Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wyczaiłem w TESCO Tortille lekko solone.

Kuźwa za taką cenę wypasik bo torba wielka a 3zł kosztuje (a wiadomo ile kosztują byle jakie chipsy do tortilli).

Wysypujesz na talerz ile chcesz i posypujesz startym serem żółtym i do microweli.

DO tego jakiś sosik (ja nawet bez wsuwam) i lepszych chipsów nie ma na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że czipsy Tasty z Biedronki (serowo-cebulowe) są produkowane przez Lorenz? Innymi słowy to są Crunchipsy zbierane z podłogi zapewne. ;) Co nie zmienia faktu, że IMO są LEPSZE od zwykłych Kranczipsów ser-ceb :D

Co więcej, wszystkie pozostałe TOP-Chips czyli papryka, sól, bekon, zielona cebulka są znów produkowane przez Frito-Lay! :D Czyli są to Laysy z podłogi! :D I również są bardzo smaczne :P

 

Co do kebabowych Crunchów - mnie nie smakują... :(

To są dokładnie te same chipsy, z tej samej linii produkcyjnej(wyjątkiem sa np. Naturals produkowane z lepszych gatunków). Cena jest niższa, bo niższe są koszty opakowania, promocji, dystrybucji. Zresztą Lorenz insource'uje też dla Reala i Tesco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby te same, a jednak ser-cebula z Biedrony wydają się smaczniejsze :D I jednak co do tej samej linii bym polemizował, bo w Crunchipsach nie problem znaleźć całe, duże chipsy a w Tasty prawie wszystkie są połamane :) Więc może jednak są swego rodzaju odpadami, które zachowują te same "właściwości" co Crunche, ale nie są wprowadzane do sprzedaży ze względu na połamanie? :D

 

Hehe, niezły temat :P

Edytowane przez qrvich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyczaiłem w TESCO Tortille lekko solone.

Kuźwa za taką cenę wypasik bo torba wielka a 3zł kosztuje (a wiadomo ile kosztują byle jakie chipsy do tortilli).

Wysypujesz na talerz ile chcesz i posypujesz startym serem żółtym i do microweli.

DO tego jakiś sosik (ja nawet bez wsuwam) i lepszych chipsów nie ma na świecie.

Możesz zarzucić fotę tych tortilli? Ja kupuje w biedronce paka 200 g po 2,99 serowe miazga bo chili juz mi tak nie smakuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no nie mam fotki tych tortilli.

Hmm na dniach je kupie to pomogę jak sobie jeszcze ich nie zobaczysz w Tesco (błękitne opakowanie).

 

Edit.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są każde chipsy tortilla - twarde i suche.

To jest z mąki kukurydzianej lub pszennej - nigdy z ziemniaka.

Najlepiej się je wsuwa właśnie albo z roztopionym serem albo jakimś sosem i tak powstaje nachos.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie orientuje się ktoś może, czy istnieje jakiś zamiennik dla takich zajebiaszczych chipsów, których chyba już nie ma w sprzedaży (Lays Hell Chili bodajże :D). Miały taki wyjątkowy i dosyć pikantny smak :D, za każdym razem jak jestem w jakimś sklepie to ich szukam, jednak bezowocnie :)

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Egipcie jadłem ichniejszy wyrób.

Uwaga paprykowo-cytrynowe.

Lubie czasami na ostro ale tego zjeść się na raz nie dało. Nie dość, że papryczka dość ostra była to jeszcze cytryna tak dawała do pieca, że nie dałem rady na raz tego wciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem Crunchipsy x-cut (nie wiem, chyba :D ) chakalaka. I powiem szczerze, że są zajebiste :) Mógłbym opierdzielić paczkę na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz królują lays ostra papryka

 

a jak już jesteśmy w temacie chipsów :)

 

byłem ostatnio trochę w irlandii. przy minimalnej ~8 euro/godzina pringelsy w tesco kosztują 87 centów

 

żyć nie umierać :D

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bohemia - Moravska slanina, lub też inne Bohemiany są IMO ( i nie tylko ) najlepsze jakie do tej pory jadłem.

Nie przesolone (pierwsze takie chipsy w życiu oprócz domowych!!!), "suche"... coś przepysznego.

Mogę tylko dodać tyle że normalnie nie jem chipsów, a dla tych mógłbym zrobić wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem Crunchipsy x-cut (nie wiem, chyba :D ) chakalaka. I powiem szczerze, że są zajebiste :) Mógłbym opierdzielić paczkę na raz :)

Też je wczoraj jadłem :D Faktycznie, bardzo dobre...a kupiłem je, bo zaintrygowała mnie nazwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając temat..

Bardzo fajne pikantne, a jednocześnie smaczne chipsy (i w sam raz do piwa) to Lays Strong.

 

Biedronkowych za wiele nie jadłem, a kebabowe mi nie podeszły bo są dla mnie za słone. Z takich w miarę tanich ciekawy smak mają Chipseletten, sprzedawane w tubach (może nie takich jak pringlesy, ale i tak chronią chipsy przed połamaniem).

 

Natomiast smak który mi najbardziej podchodzi to niestety niedostępne w Polsce (jadłem je w Anglii i widziałem w niemczech) Walkersy, czyli ichniejsze Laysy z octem i solą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...