Jump to content
grzesiu

Chipsy High-end

Recommended Posts

W Portugalii maja tylko solone i o smaku szynki (czy cos w tym stylu). Nie licze Pringles, choc tak na dobra sprawe nie przygladalem sie jakie sa smaki, wiec tez moze byc zonk.

Tesknie za paprykowymi...

EDIT: sa jeszcze pomidor+zielona papryka, dzis obadam ten wynalazek.

W Ireland ludzie jedza chipsy octowe, pringelsy tez takie sa, smierdzi to okropne i jesc sie tego nie da.

Jak byłem na ukrainie to jadłem Laysy o smaku kraba. Śmierdzi to jak cholera, a różowe opakowanie z rysunkiem paluszków krabowych nie zachęca do jedzenia. Ogólnie fuj.

OT. Z dziwnych rzeczy to mają tam Coca-Cole o smaku waniliowym i fantę, która smakuje tak jak tanie orenżady w Polsce. Aha. I u nich w telewizji leci Prison Break... 0o

Jak byłem na ukrainie to jadłem Laysy o smaku kraba. Śmierdzi to jak cholera, a różowe opakowanie z rysunkiem paluszków krabowych nie zachęca do jedzenia. Ogólnie fuj.

OT. Z dziwnych rzeczy to mają tam Coca-Cole o smaku waniliowym i fantę, która smakuje tak jak tanie orenżady w Polsce. Aha. I u nich w telewizji leci Prison Break... 0o

Nie jadłem, wolałem serowe, co do coli to maja ale liczyc sie z tym musisz ze jak otworzysz raz to juz się robi napój nie gazowany :lol:

Po paru piwach nawet TopCHips z biedronki sa high-end :) Jak widac wszystko zalezy od nastawienia :-P

ak byłem na ukrainie to jadłem Laysy o smaku kraba. Śmierdzi to jak cholera, a różowe opakowanie z rysunkiem paluszków krabowych nie zachęca do jedzenia. Ogólnie fuj.

za to w usa maja mietowa czekolade :f

Chipsy o smaku octu sa swietne np. irlandzkie hula hops czy jakos tak, poza tym fajnie sa pakowane np 18x25gram w oddzielnych paczuszkach o roznych smakach, ktore sa zamkniete w jeden duzej.. mam nadzieje ze jeszcze w tym miechu dostane kolejna dostawe jakis innych octowych chipsow:D

Po paru piwach nawet TopCHips z biedronki sa high-end icon_smile3.gif Jak widac wszystko zalezy od nastawienia icon_razz2.gif

nie tyle od nastawienia ile od tego ile się przepiło i ile zostało w kabonie...

Mały updejt dokonań z czipsami hołm mejd:

Najlepiej mieć frytownicę elektryczną.. to raz, dwa to ziemniaki szybciej się kroi szatkownicą zintegrowaną w każdej niemal tarce do jarzyn, trzy należy wrzucać pojedyńczo na głeboki olej (polecam oliwę, będzie top gear a nie jakiś high end :P ) ... a propo's high endu: takie chipsy sa jak najbardziej hajendowe : frytownica bierze jakieś 2 - 2,5 kW, olej idzie w ilości litr na cała frytownice, oliwa też ... do tego trzeba zakupić rzemieślniczej roboty tarkę do jarzyn oraz pozmywać po skończeniu operacji (polecam płyn Ludwik bo Polski :P ) i w taki oto sposób dajecie pracę ludziom oraz przysparzacie zysku kasie państwa przyczyniając się do szybszej rewaloryzacji rent i emerytur tudzież wzmocnienia krajowej waluty. a GLUTEUS MAXIMUS bedzie maksymalny przy okzaji :D

Pozdrawiam.

Edited by PC_Speaker

Guest Grzechu_1990

Odkopujemy, właśnie szamiem jakąś podróbkę Peppiesów (czy jak to tam ;) ) o nazwie snaker z biedronki-dużo sie nie różnią :P

Odkopujemy, właśnie szamiem jakąś podróbkę Peppiesów (czy jak to tam ;) ) o nazwie snaker z biedronki-dużo sie nie różnią :P

kojarzę, są zajebiste :) Często jadam

a z laysów to ja wole appetity te ser z szynką.

Których u mnie juz nie ma :mur:

tak słonych chipsów w życiu nie jadłem po pół paczce trzeba wypić z pól litra wody, ale smak porównywalny w peppiesami to fakt ;p