Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co ale frejmrejt jest zabójczy ;sss

:lol2:

specjalnie nie ma sie co jarac dx10 bo pod dx9 ta gierka tez bedzie wygladala zajefajnie

 

nie spisujmy naszych dx 9 kart na zlom

 

Jesli topowa karta dx10 ledwo co ciagnie pod nowym dxem to co bedzie jak jeszcze przywala kilka efektow

 

ale ciekawy jestem testow r600 vs g80 zobaczymy kto wygra jako crysis gpu must have :? stawiam 100$ na ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: specjalnie nie ma sie co jarac dx10 bo pod dx9 ta gierka tez bedzie wygladala zajefajnie

nie spisujmy naszych dx 9 kart na zlom

Jesli topowa karta dx10 ledwo co ciagnie pod nowym dxem to co bedzie jak jeszcze przywala kilka efektow

ale ciekawy jestem testow r600 vs g80 zobaczymy kto wygra jako crysis gpu must have :? stawiam 100$ na ati

Ale musisz wiedzieć, że na najnowszej podstawce z czipsedem Nvidia można walnąć sobie 3x8800GTX i ATI tutaj wymięka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku.. zastanawia mnie czy da się rozwalać coś więcej poza palmami krzakami etc... Jak widziałem to palma się złamała w jednym punkcie. Chodzi mi oto czy jak strzele powiedzmy nieco niżej to złamie się w tym dokładnie miejscu czy cały czas w jednym punkcie. Jakby tak się dało to było by sporo możliwości przy destrukcji otoczenia :twisted2: Woda jakoś na mnie również nie robi wrażenia.Spodziewałem się lepszej. Ale to się jeszcze okaże. Jedne co mnie martwi to FPS. Tam na pewno nie było 30 klatek.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

http://www4.incrysis.com/incrysis_dot_com_...gamespot_HD.zip - ogladnalem i musze powiedziec, ze nic dziwnego ze sie tak ludzie podnicaja tym. Crysis niezle pozmiatal. I przywrocil godnosc platformie PC. Gra sie prezentuje oszalamiajaco i mimo ze jescze nie wyszla to juz przeciez wiadomo ze jest praktycznie ukonczona i probki gameplaya juz widzielismy. Co do grafy to wyraznie koles zaznaczyl ze gra chodzila z maksymalnymi mozliwymi detalami na pojedynczym gf8800.

Mnie tez zmartwil framerate podczas "przelotu" - tylko ze w takim przelocie karta musi przerobic kilka razy wiecej niz podczas normalne rozgrywki. Jak juz "zeszlismy na ziemie" to framerate byl zadowalajacy a jak koles wybral opcje przyspieszenia to animacja sie nie porwala i bardzo miekko przyspieszyla i zwolnila.

Dla mnie ta gra to miazga normalnie. Wydaje mi sie ze przyszlosc to silniki do przedstawiania duzej przestrzeni. Takie gry sa chyba najbardziej wciagajace, bo daja realne mozliwosci planowania i wolnosc w podejmowaniu decyzji (far-cry, operacja flashpoint, GTA, czy z rpg G3 czy elderscroll) przynajmniej mnie takie gry interesuja o wiele bardziej niz te udawane gry taktyczne gdzie tak naprawde jestesmy tylko zwodzeni ze cos mozemy zaplanowac albo pojsc gdzie chcemy)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz wiedzieć, że na najnowszej podstawce z czipsedem Nvidia można walnąć sobie 3x8800GTX i ATI tutaj wymięka :)

taa zasilka i instalacja elektryczna w domu tez wymieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku.. zastanawia mnie czy da się rozwalać coś więcej poza palmami krzakami etc... Jak widziałem to palma się złamała w jednym punkcie. Chodzi mi oto czy jak strzele powiedzmy nieco niżej to złamie się w tym dokładnie miejscu czy cały czas w jednym punkcie. Jakby tak się dało to było by sporo możliwości przy destrukcji otoczenia :twisted2: Woda jakoś na mnie również nie robi wrażenia.Spodziewałem się lepszej. Ale to się jeszcze okaże. Jedne co mnie martwi to FPS. Tam na pewno nie było 30 klatek.

