Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Po oblookaniu tego Theatrical Crysis Trailer zastanawia mnie czy w grze bedziemy mieli do dyspozycji

jakiegos pomagiera , ewentualnie caly Team ??? cos ala GRAW2 .

to by byl bardzo dobry pomysl i urozmaicenie rozgrywki ,

tyle ze jak narazie nic na ten temat nie napisano :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie czy w grze bedziemy mieli do dyspozycji

jakiegos pomagiera , ewentualnie caly Team ??? cos ala GRAW2 .

to by byl bardzo dobry pomysl i urozmaicenie rozgrywki ,

Nie dla mnie, ja wolałbym walczyć w pojedynkę; zwłaszcza w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy te info juz bylo :

 

“We’re currently aiming for around 10 hours gameplay in the single player campaign (of Crysis) but, of course that time will vary from player to player. As for episodic content, we have been thinking about it, as everybody in the industry probably has. With the right game concept, there are a lot of positive arguments for episodic content and it’s definitely something to consider for the future.”

 

przeczytane na : http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=153034

 

nie powiem....mega zal to za malo powiedziane biorac pod uwage ze far cry mial docelowo 50h, pewnie z tych 10h to sie zrobi 6-7 dla doswiadczonego gracza....

chyba gra robiona tylko dla wodotryskow zeby intel i nvidia spzredala wiecej sprzetu.....wciaz mam drgawki

mam nadzieje ze ze to spoznione prima aprillis

 

CRYSIS Episode 1/11 + 2 bonus episodes ZAL!

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba gra robiona tylko dla wodotryskow zeby intel i nvidia spzredala wiecej sprzetu

nadal masz co do tego watpliwosci? to zacznij sie z tym oswajac, bo latwiej przyjdzie przelknac ten fakt w dniu premiery ;)

ja osobiscie bardziej nastawiam sie na wiecj "przyjemnosci" z BioShock, niz Crysis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal masz co do tego watpliwosci? to zacznij sie z tym oswajac, bo latwiej przyjdzie przelknac ten fakt w dniu premiery ;)

ja osobiscie bardziej nastawiam sie na wiecj "przyjemnosci" z BioShock, niz Crysis.

wiesz po Cryreku sie tego nie spodziewalem, kilka lat temu firma Noname wydaje bez wielkich nakladow pzrelowego Far Cry......no ale teraz jak weszla pod piecze EA ktory jest synonimem masowki to juz chyba naparawde nie mam zludzen ze kicha....

przynajmnei jejden pozytyw ze gre nie robia docelowe rowniez na konsole(byc mzoe pozniejsze przerobionie) bo to by bylby upadek wiekszy niz z Oblivionem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah 10h :lol:. No i raczej nie wydam kasy na Crysis nawet jakby miodnie chodziło na dobry detalach (co ofc jest praktycznie niemożliwe). Multi z prezentacji wyglada słabo. Do CoD4 czy nowego MoHa nawet sie nie umywa (wnioskuje to tylko na podstawie movies ;]). Szkoda gadać ale w sumie Crysis od samego początku mnie stukał z deka. Na pewno bedzie to najlepiej wyglądająca gra ale imo nic po za tym (nie jarają mnie te klimaty).

Heh 10 godzin?! ... i człowiek wyda +- 150zł za kilka godzin rozrywki... no to "grubo"! ;/ ... niech dalej zajmują się aspektami graficznymi gry...

Jeszcze dodać kase za nowy sprzęt (chciaż przy innych grach jest tak samo - no i nie znamy jak Crysis chodzi na różnych sprzętach).

Im chodzi tylko o wygląd i tyle. To bedzie reklama engine'u nic po za tym. Mam nadzieje ze mało ludzi to kupi to może wreszcie zaczną myśleć nad czymś innym a nie tylko oprawa wizualna.

