Jump to content
Sign in to follow this  
grzesiu

Chipsy High-end

Recommended Posts

Ostatnio szukałem Pringles'ów, i znalazłem je na BP...smak tych chipsów jest po prostu swietny, nie moze sie równac z jakims chłamem z lider price, a nawet z laysami...a jakie wy lubicie chipsy ?

Tez kiedys zasmakowalem w Pringlesach ale pozniej jakos znikly... nastepnie byly Laysy a teraz niepodzelnie rzadza Crunchipsy X-Cut'y ;] serowo cebulowe mmm ;d

Pringlesy :!: Świetne chipsy, inne od wszystkich dostępnych na naszym rynku :!: ;) Pewnego pięknego dnia nie było ich w moim ulubionym straganie na legionowskim targu i od tamtej pory na oczy ich nie widziałem :mrgreen: Jutro lecę do Piotra i Pawła zakupić paczuszkę :razz: Dzięki, ze mi o nich przypomniałeś :) Muszę przypomnieć sobie ich smak... :mrgreen:

w usa nie ma chipsow o smaku papryki chyba ze pojdziesz do sklepu z polskimi rzeczami, dziwna sprawa:(

pringels zrezygnowalo z dystrybucji na polske ,widzocznie BP sprowadza je z np. niemiec

swoja droga nie jem chipsow, bo od nich bardzo [gluteus maximus] rosnie :D

w usa nie ma chipsow o smaku papryki chyba ze pojdziesz do sklepu z polskimi rzeczami, dziwna sprawa:(

tez to zauwazylem - bardzo dziwna sprawa. Spytalem nawet czarnego brata ;) czemu nie maja - powiedzial, ze sa za to BBQ i ze w ogole o paprykowych nie slyszal. Pozostawaly cebulowe. Zreszta przy piwku Arrogant Bastard ich smak i tak nie mial znaczenia ;)

Dołączona grafika

Edited by SlowsilveR

Od czasu pogłosek o wizycie Chucka Norrisa w polskim sejmie i spotkaniuz samym Lechem Kaczorem Kaczyńskim, amerykański Rząd kazał wycofać pringlesy z polskiego rynku. Kiedy Chuck zobaczy pronglesy wpada w szał i kopie wszystkich z półobrotu ;)

Gdzie można kupić Pringlesy mówicie? BP to chodzi o tą stację benzynową? Kurde, jak ja ich dawno nie jadłem.

Tak, gas station ;]

BP

Edited by KrokOboK

A u mnie w promieniu 10km nie ma BP :cry:

Załamie się :razz:

Teraz jak już o nich mi przypomnieliście....MUSZĘ JE MIEĆ :wink: :lol:

W Warszawie można je dostać dodatkowo na pl. Wilsona w delikatesach ;) Podobno są w niektórych marketach tesco ;]

Od pory kiedy Pringlesy znikły ze sklepów, chipsy jadłem tylko raz.

To były chipsy mmmmmm.

Dobre są Paprykowe z Kauflanda i bekonowe z Biedronki :) ale to raczej low-end - ale za ta cene - < 2zł warto :D - niczym nie ustepuja Lejsom ktore sa masakrycznie drogie.

Poza tym Kranczipsy Xkat :D serowo cebulowe sa wporzo :D

Oczywiscie Pringelsy rulez ale rzeczywiscie ostatnio ciezko je dostac :/ kiedys w Hiszpanii kupilem o smaku Pizzy - byly szupel 8)

Pringlesy - kojarzy mi sie z młodością - pycha. Ostatnio jadłem jak byłem w Turcji (mała "tuba" ze 2 euro kosztowała)

Nachosy Chio Serowe + sosy - pychaaa ;)

Ja pierwszy raz jadłem Pringelsy w 91 na stacji benzynowej przy granicy niemiecko holenderskiej. :)

Osz przypomnieliście mi o tych chipsach. Hmm normalnie ze 7,8 lat temu je jadłem, były wyśmienite. Skoro mówicie, że są w BP, to chyba się skuszę i skoczę zaraz. Do stacji BP mam niecałe 1,5 km więc to niedużo, może będą :).

Pringles'y o smaku Texańskim są najlepsze ze wszystkich czipsów ! ;) Ostatnio jadłem je w wakacje , oczywiście nie w Polsce i dałem za nie chyba 3.20 E xD

Pringelsy @ Wawa:

* Mini-Europa --> W kazdym do tej pory jak byłem to są: 10 PLN

* Przy Kinie Silver-Screen w środku jest sklep i są - cena chyba 9 PLN

Dawniej pringelsy.

Teraz Chio :D

Edited by mkl

Dawniej Pringelsy sie jadalo, ale teraz, gdy widze te ceny, to mi sie jesc odechciewa <_<

Obecnie najbardziej lubie Chio paprykowe i Lays Appetite - wszystkie, ale najlepszy ser z ketchupem.

Pringelsy, były takie w zielonym opakowaniu (dawno się jadło :D ) chyba cebulowe, czy też ser+cebula... pyyyyyyycha... Flipsy zielona cebulka (pyszne, chyba nawet lepsze niż Pringelsy, pozatym tanio i dużo)... Chio śmietankowo-cebulowe i ogólnie wszystko z cebulą... Lays Apetite Szynka z serem - też rewelacja. Nie lubie chipsów paprykowych - fujjjj... (z wyjątkiem Biesiadnych, mimo, że bieda straszna, 1.59zł za dużą paczkę, to z paprykowych najlepsze...) A po Pringelsy chyba zaraz też pojadę :) tak się rozmarzyłem i mnie wzięło na jakieś dobre chipsy B)

Ja zawsze najbardziej przepadalem za paprykowymi, ale w Walii nie do dostania. Teraz przerzucilem sie na Pringlesy o smaku Smoked Bacon albo Sour and Onion. Chociaz jak mam wybierac to biore Starbursty (bo po chipsach jak mawia moja zona "trabie odbytnica" :D :rolleyes: