na pwno nie kazdemu Venice!

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@STONKA

Skąd go masz? Może stąd? http://www.ayzer.de Szkoda, że umożliwiają sprzedaż tylko do Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Zauważyłem też że podnieśli ostatnio cenę tych proców o 20€.

 

www.ayzer.de ma slabe Steppingi GPMW !!!

 

 

3280-1.5V

 

 

A oto 3280 Mhz na 1.5V i z Beretem (IHS) ale chodzony pzy 14c Pokoju !! Temperaturka procka musi byc ponizej 40c to wtedy hula jak dzik !!

 

pzy 22C W pokoju mam pzy 3280 Mhz i 1.5 41c jak obnize do 14c Pokuj Temp to tylko 3C bedzie mniej na procku :( Strasznie siedzi IHS !!

 

Testowalem mozliwosci procka na nizszych tempach .

 

Niedlugo scagne IHS to bedzie pzy 1.5V i 22C Pokuj 32c pzy 3280 i 1.5V a niemowie juz jak okno otwoze :) !!!

 

Wtedy 3.3 GHz bedzie pestka!

Edytowane przez !STONKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem mozliwosci procka na nizszych tempach .

 

Niedlugo scagne IHS to bedzie pzy 1.48V i 22C Pokuj 32c pzy 3270 i 1.48V a niemowie juz jak okno otwoze :) !!!

 

Wtedy 3.3 GHz bedzie pestka !

gratuluje umiejetnosci proroczych

no ale proca tez :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz może jakie serie mają tutaj? http://www.overclockers.de/prodlist.php?kat=241

Niby gwarantowane 2900 na 1.4V ale to troche mało... Pewnie procki potrafią więcej.

 

Wszystkie 3ghz pretestet od www.overclockers.de sa te Wypasy SD 3700+ !!! 0547Gpmw i to najlepcze 1377677L<< Najlepiej sie kreca z 0547GPMW

 

 

Sa one Testowane na Powietzu pzy 1.425V i 3ghz !! ale spoko chodza na 1.37V i Woda 3ghz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj potrafi mniej, ale i tak dobrze jak na polskie warunki

1,45V SPI16m stable 3ghz

1,5V prime stable 3ghz

 

- chętnie sprzedam

post-103836-1137930971_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...