bo brana jest pod uwage grubosc palmy Wszystkiego karabinkiem sie nie rozwali np deba kalachem. A rozwalac bedzie mozna kwestia posiadania wystarczajaco duzego Pedu. Dopadniemy do czolgu albo ciezarowki to bedzie mozna poszalec

 

co do 8800gtx

Po dwóch tygodniach testów odnosimy nieodparte wrażenie, że nVidia bardzo się śpieszyła z premierą GF’a 8. To co się rzuca w oczy to ogromny wręcz pobór mocy przez nowe układy nVidii. Proces 80 nm co prawda nie jest jeszcze opanowany w 100% przez firmę, która produkuje dla nVidii chipy, ale byłaby to zapewne kwestia 2 – 3 tygodni i G80 mogłoby wyjść w niższym procesie produkcyjnym. nVidia wyraźnie też zostawiła sobie furtkę do łatwego podrasowania kart, które pojawią się w chwili premiery konkurencyjnego układu od ATi – R600. Wówczas to zagoszczą na naszym rynku (przypuszczenia autora tego tekstu) GF’y z lekko zmodyfikowanym układem G80 (produkowanym w niższym procesie produkcyjnym), a dodatkowo nVidia zdecyduje się wreszcie na pamięci GDDR4. Niższa technologia pozwoli podbić zegary rdzenia o przynajmniej 100 – 150 MHz, zaś pamięci pracujące na 1500 MHz względem 1000 przy dzisiejszych GF’ach 8800 dadzą przyrost wydajności rzędu przynajmniej 10 – 15%. Końcowo nowa edycja GF’a 8800 powinna być szybsza od dziś zaprezentowanej o około 20 – 30%

 

czyli zamiast 25 klatek bedzie 32.5

 

zawsze cos :lol2:

 

no i poczekajmy na prezentacje na r600

 

 

 

Tylko jak żona zareaguje, jak powiem, że potrzebuje 2K na lcd, 1K na proca, 0.5K na płytę, 1K na ram i 1.5K na grafę?

Polece oknem czy dachem, przyjmuję zakłady ;)

walnij sobie jeszcze 1gb ramu oc swoja gske i bedziesz pykal w crysisa jak ta lala. Moze zrob tak 5-6k zainwestuj na gieldzie jak zarobisz 100% to bedziesz mial za co kupic nowego sprzeciora Edytowane przez wajder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wajder ;) Nie zmieniłem w sygnaturce, od około tygodnia mam 1.5GB ramcu i wszystkie 4 sloty zajęte ;)

Najlepiej podobno inwestować w złoto, strasznie idzie do góry.

 

Za rok spłacę GS'a, kupię coś pod dx10. Ale za rok potrzebny będzie nowy proc, ddr2 jak nie 3 hehe, płyta, no i monitor też by się przydał inny, lcdki już zaczybają mieć podobny obraz do CRT, to może już warto...

Zresztą, FC mi się niezbyt podobał, więc nie ma się co martwić na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wajder ;) Nie zmieniłem w sygnaturce, od około tygodnia mam 1.5GB ramcu i wszystkie 4 sloty zajęte ;)

Najlepiej podobno inwestować w złoto, strasznie idzie do góry.

 

Za rok spłacę GS'a, kupię coś pod dx10. Ale za rok potrzebny będzie nowy proc, ddr2 jak nie 3 hehe, płyta, no i monitor też by się przydał inny, lcdki już zaczybają mieć podobny obraz do CRT, to może już warto...

Zresztą, FC mi się niezbyt podobał, więc nie ma się co martwić na przyszłość ;)

a to zle spojrzalem to karte brales na kredyt dorabiasz darmozjadow bankowcow

 

na pokazach gra w dx9 latala na 1900xtx a dx10 jak dla mnie narazie to jedno wielkie naganianie i co widze na sama mysl o nowym api ludzia puszczaja zwieracze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, za rok GS będzie za słaby do gier, to co kupić, dalej dx9? Bezsensu, tylko dx10 ;)

olac nic nie kupowac niech spuszcza ceny :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pokaz na pewno był na Dx9 i to na XP,nie dość ,że sterowniki do 8800GTX są jeszcze niedopracowane,to stery do visty są w ogóle daleko w lesie.Sterów do dX 10 w ogóle jeszcze nie ma.To co rożni Viste od Xp-jako platformę do gier,to fakt ,że XP potrafi zaadresować "tylko",2GB pamięci dla jednego wątku.Na Viscie tego ograniczenia nie ma, więc hulaj dusza.Być może wersja 64-bit spowoduje ,że coraz więcej developerów będzie kładło nacisk na 64-bity,bo inaczej na całkowitą przesiadkę na 64-bity poczekamy z 5lat(jak nie więcej).

