Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

pod Vista owe 2 GB to absolutne minimum do grania

sama Vista potrzebuje sensowne minimum 1 GB Ramu :/

No potrzebuje... nawet 2, a jeszcze lepiej 4 GB...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Jak ktos miał >1GB ramu to przy viscie nadal mu to wystarczy, bo ten system, ma niewiele wieksze wymagania od XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: co tu duzo powiedziec, kolejny jak to draak napisal bajkopisarz, wrozacy z fusow albo nie wiem z moze z kart tarota :lol2:

 

ja tez bym tak chcial wiedziec jak co bedzie chodzic na rok przed premiera gry, tak sobie mysle Helmut ze z Twoim zmyslem i przepowiadaniem przyslosci powinienes sie zglosci do wytworcow gier, na 100% Cie zatrudnia i bedziesz przepowiadal co i jak bedzie z dana gra jak wejdzie na rynek... kurde kasiore taka zbijesz ze koniec swiata.

 

co za wiara :mur: :mur: :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno juz nei widzialem takiego podniecania sie gra na rok przed jej premiera. Dodatkowo to wrózenie ile bedzie fps bueheheheh . oj dzieci dzieci ..

ktore widze, ze ci sie udzielilo

:lol2:

 

:lol2: co tu duzo powiedziec, kolejny jak to draak napisal bajkopisarz, wrozacy z fusow albo nie wiem z moze z kart tarota :lol2:

 

ja tez bym tak chcial wiedziec jak co bedzie chodzic na rok przed premiera gry, tak sobie mysle Helmut ze z Twoim zmyslem i przepowiadaniem przyslosci powinienes sie zglosci do wytworcow gier, na 100% Cie zatrudnia i bedziesz przepowiadal co i jak bedzie z dana gra jak wejdzie na rynek... kurde kasiore taka zbijesz ze koniec swiata.

 

co za wiara :mur: :mur: :? :?

od kiedy to crysis ma premiere za rok :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kłócić, w końcu wiadomo nie od dziś że dopóki nie wyjdzie demo lub gra zostanie udostępniona prasie, data premiery jest tylko "orientacyjna", raczej rzadko kiedy gry wychodzą dokładnie w terminie podanym przez twórców zawsze w końcu może jakiś hakier ukraść kod, może nastąpić nagła zmiana planów, pies może zjeść jedyną kopię itp. Za bardziej realną datę obstawiał bym raczej czerwiec, lub nawet wrzesień, ale presja producentów sprzętu może oczywiście sprawić że gra pojawi się wcześniej.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak przepraszam zapomnialem ze Ty tez znasz dokladna date wydania, przepraszam .... :mur:

no pozniej niz w kwietniu to chyba nie bedzie

 

nowy rok fiskalny vjsta na rynku karty czekajace w pogotowiu wiec nie widze nic na przeszkodzie

 

nie zapominajmy ze crysis to bedzie oficjalna maskotka technologiczna kill billa i jego nowego dziela ktora bedzie promowala zalety nowego diretz jak i nowego systemu

 

zarowno producenci kart graficznych jak i caly microsoft licza na crysisa

 

nie ma mowy o dalszym opoznieniu

 

kwiecien albo wczescniej moze nawet 1q 2007

 

Nie ma co się kłócić, w końcu wiadomo nie od dziś że dopóki nie wyjdzie demo lub gra zostanie udostępniona prasie, data premiery jest tylko "orientacyjna", raczej rzadko kiedy gry wychodzą dokładnie w terminie podanym przez twórców zawsze w końcu może jakiś hakier ukraść kod, może nastąpić nagła zmiana planów, pies może zjeść jedyną kopię itp. Za bardziej realną datę obstawiał bym raczej czerwiec, lub nawet wrzesień, ale presja producentów sprzętu może oczywiście sprawić że gra pojawi się wcześniej.

crysis mial byc w grudniu lub styczniu wiec kwiecien to i tak jest obsowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jednak trzeba być na to przygotowanym. Oby za dużo nie mieszali w silniku ,bo mogą coś sknocić i optymalizacja może nie być taka dobra jak się spodziewam. Co do wymagań to jak pozostali napisali i się z tym zgadzam: nie ma co spekulować bo i tak przeważnie wychodzi inaczej.Gra albo działa lepiej niż się spodziewałem (przykład Prey ,) albo gorzej (NFS:Carbon , Splinter Cell: DA). Także panom z IQ by hydro podziękujemy za bajkopisarstwo na forum. W ogóle proponuje zamknąć temat do czasu wyjścia jakiegoś dema albo jakiś konkretnych informacji o wymaganiach czy tez premiery gry. Bo jak na razie to setki postów gdybania co będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to prawda :

 

Crysis (PC)

By: EA Games, Crytek

Release Date: Q3 2007

 

 

To mnie niezle wkulwili :/

Ciekawe tylko jaka jest przyczyna oddalenia premiery ??