 

Też czekam na CoD4,MoH:A, FarCry 2, Bioshock, QW, czy nowe (jeszcze nieznane ;]) dziecko iD a na Crysis w ogóle. Przerost formy nad treścią ? Skąd ja to znam...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się za bardzo wierzyc w te 10h, i jeszcze kolo tak spokojnie mowi o tym w wywiadzie. No ale jesli to prawda to hardcorowcy przejda ją w 5-6godz. To będzie najkrótszy fps ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10h gry i kolejne tyle bencze czyli nie jest źle bo 20h to już coś. Ta gra ma upadki i wzloty z tym, że jeszcze nie wyszła. Dajcie spokój. Z najbardziej oczekiwanej staje się najbardziej wyśmiewana i na odwrót. Co za świat... to tak jak z pogodą ostatnimi czasy, słońce, deszcz, burza, jakaś powódź za chwilę susza a na koniec tajfun czy trąba powietrzna. Anomalia takie jak w stalkerze a wszystkiemu winien człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak nagle jęczą, że nie czekają na tą grę, że to kupa i w ogóle.

Prawda jest taka że przed premierą i po niej 95% ludzi-żal.pl będzie srała po majtach że jaki to crysis piękny i w ogóle. Mogę się mylić, ale to wróżenie z fusów "wszystkowiedzących" jest już męczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andare

Wszyscy tak nagle jęczą, że nie czekają na tą grę, że to kupa i w ogóle.

Prawda jest taka że przed premierą i po niej 95% ludzi-żal.pl będzie srała po majtach że jaki to crysis piękny i w ogóle. Mogę się mylić, ale to wróżenie z fusów "wszystkowiedzących" jest już męczące.

Nie mylisz sie. Tak bedzie. Sam tak bede pewnie robil :P :oops: Ja tam czekam na Crysisa a 10H to dla mnie w sam raz, tym bardziej, ze za kazdym razem gra bedzie inna o czym nikt nawet nie wspomnial bo nie czytal odpowiednich materialow. Malo tego - gre mialo sie przejsc w 8H wiec te 2H wiecej to duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Half Life 2 też przed premierą miał być krótki ponoć i nawet w 2h miało się dać przejść :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli was 10h? Pff rownie dobrze mozna mowic o innych grach ze sa krotkie jak gra sie na very easy. No i nie kazdy bedzie przeciez miec taktyke Johna Rambo ktory z wiernym minimi bedzie kosic zastepy wrogow stojac w miejscu... Gdyby jeszcze byly jakies watki poboczne... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przechodzenie gry w taki szybki sposob jest bez sensu. To jak dezercja :P albo ucieczka z miejsca wypaku :-]

 

swoja droga to kufno z tych wodotryskow skoro nie bedzie nam dane dlugo ich ogladac :D ... chyba ze ktos bedzie sobie kilka razy na nowo kilka razy zaczynal Crysisa. ale to juz jest jak wracanie z rodzina na wakacjach to tego samego domku kempingowego. moze byc fajnie ale sie znudzi :)

 

az mi ochota odeszla na modernizacje kompa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości FPSów jest podobny czas ich przejścia. Tylko teraz pytanie na jakim poziomie trudności, bo nie wierze, że na każdym da się w takim samym czasie ukończyć grę ?

Takie granie na szybko, to jest jak maraton, byle do mety :)

Gra się dla przyjemności, a nie żeby w jak najkrótszym czasie skończyć grę.

Ale wszystko wyjdzie w dniu premiery gry na którą wszyscy czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież info o tym, że grę da się przejść w 10 h było już dawno :blink:

nie wiem dlaczego wszyscy teraz tak sikają

pytanie - jakiego FPSa w SP obecnie nie da się przejść w 10 godzin ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No dokładnie, ile wy byście chcieli, 20 godzin? Są krótsze fpsy/tpp a wy nagle się obudziliście że tylko 10 godzin. Litości.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież info o tym, że grę da się przejść w 10 h było już dawno :blink:

nie wiem dlaczego wszyscy teraz tak sikają

pytanie - jakiego FPSa w SP obecnie nie da się przejść w 10 godzin ? :lol:

Far Cry'a np. no chyba, że ktoś gra żeby przejść grę w biegu, wtedy da się napewno, ale chodzi mi o normalne granie, eksplorowanie terenu i eksterminację przeciwników :>

Edytowane przez Damiano69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry'a np. no chyba, że ktoś gra żeby przejść grę w biegu, wtedy da się napewno, ale chodzi mi o normalne granie, eksplorowanie terenu i eksterminację przeciwników :>

a w Crysisie nie będzie tego można robić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...