Skocz do zawartości
grzesiu

Chipsy High-end

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast smak który mi najbardziej podchodzi to niestety niedostępne w Polsce (jadłem je w Anglii i widziałem w niemczech) Walkersy, czyli ichniejsze Laysy z octem i solą.

+1. Te angielskie lejsy właśnie o smaku octu i soli (ew. Winegret) są mega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla eksperymentu sprawdziłem.. da się je zastąpić najzwyklejszymi solonymi chipsami polanymi octem winnym ;D

serio?

 

aż jutro spróbuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich w miarę tanich ciekawy smak mają Chipseletten, sprzedawane w tubach (może nie takich jak pringlesy, ale i tak chronią chipsy przed połamaniem).

Polecam "włoskie pomidorki" - od pół roku jadam dosyć często te chipsy, świetny smak.

 

Dla amatorów ostrości - Tortilla + Dip(salsa) z Biedronki (tylko szkoda ze te sosy maja krótki termin ważności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lay's "Borowiki ze śmietaną" - SYF!! Paskudne! Szkoda mi się w ogóle rozpisywać, bo są do dupska.

 

Lay's Strong Chili (?) - SYF!! Słodkie siakieś, zero pikanterii, smak z dupska...

 

Kiedyś były cudowne ostre Lay's. Była taka pikantna seria piekielna czy coś w ten deseń i łagodna-niebiańska (czasy tazosów :P ). Te pikantne Chili to było coś! Ostre, smaczne, naprawdę super. Spodziewałem się ich powrotu i jakież było moje zaskoczenie jak zjadłem pierwszego czipsa z w/w paczki... Absurd.

 

Jednak niepodzielnie rządzą Paprykowe Crunchipsy X-Cut. Szkoda, że czasem zdarzają się serie, gdzie wszystkie czipsiory w paczce są takie twardawe.

Potem Pikantna papryka Chio (choć zwykła papryka też jest spoko).

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sie stalo z Biesiadnymi? Moze ktos kojarzy, kurde jedne z tanszych ale i lepszych czipsów. Bardziej smakowaly mi tylko Pringlesy, ale w ich przypadku jest lipa z dostepnoscia.

Chio, Lays zeszlo na psy, ew. Crunchipsy jeszcze sie w miare trzymaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio olałem wszystkie chipsy...laysy, szmajsy i inne...zażeram za to tortille z biedronki PANCHO chipsy pikatne...naprawde dobre i ostreeee:)

 

Propsy, też je jem + ten sos co tam też sprzedają i jest git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu całkiem olałem chipsy snacki i inne tego typu mocno przetworzone shity i od wtedy schudłem 7kg. Swoją drogą jakby pomyśleć z czego to chipsy składają się na poziomie biologicznym, to dla ciała są bezużytecznymi śmieciami a nie pokarmem. Jakoś nie tęsknie. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się cieszysz, że schudłeś 7kg, a niektórzy wiele by dali, żeby te 7kg przytyć :P Ja dlatego jem chipsy, chociaż nie przepadam. W sumie i tak nic to nie daje. Przez to w ogóle przestałem wierzyć, że jedzenie ma jakikolwiek wpływ na masę ciała.

 

Twistosy Texas Grill - kiedyś były dobre, a teraz są bez smaku jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

Ty się cieszysz, że schudłeś 7kg, a niektórzy wiele by dali, żeby te 7kg przytyć :P Ja dlatego jem chipsy, chociaż nie przepadam. W sumie i tak nic to nie daje. Przez to w ogóle przestałem wierzyć, że jedzenie ma jakikolwiek wpływ na masę ciała.

 

Twistosy Texas Grill - kiedyś były dobre, a teraz są bez smaku jak dla mnie.

 

5-6 razy dziennie posiłek z nadwyżką kaloryczną minimum 1000kcal na dzień - nie ma siły, żeby nie przytyć. KAŻDY PRZYTYJE.

Edytowane przez 3844A704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się cieszysz, że schudłeś 7kg, a niektórzy wiele by dali, żeby te 7kg przytyć :P Ja dlatego jem chipsy, chociaż nie przepadam. W sumie i tak nic to nie daje. Przez to w ogóle przestałem wierzyć, że jedzenie ma jakikolwiek wpływ na masę ciała.

 

Twistosy Texas Grill - kiedyś były dobre, a teraz są bez smaku jak dla mnie.

 

Oddam 7kg gratis bo BMI mi się lekko przez te piwaki spier... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MrDarken

Gdyby kogoś interesowało - Pringlesy są do dostania w sieci Kaufland, w 3 smakach (papryka, fromage i naturalne) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres ja pierwszy raz z takim polaczeniem spotkalem sie w irlandii, te ich rude dzieci maja jakis fetysz na ten ocet. chipsy o smaku soli i octu sa chyba tam najpopularniejsze, wbrew pozorom calkiem ciekawie to smakuje ;)

 

tylko trzeba uwazac jak zamawiasz frytki :P

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...