Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Wielkimi Krokami...

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie browar, chipsy i Pro Evolution Soccer z kolezankami :D

hehe to raczej nie ja :D z kolezankami jeszcze ujdzie :P ale reszta nie dla mnie :) nie pije i nie robie roznych innych glupot :D

no a do pytania jakie by mnie walentynki zadowolily to... walentynki z moim misiem :D reszta sie nie liczy :) hehe reszta to tlo a jak juz chce sie je koniecznie dodawac to trzeba to zrobic z perfekcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest jakaś 17 latka która nie ma chłopaka :blink: Z kim sie nie zetkne to słysze,,moj misio", ,,moj pysio"...itd.Niezła laska do której chce uderzyć mówi mi ,,mam chłopaka"az sie pochlastac idzie :mur: :mur: :mur:

 

ps ta wypowiedź nie miała żadnych podtekstów i nie odnosiła sie do żadnej dziewczyny na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest jakaś 17 latka która nie ma chłopaka :blink: Z kim sie nie zetkne to słysze,,moj misio", ,,moj pysio"...itd.Niezła laska do której chce uderzyć mówi mi ,,mam chłopaka"az sie pochlastac idzie :mur: :mur: :mur:

 

ps ta wypowiedź nie miała żadnych podtekstów i nie odnosiła sie do żadnej dziewczyny na forum!

W Krakowie jest jedna... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Ja się dzisiaj dowiedziałem, że 14 lutego spędzę w Radzyminie na szkoleniu... Akademia Sprzedaży... W sumie 4 dni... Szkoda, moja połóweczka ukochana się nie ucieszy... :( Ja też nie jestem zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Kocha, ale wiem, że będzie się smutasować... [; 3 lata i jeden miesiąc naszego związku mija 14 lutego ;] Taka podwójna rocznica ;] BTW, moja i Jej ulubiona liczba to... 14 ;)

 

BTW, wieśniak nie miał avatara podobnego do tego, ktory ma kamilcia? Ciagle mi sie z nim myli...

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

chyba tak, jak nie ten sam, podobna pupcia, albo nawet ta sama :D

temu to na walentynki bym rzyczył wpierd@l@

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tak ten sam avatar ale przez jakiegos idiote nie bede go zmieniac... ja nic nie sprzedaje i nic nie kupuje ;P ja sie nawet na tym nie znam :)

 

hehe dziewczynki nie na kartki to taka przenosnia byla bo kazdy kiedys sie zakocha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale pujście w Walentynki do kina na ten "żywioł" to naprawde chyba komuś się poprzewracało... i potem słychać: "Są wolne miejsca? - Nie, tylko dla inwalidów" Dla mnie ten dzień to jest jak wielka promocja w jednym hipermarkecie, full ludzi, żadnej atmosfery i jeszcze ma być romantycznie... Ten dzień nie wymaga funduszy tylko myśli, poczynając od kolacji w restauracji poprzez spacer i wieczór przy świecach, poprzez wspólny wieczór u kogoś w domu z kolacją i namiętną nocą, kończąc nawet na pojechaniu autobusem miejskiej komunikacji w nieznane ... ;) Wg. mnie każdy powinien zastanowić się sam i pomyśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj wcale nie takie glupoty, bo tak jest. zalezy tez co kto lubi,specjalnie mnie to jakoś nie gorszy, że takie raczej tandetne to święto. zakochanym jest milo, sprzedawca jest milo i wszyscy są zadowoleni.

 

w tym roku nic specjalnego sie nie zapowiada, moja gorsza połowa :P pewnie bedzie w pracy więc wróci padnięty. ja do popoludnia w szkole. pieniazkow nie ma na prezenty więc pewnie zrobie jakas serduchową kartke walentynkowa :) . przełożymy sobie walentynki na inny termin. poprostu kolejny pretekst do zrobienia czegos na co nie ma czasu na codzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak po co sie starac zabiegac walczyc ......

Mozna pozniej uslyszec po ponad 2 latach malzenstwa "Nie wiem czy Cie kiedys kochalam .... "

 

a jeszcze szczegolnie gowniary z tym ich misiowaniem i pysiowaniem , zygac sie chce, pozniej pokazuja klase i wysylaja swojemu misiowi smska "Zegnaj XXXX"

 

Zalosc bierze

 

Ciekawe ile miskow pyskow dostanie takiego smsa 14 lutego , lepiej wylaczcie komorki

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad ja to znam

dzisiaj, jedna dziewczyna z mojej klasy ciagneła swojego chlopaka tam gdzie my sobie siedzielismy, żeby nim sie przed nami pochwalić :blink:

my tu gadu gadu o czaku norrisie, a obok takie misiowo-pysiowe teksty słychać :/

cholera, to było takie typowe, banalne, a ponoć dziewczyny dojrzewają psychicznie szybciej niż chłopaki, ciekawee...

na szczęscie obok była toaleta, wiec jakby co to miałbym gdzie zwymiotować

 

co do walentynek - nie zanosi sie żebym kiedykolwiek obchodzil to kretynskie świeto

moj nauczyciel od histy ma takie samo zdanie na temat walentynek :D

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaRoN rozwiń myśl stary;]

Cóż mogę rozwinąć. Mówi, że nikogo specjalnego nie ma, a ja nie mam podstaw by jej nie wierzyć. Powiedziała, że już jest za późno...