 

 

SGJ

 

Nie bede z toba polemizowal

tobie pewnie wszystko bedzie pieknie smigac na Viscie z 1 GB Ramu ;)

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedz, a raczej marna prowokacja. Za takie teksty powinny byc bany, wlasnie sprowokowales dyskusje na temat pc vs konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ciekawa wypowiedz, a raczej marna prowokacja. Za takie teksty powinny byc bany, wlasnie sprowokowales dyskusje na temat pc vs konsola.

Zgadzam się takie głupie wypowiedzi niech lepiej zachowa dla siebie.

 

"Crysis + Vista = Gwóżdz do trumny dla większości graczy.Konsole niestety górą"

 

No tak Vista nam zje komputery, połamie dysk twardy i będzie pluła płytami DVD! Windowsa XP też się każdy bał a pół roku po premierze instalowali wszyscy :wink: Zresztą co tu mówić zaśmiecanie tematu głupią wypowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedz, a raczej marna prowokacja. Za takie teksty powinny byc bany, wlasnie sprowokowales dyskusje na temat pc vs konsola.

żadna prowokacja,jak za takie wypowiedzi powinny być bany to 90% uczestników tego forum już powinno je mieć.To co napisałem to prawda.Wiekszość użytkowników pc jedzie na przeciętnych konfiguracjach,więc jeśli się wogóle Crysis na nich odpali to będzie git,ale o komfortowej grze raczej nie będzie mowy.Widze że nie którzy forumowicze zachowują się jak dzieci i są uczuleni na słowo "konsola".Czyli każde zdanie ze słowem konsola będzie dla was prowokacją?.Zastanówcie się najpierw nad sobą a póżniej oceniajcie wypowiedzi innych forumowiczów :wink:

wlasnie sprowokowales dyskusje na temat pc vs konsola.

pisząc w ten sposób sam prowokujesz,więc tobie w takim razie też należy się ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedz, a raczej marna prowokacja. Za takie teksty powinny byc bany, wlasnie sprowokowales dyskusje na temat pc vs konsola.

I po co to OT Piórek. Dałbyś sobie spokój i nie karmił trolla. Gra przecież ma działać na DX9 ,więc Vista nie jest konieczna chyba. Jeśli MS się postarał by tak nie było to najwyżej sobie nie zagrasz albo zainwestujesz w Viste. Ja jednak jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość użytkowników pc jedzie na przeciętnych konfiguracjach,więc jeśli się wogóle Crysis na nich odpali to będzie git,ale o komfortowej grze raczej nie będzie mowy

Nie "większość" a tylko biedaki w Polsce. Nie martw się, na zachodzie zagrają, bo maja odpowiednie konfiguracje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "większość" a tylko biedaki w Polsce. Nie martw się, na zachodzie zagrają, bo maja odpowiednie konfiguracje...

bo mi chodziło właśnie o polske i polskich graczy,co mnie obchodzi zachód

 

I po co to OT Piórek. Dałbyś sobie spokój i nie karmił trolla. Gra przecież ma działać na DX9 ,więc Vista nie jest konieczna chyba. Jeśli MS się postarał by tak nie było to najwyżej sobie nie zagrasz albo zainwestujesz w Viste. Ja jednak jestem dobrej myśli.

Chyba nie zasłużyłem żeby nazywać mnie trollem,bo nie jestem żadnym trollem,a z resztą twojej wypowiedzi się jak najbardziej zgadzam :wink:

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt tu nie pisał ,że crysis nie będzie działał na Win XP.Jedynie wersja DX10 będzie wymagała Visty,ale to chyba nie jest dziwne,zważywszy na fakt ,że to ma być jeden ze sztandarowych tytułow promujących nowe okna-bo zapewne tak to jest wymyślone.

Także to, że crysis nie będzie można pograć na XPku-można włożyć miedzy bajki,bo żaden developer/wydaca nie odetnie się od bazy kilku mln. użytkowników XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt tu nie pisał ,że crysis nie będzie działał na Win XP.Jedynie wersja DX10 będzie wymagała Visty,ale to chyba nie jest dziwne,zważywszy na fakt ,że to ma być jeden ze sztandarowych tytułow promujących nowe okna-bo zapewne tak to jest wymyślone.

