Skocz do zawartości
abramag44

2 Problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój pierwszy problem wiąże się z tym, że wczoraj bawilem się ściągając przeróżne style do xp, ekrany powitalne itd, no i zainstalowywałem po kolei. Zainstalowałem plik o nazwie 119805.exe ( sciagałem ze strony themexp.org i tam wszystkie pliki mają takie nazwy liczbowe) no i mam problem bo nie moge tego cholerstwa usunąć z kompa! co gorsza nawet przemieścic inny folder bo wyskakuje taka wiadomość "Nie można usunąć 119805: Plik jest używany przez inną osobę lub program. Zamknij wszytskie programy które mogą używać tego pliku i spróboj ponownie" Tylko skad ja mam wiedzieć co to jest za plik? I Jeszcze gdy próbowałem coś zrobić z tym plikiem, dwa razy wyskoczył niebieski ekran z jakimiś strasznymi informacjami no i trzeba było resetowac kompa. Powiedzcie jak to usunąć.

 

Drugi problem jest taki że przy starcie systemu włącza sie jakiś dziwny plik (koło godziny i regulacji głośności) o naziwe jakichś zagranicznych mailów,a dokładniej "mta-v21.level3.mail.yahoo.com, ms38a.hinet.net.." itd no i moj antyvir avast wykrywa ostrzeżenie że coś " za dużo wiadomości wysłanych z tego samego adresu" czy coś i jeszcze " wykryto potencjalną infekcję" wchodzę więc w cadilaca (ctrl+alt+del) i wyszukałem to dziadostwo. Nazywa się to AshMaiSV.exe, ale znalazłem też jego kolegów ashWebSv.exe, ashServ.exe, ashDisp.exe i to dziadostwo zżera mi dużo pamięci! A więc co mam zrobić by sie tego pozbyć ?? Prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego problemu nic prostrzego. Start>Uruchom i wpisujesz msconfig, w oknie które sięotworzy przechodzisz do zakładki uruchamianie i tam szukasz tych procesów a następnie je odznaczasz no i co warzniejsze masz je zgłowy :wink: Aczkolwiek jeśli procesy dalej się będą uruchamiać albo ich tam nie będzie pozostaje rejestr. Start>Uruchom wpisujesz regedit i szukasz klucza "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" tam wynajdujesz wredne procesy i usuwasz.

Odnośnie pierwszego problemu to jeśli windows nie potrafi usunąć to poradzi sobie DOS :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...