Tym samym A.64 zyskałyby nieco wydajności,a tej nigdy nie za wiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku.. zastanawia mnie czy da się rozwalać coś więcej poza palmami krzakami etc... Jak widziałem to palma się złamała w jednym punkcie. Chodzi mi oto czy jak strzele powiedzmy nieco niżej to złamie się w tym dokładnie miejscu czy cały czas w jednym punkcie.

Drzewa można łamać w każdym punkcie, nie tylko jednym. Było pokazane na wcześniejszych filmikach jakieś pół roku temu, albo nawet więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pokaz na pewno był na Dx9 i to na XP,nie dość ,że sterowniki do 8800GTX są jeszcze niedopracowane,to stery do visty są w ogóle daleko w lesie.Sterów do dX 10 w ogóle jeszcze nie ma.To co rożni Viste od Xp-jako platformę do gier,to fakt ,że XP potrafi zaadresować "tylko",2GB pamięci dla jednego wątku.Na Viscie tego ograniczenia nie ma, więc hulaj dusza.Być może wersja 64-bit spowoduje ,że coraz więcej developerów będzie kładło nacisk na 64-bity,bo inaczej na całkowitą przesiadkę na 64-bity poczekamy z 5lat(jak nie więcej).

Tym samym A.64 zyskałyby nieco wydajności,a tej nigdy nie za wiele...

wlasnie gosciu powiedzial ze lecialo na 8800 a wszyscy lykneli ze musi byc od razu dx10

vista jest nie wiem jak z directx 10 a nvidia mogla walnac jakies bety. W kazdym razie w dx9 taka grafe spokojnie mozna uzyskac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 8800gtx

Po dwóch tygodniach testów odnosimy nieodparte wrażenie, że nVidia bardzo się śpieszyła z premierą GF’a 8. To co się rzuca w oczy to ogromny wręcz pobór mocy przez nowe układy nVidii. Proces 80 nm co prawda nie jest jeszcze opanowany w 100% przez firmę, która produkuje dla nVidii chipy, ale byłaby to zapewne kwestia 2 – 3 tygodni i G80 mogłoby wyjść w niższym procesie produkcyjnym. nVidia wyraźnie też zostawiła sobie furtkę do łatwego podrasowania kart, które pojawią się w chwili premiery konkurencyjnego układu od ATi – R600. Wówczas to zagoszczą na naszym rynku (przypuszczenia autora tego tekstu) GF’y z lekko zmodyfikowanym układem G80 (produkowanym w niższym procesie produkcyjnym), a dodatkowo nVidia zdecyduje się wreszcie na pamięci GDDR4. Niższa technologia pozwoli podbić zegary rdzenia o przynajmniej 100 – 150 MHz, zaś pamięci pracujące na 1500 MHz względem 1000 przy dzisiejszych GF’ach 8800 dadzą przyrost wydajności rzędu przynajmniej 10 – 15%. Końcowo nowa edycja GF’a 8800 powinna być szybsza od dziś zaprezentowanej o około 20 – 30%

 

czyli zamiast 25 klatek bedzie 32.5

Wajder

 

jak juz uzywasz kogos wypowiedz to uzyj cytatu i podaj zrodlo a nie traktujesz jak wlasne <_<

bo ten tekst czytalem na stronce " egielda.com.pl przygotowanego przez jednego z uzykownikow tego forum

 

 

nie wiem czy juz byly te fotki??