Także to, że crysis nie będzie można pograć na XPku-można włożyć miedzy bajki,bo żaden developer/wydaca nie odetnie się od bazy kilku mln. użytkowników XP.

no właśnie ja tego nie napisałem,no ale cóż u niektórych z czytaniem ze zrozumieniem jest jak widać ciężko,i dokładnie wiem jak i każdy kto interesuje się tą grą że Crysis będzie chodził pod XP,ba nawet wszystkie filmiki sa na directX 9 a nie 10,a co niektórzy już bezpodstawnie nazywają mnie trollem :angry: :blink: Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

no właśnie ja tego nie napisałem,no ale cóż u niektórych z czytaniem ze zrozumieniem jest jak widać ciężko,i dokładnie wiem jak i każdy kto interesuje się tą grą że Crysis będzie chodził pod XP,ba nawet wszystkie filmiki sa na directX 9 a nie 10,a co niektórzy już bezpodstawnie nazywają mnie trollem :angry: :blink:

Takie przemyślenia to sobie możesz gdzie indziej zabrać tu to było wałkowane przez kilka stron. Tak ale nie rozumiem jak ma Vista w grze przeszkodzić? DX 10 ma nawet zwiększać wydajność. A ramu nie zjada o wcale tak dużo ( no chyba, że ktoś ma 512 ramu w kompie to mu różnice zrobi).

 

Przestań zrzucać na czytanie ze zrozumieniem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie przemyślenia to sobie możesz gdzie indziej zabrać tu to było wałkowane przez kilka stron. Tak ale nie rozumiem jak ma Vista w grze przeszkodzić? DX 10 ma nawet zwiększać wydajność. A ramu nie zjada o wcale tak dużo ( no chyba, że ktoś ma 512 ramu w kompie to mu różnice zrobi).

 

Przestań zrzucać na czytanie ze zrozumieniem ;]

Tak ale nie rozumiem jak ma Vista w grze przeszkodzić?

tym postem to już mnie rozwaliłeś na łopatki,tak trudno czytać ze z rozumieniem,czy ja napisałem w którymś z moim postów że Vista może w grze pezszkodzić,NIE!!!!!!!!! więc skąd te twoje słowa.Vista jak najbardziej przyspieszy gry w directX 10.Pisząc słowa Vista+Crysis= gwóżdz to trumny ,chodziło mi głównie o koszta jakie będzie musiał ponieść gracz na nowy system oraz karte z directX 10,a ty próbujesz mi wcisnąć w usta słowa których nawet nie wypowiedziałem

Przestań zrzucać na czytanie ze zrozumieniem ;]

jak widać niestety jednak musze,nie dajesz mi wyboru :wink:

 

napewno nie jest to w dx9

troche za mala rozdzialka aby oceniac czy to zdjecie z gry czy faktycznie z plazy

mi się wydaje że to fotka z gry.Spójrzcie na te kamienie,nie wszystkie wyglądają naturalnie

A ramu nie zjada o wcale tak dużo ( no chyba, że ktoś ma 512 ramu w kompie to mu różnice zrobi).

A kiedy ja napisałem że zjada dużo ramu,do czego ty się wogóle odnosiś :rolleyes:.Prosze czytaj moje posty ze zrozumieniem Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Pisząc słowa Vista+Crysis= gwóżdz to trumny ,chodziło mi głównie o koszta jakie będzie musiał ponieść gracz na nowy system oraz karte z directX 10...

Gracz nic nie musi to od gracza będzie zależało czy kupi Viste i grafę pod DX10 czy nie, jeśli ktoś ma pieniądze to nikt mu nie zabroni kupić, tak samo jak ktoś nie ma pieniędzy to nikt mu nie nakaże zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas ma odmienne zdania na temat co bedzie z Crysis

 

latwo sprawdzic kto bedzie mial racje

 

zrobta jakas sonde :)

 

Juz z paromo wrozkami sie sprzeczalem odnosnie wymagan sprzetowych

paru z tego forum zazekalo sie ze jeszcze w tym roku pogram plynnie w max Detalach na moim sprzecie :)

 

Niech ktos z moderow zapoda sonde odnosnie przewidywanych przez userow wymagan sprzetowych

bedzie o czym podyskutowac do czasu ukazania sie dema , ktore to powinno wyjsc z 3 miechy przed premiera gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

BLA BLA BLA

Czytanie ze zrozumieniem? Mam może wróżyć z twoich postów czy czytać z twoich klawiszy twoje myśli? To pisz o co ci chodzi a nie rzucaj głupimi pół zdaniami z których nic nie wynika. Naucz się rozwijać swoje wypowiedzi a czytanie ze zrozumieniem zostaw w spokoju bo to dziecinada ( będę cool i powiem trollostwo). Lepiej byś złożył jakąś dłuższą wypowiedź rozwiewającą wątpliwości do tego co masz na myśli zamiast zrzucać na czytanie ze zrozumieniem czegoś czego nie napisałeś. Tak ale dziś chyba trzeba być Tweakową wróżką by umieć czytać ze zrozumieniem.

 

Popieram kucyka gadka o wymaganiach do niczego nie prowadzi.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...