A 14 lutego spędzę sam, albo z kumplami, albo będę ocował. ( może w końcu skompletuje chłodzenie)

CZyli to co zwykle. AA zapomniałbym, mam 3 kompy do złożenia :| Na brak zajęć w dniu owym narzekał nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączę się w cierpieniu (??) z tymi którzy nie obchodzą tego święta :lol:

Ja też go nie obchodze bo po co? Dzień jak każdy inny, a ze swięto zakochanych? Co z tego. I tak jedyni którzy w tym dniu będą o mnie pamiętali to ci od reklam przy mailach i od ulotek na ulicy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co niektorzy to chyba z zazdrosci te teksty o gowniarach wypisuja...

 

to ze niektore takie sa nieznaczy, ze wszystkie...

 

ja ze swoja "gowniara" prawie rok jestem, nie powiem ze nie zdarzaly sie "dziwne" akcje, ale zmadrzala i jest super ;)

 

wracajac do tematu, moj Kotek dostanie perfumy, jakas ladna karteczke, bedzie kolacyjka i dobre winko ;]]

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, mam all załatwione, teraz tylko czekać na 14...

jutro ona ma urodzinki, wręcze jej bombonierke i róże z karteczką z napisem że prawdziwy prezent dostanie 14 lutego... czyli trzymam sie planu ;)

no... a dzisiaj ja mam swoje urodzinki... i wiecie co? Smutno mi... bo tak sobie pomyślałem, że z każdym rokiem sie starzeje, a starość zwykle do śmierci prowadzi... ja nie chce umierać xD [; pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a to wszystkiego najlepszego :]

 

hmm a co do gowniar to tak nie jest... wy myslicie ze to robimy na pokaz wszystko a tak nie jest :( my chcemy pokazac kto jest dla nas najwazniejszy, na kim nam zalezy bo na tym polega nasze szczescie :) hmm a to "zegnaj xxxx" to nie dokonca jest tak jak myslicie :P czasem dziewczyny mowia <pisza> to dla waszego dobra i to czesto dziewczyne bardziej boli niz was :| ale wiekszosc z chlopcow :lol: mysli okreslonym schematem czyli tak samo jak reszta :P nie obrazajac nikogo bo czesto macie tez racje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Wiesz gdzie sobie można wsadzić pisanie na takie tematy?? Na takie TEMATY to się rozmawia, a nie pisze... Ja widzę wiele goowniar, mieszkam blisko szkoły, pracuję w Warszawie. Większość z nich to typowe 'wylansowane sztuki', które lansują się po centrach handlowych i innych ogólno dostępnych miejscach. Palą papierosy na pokaz, piją alkohol, dużo przeklinają. Myślimy określonym schematem?? Śmieszne... Znam wielu i żaden nie myśli jednakowo... Nie wiem skad masz te wszystkie informacje... Nie śmiem nawet się domyślac... Dobranoc!

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ona ma urodzinki

Moje slonko tez :-P Bedzie mila kolacyjka przy swiecach (kupilem 100szt :razz: ) Oraz winko/szampanik itp... :wink: :-P

 

 

no... a dzisiaj ja mam swoje urodzinki... i wiecie co? Smutno mi...

Wszystkiego Najlepszego :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Drunk, na wstępie wszystkiego najlepszego :) Cmx, uważaj, bo niezła temperatura robi się w pomieszczeniu gdy płonie 100 świec :) Wiem, bo już tak robiłem ;) Efekt jest powalający, temperatura także ;) Życzę udanych urodzin Tobie Drunk i udanego świętowania Tobie Cmx :!: :D Pozdrawiam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos slyszal ale jakis koles postanowil zrobi romatyczna kolacje. Zapalil 100 swiec w pokoju potem pojechal po swoja dziewczyne. Jak przyjechali to juz mieszkania nie bylo :] Wiec uwaga ze swieczkami w takiej ilosci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest jakaś 17 latka która nie ma chłopaka :blink: Z kim sie nie zetkne to słysze,,moj misio", ,,moj pysio"...itd.Niezła laska do której chce uderzyć mówi mi ,,mam chłopaka"az sie pochlastac idzie :mur: :mur: :mur:

 

ps ta wypowiedź nie miała żadnych podtekstów i nie odnosiła sie do żadnej dziewczyny na forum!

Stary lamiesz sie tym :) ?? No wez przestan :) Co z tego, ze ma chlopaka :P ?? Pokaz jej, ze Tobie bardziej na niej zalezy :) Ja wlasnie jestem na takim etapie :D Wczoraj bylem zaniesc naprawde fajnej kobietce walentyne i roze :P Walentyna wymiarow A2 i z naszym zdjeciem ze studniowki ;) I w sumie mam w nosie jej boya :P Jak mu sie cos nie spodoba to ma pecha :P

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Buziak, nie przeginasz pałki? Nie tyka się cudzej dziewczyny/kobiety/żony...

 

;)

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba, ze czyjas dziewczyna/kobieta/zona tego chce, to wtedy nic nie poradzisz...

 

a jakby ktos tak do mojej mimo wyraznych jej sprzeciwow naskakiwal to na pewno bym sie tym zajal... ;]]

 

ale jak sprzeciwu nie ma to znaczy ze kobieta tego boya po prostu olewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...