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wajder

 

jak juz uzywasz kogos wypowiedz to uzyj cytatu i podaj zrodlo a nie traktujesz jak wlasne <_<

bo ten tekst czytalem na stronce " egielda.com.pl przygotowanego przez jednego z uzykownikow tego forum

nie wiem czy juz byly te fotki??

egielda podawalem link w dziale z kartami 8600gts

 

a ty tez czemu nie zapodales linka z kad te zdjatka

 

bo to raczej dx10 na screenach zolnierze takich geb nie maja

Edytowane przez wajder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

egielda podawalem link w dziale z kartami 8600gts

 

a ty tez czemu nie zapodales linka z kad te zdjatka

 

bo to raczej dx10 na screenach zolnierze takich geb nie maja

i to ja % dostaje ze pisownie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi dlaczego takie cienie robią piękne, że aż nie są naturalne. Kto widział w świecie realnym tak ostre i pięknie ukształtowane cienie jak widać na screenach z gry. Ładnie to widać na obrazu z drogą... w rzeczywistości jest przymazany a w grze ostry jak brzytwa i to nie jest realne. Nawet drzewa z liściami nie dają takich ostrych cieni jak tu mamy. Moim zdaniem z tymi cieniami to w grach przesadzają... robią bajkową krainę, gdzie każdy ma super wzrok i widzi obiekty oddalone o 100 km tak samo ostre jak 10 cm od oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chyba pilnuja gry , skoro tyle prezentacji na calym swiecie i zadnego wycieku betki :/

 

 

Update

 

http://www.hexus.tv/

 

 

Widzieliscie moment jak gosc wpadl terenowym wozem do wody ??

bylo widac braki w szczegolowosci nabrzeza ( pojedynczde polygony i puste surowe dno )

- widac nawet jeszcze tej jednej mapy z ktorej sa wszystkie prezentacje nie skonczyli :/

kurna chyba przyjdzie poczekac kolejne miesiace do premiery

oby nie dluzej

 

Kolejne niedopracowanie , gosc najezdza na cienki slup autem wazacym z 2 tony a slupek nawet nie drgnie :/

 

Podczas strzalow w sciane Nagly ciac h Freez okrzyki zawiedzenia na sali , kolejny bug :/

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest przecież źle...

Myślałem że będzie o wiele gorzej jak zaczną robić coś konkretnego...

 

Drzewa z plastiku... :lol: Ale nie... To będzie fajne ;)

Szkoda że roślinność przechodzi przez pojazd (albo znika po najechaniu?).

 

Ciekawe ile trwa ładowanie poziomu.

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę nad jednym Far Cry nagle z zaskoczenia pojawił się i podbił serca graczy i zachwycił grafiką, a teraz popatrzmy na Crysisa cały internet o nim huczy od ponad roku w gazetach boję się że nie będzie to takie zaskoczenie jak Far Cry i możemy się od niego więcej spodziewać niż to co nam pokaże. Im mniej wiemy tym lepiej :) wtedy w dzień premiery większe zaskoczenie :P o super grafa jaka fizyka :) a pewnie będzie myślałem że będzie lepsza fizyka, a tutaj bug, a tutaj niedociągnięcie :) ale trzymam kciuki :) i liczę że gra zapisze się mi w pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiek175

 

Mozna juz zapomniec ze Crysis zrobi na graczach takie wrazenie jak kiedy FAR CRY .

Widac ze od kilku miesiecy mydla nam oczy a widac po ostatnim filmie ze maja jeszcze w cholere roboty

 

teraz to juz moze byc tylko gorzej ,odkladanie premiery i niedokonczona gra jak wiele innych

 

pozytywnego szoku juz Nie Bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaskoczenie jakie wykorzystali przy Far Cry było ich najlepszą bronią... ale teraz szkoda... choć i tak czekam na dzień premiery :) np. Half Life 2 czekałem czekałem oglądałem wszystkie zwiastuny, foty gra była super a w real jeszcze lepsza do dziś nie zapomnę jak zaraz po lekcjach zimno już było a ja do media po halfa i później cała noc nie przespana (2lata temu) mam nadzieje że z Crysisem będzie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Dlatego zaskoczenie jakie wykorzystali przy Far Cry było ich najlepszą bronią

Dokładnie każdy się wtedy jarał screenami z HL2 a tu nagle FC i grafika lepsza niż na screenach z HL2 :wink: Zobaczymy co z tego będzie. Zapowiada się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...