Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Nie !!

 

Wiem, ze ja nie ten team, ale takze nie dodalem zrzutu z 6750MHz na P4 631 do bota, poniewaz to tylko screen i nic nic wiecej.

Pozdrawiam.

Ja mialby byc screen to i tak tylko z CPU-Z, w koncu ranking nazywa sie nawet CPU-Z. Czekam na wiecej glosowa na razie 2:2 (sorx DEVILEK, ale nie benciach!esz dla nas :P), pamietajcie ze moderacja ma werdykt finalny w przypadku remisu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie moze byc scr, bo czasami sa jazdy z dodawaniem walidacji a nawet jak sie ma plik z walidacja to wychodzi na jaw, ze jest nowsza wersja cpu-z i ten plik mozna sobie w zad wsadzic.

 

poza tym moderacja rankingu zawsze moze odrzucic wynik jak jest to np. venice @ 5g :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialby byc screen to i tak tylko z CPU-Z, w koncu ranking nazywa sie nawet CPU-Z. Czekam na wiecej glosowa na razie 2:2 (sorx DEVILEK, ale nie benciach!esz dla nas :P), pamietajcie ze moderacja ma werdykt finalny w przypadku remisu :D

3:2 dla valida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialby byc screen to i tak tylko z CPU-Z, w koncu ranking nazywa sie nawet CPU-Z. Czekam na wiecej glosowa na razie 2:2 (sorx DEVILEK, ale nie benciach!esz dla nas :P), pamietajcie ze moderacja ma werdykt finalny w przypadku remisu :D

Tylko i wylacznie wyrazilem swoje zdanie postronnego obsertwatora :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Potrzebujemy trochę wyników 4.5GHz+ do rankingu CPU-Z, bo do drugiej pozycji pozostało naprawdę niewiele ;) . Gdzie są wszystkie celerony 65nm co ich tak dużo na forum było ;) ?

 

XS pozostawiliśmy w tyle, czas zrobić to z innymi najlepszymi teamami na świecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Potrzebujemy trochę wyników 4.5GHz+ do rankingu CPU-Z, bo do drugiej pozycji pozostało naprawdę niewiele ;) . Gdzie są wszystkie celerony 65nm co ich tak dużo na forum było ;) ?

 

XS pozostawiliśmy w tyle, czas zrobić to z innymi najlepszymi teamami na świecie ;)

Jak sie zetnie wyniki ze screenami to spadniemy i to mocno, a jak nikt wiecej sprzeciwu nie wniesie do jutra to uznajemy tylko walidacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zapodam swojego celka na wodzie coś ponad 5.5ghz

mozę to nie to co enta ale zawsze kawał zegara jest B)

 

 

 

sorry ale walidacja sux..ja np mam screeny z spi i cpu-z raczej to wiarygodne jest nawet bardziej...

 

 

teraz nie mam jak zrobic walidacji na takim budziku bo nie będe speclajnie nagrzewy do lodu dawał dla validacji... moim zdaniekm jak np na screenie jest spi przeliczone to kij z validacja

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowane tak dla screenow. validacja, tylko validacja odpada, bo mozesz sobie ja zrobic, a potem okazuje sie ze nie zamiescisz, mam plik z 6ghz i moge sobie go wsadzic w D, bo dzien wczesniej wyszla nowa wersja cpu-z....

 

Zdajajecie sobie sprawe ze jak skasujecie 3/4 wynikow to spadniemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i był jeszcze mój głos za screenami ;]

EDIT: Tomcat, wywal to tomcat z taga, bo nie włazi wynik (nazwa podana inna niż nick)

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ZA screenami. Dużo z nas się zna i możemy sobie ufać... ;) (taka mam nadzieje). Jak sie pojawia jakas nowa twarz z zegarem 5-6GHz to wtedy można zając się weryfikacją czy aby napewno to dobry bench a nie obsługa painta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i był jeszcze mój głos za screenami ;]

EDIT: Tomcat, wywal to tomcat z taga, bo nie włazi wynik (nazwa podana inna niż nick)

ok zrobione...wolał bym wywalić to 99 z nicka na forum ale cóż :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech beda te dzidowskie screeny jak tak chcecie w koncu ja tu dla ludu jestem, ale kazdy ktory budzi watpliwosci wywalam, tak samo jak wyniki z 3D markow - jak byk nawalone jest ze na screenie ma byc cos z widocznymi taktami grafy i modelem, jak nie to wywalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moge sempa ze scr. dodac? ;] Na którym jest aibench jeszcze, czy nie?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bo ja lamka jesem i nie wiem to się pytam.

O taki:

Dołączona grafika

może być?

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img484.imageshack.us/img484/1642/56ghzbv4.jpg

 

Wierzycie mi czy nie? Dodam, że screen nie widział jakiegokolwiek programu do edycji grafiki - tylko skompresowałem go irfanview'em.

 

CPU-Z, SPi 32M na samym koncu liczenia.

 

Imho sam screen jest do pupy.

 

PS mogę wam kilka podobnych jeszcze pokazać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img484.imageshack.us/img484/1642/56ghzbv4.jpg

 

Wierzycie mi czy nie? Dodam, że screen nie widział jakiegokolwiek programu do edycji grafiki - tylko skompresowałem go irfanview'em.

 

CPU-Z, SPi 32M na samym koncu liczenia.

 

Imho sam screen jest do pupy.

 

PS mogę wam kilka podobnych jeszcze pokazać...

MaSelku, czy to diss do mojego scr? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img484.imageshack.us/img484/1642/56ghzbv4.jpg

 

Wierzycie mi czy nie? Dodam, że screen nie widział jakiegokolwiek programu do edycji grafiki - tylko skompresowałem go irfanview'em.

 

CPU-Z, SPi 32M na samym koncu liczenia.

 

Imho sam screen jest do pupy.

 

PS mogę wam kilka podobnych jeszcze pokazać...

Tak MaSell, my juz wiemy ze umiesz oszukac wszystko i wszystkich, ale inni userzy tego nie robia, a nawet jak podejmuja takie proby odrazu sa tepieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hary

 

nie ;)

 

@ryba

 

Niestety, skoro można, to na pewno znajdą się tacy, co to wykorzystają - wystarczy spojrzeć na ostatnie wydarzenia na XS...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

PS zapewne wiecie, że niedawno miałem WR w 3DMarku 2003? Tak w ramach przypomnienia...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img484.imageshack.us/img484/1642/56ghzbv4.jpg

 

Wierzycie mi czy nie? Dodam, że screen nie widział jakiegokolwiek programu do edycji grafiki - tylko skompresowałem go irfanview'em.

 

CPU-Z, SPi 32M na samym koncu liczenia.

 

Imho sam screen jest do pupy.

 

PS mogę wam kilka podobnych jeszcze pokazać...

tak masełku, zlikwidujmy wszystkie rankingi, bo cpu-z można oszukać (wiec validacje tez) orba można oszukać, wszystko można oszukać ,wiec pozbądźmy się hwbota z forum, wszytkich rankingów się pozbądźmy i nic nie będzie!

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...