Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dodales go ale do teamu XS. Oficjalnie nie bawimy sie w CPU-Z na tym forum, bo nie ma zlozonego specjalnego topiku.

 

Info jakie dostalem na maila odnosnie konkursu :D

 

Hi hwbot team moderator, We wanted to inform you hwbot is keeping a pifast contest this week. The team with the highest PiFast average (of the fastest 10 members of your team) this sunday evening, gets to advertise on the hwbot frontpage for two weeks. So if you want to get your team known in the community, this is your chance. Please be sure your forum members use Hexus PiFast, which is based on Pifast 4.1, and not the latest Pifast 4.3.

Mysle ze mozna by zawalczyc bo PiFast popularny nie jest :D

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dodales go ale do teamu XS. Oficjalnie nie bawimy sie w CPU-Z na tym forum, bo nie ma zlozonego specjalnego topiku.

 

Info jakie dostalem na maila odnosnie konkursu :D

Mysle ze mozna by zawalczyc bo PiFast popularny nie jest :D

Ano mozna by :lol:

 

Team XtremeSystems owned this competition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przy padaka miało być ';)'

Bo wyniki nie powalają: Nicko13 na pierwszym miejscu. Kto ma jeszcze netburstową maszynkę: Do suicide shotów! Z resztą: wszyscy do zabawy! ;)

Gdybym miał mobo z blokadą to też bym coś podziałał, ale tak muszę liczyć na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przy padaka miało być ';)'

Bo wyniki nie powalają: Nicko13 na pierwszym miejscu. Kto ma jeszcze netburstową maszynkę: Do suicide shotów! Z resztą: wszyscy do zabawy! ;)

Gdybym miał mobo z blokadą to też bym coś podziałał, ale tak muszę liczyć na innych.

Ja mam gdzies walidacje i screena z grubo ponad 6GHz.

 

 

Ale ... ja nie ten team :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzies walidacje i screena z grubo ponad 6GHz.

Ale ... ja nie ten team :rolleyes:

6,75, isn't it?

 

A średnia naszego teamu... 1623.12 mhz i 20 miejsce... mało jak na 8 team świata.

 

Devilek, nie ładnie, nie ładnie :P . Dobra, nie marudzę już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo spadliśmy na 9 miejsce w hwbointsach :/

@kszonek na sempie miałeś więcej mhz niż na p4?

 

Ogólnie przydałyby się wyniki >4G do rankingu

 

edit: ocers.pl są wyżej od nas :/

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo spadliśmy na 9 miejsce w hwbointsach :/

@kszonek na sempie miałeś więcej mhz niż na p4?

 

Ogólnie przydałyby się wyniki >4G do rankingu

 

edit: ocers.pl są wyżej od nas :/

p4 na box, a semp na wodzie ;)

 

mam pD 4,9ghz, ale przydalyby sie proce >5ghz. No i ranking na forum, bo przez hwbota ciezko ise dodaje.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek... przez stronę ciężko? 4,9G? to wrzucaj byle szybko!

a semp to na wodzie ze wspomagaczem, tak to na screenie wygląda

 

ludzie, spokojnie można wrzucić screena np. ze spi policzonym, przechodzi walidację spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek... przez stronę ciężko? 4,9G? to wrzucaj byle szybko!

a semp to na wodzie ze wspomagaczem, tak to na screenie wygląda

 

ludzie, spokojnie można wrzucić screena np. ze spi policzonym, przechodzi walidację spokojnie.

zaden wspomagacz, to tylko styczen ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to powinniście bardziej promować HWbota na forum, jeżeli chociaż 1/10 użytkowników dawała swoje wyniki to mielibyście conajmniej 3 miejsce. jest dużo rankingów których nawet nie ogarneliście swoimi wynikami, może jest to tylko 2 pkt. ale w dużej ilości można coś ukraść innym teamom. Moje 15 pkt X 100 i macie wyższą lokatę :D

 

Ale to wasz team :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobie ranking w najblizszej mozliwej chwili. Przez weekend bede troche zajety bo bedzie u mnie ryba i nie wiem jak z czasem. Prosze innych moderow teamu o nie zakladanie topika - zrobie to sam w chwili wolnego czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobie ranking w najblizszej mozliwej chwili. Przez weekend bede troche zajety bo bedzie u mnie ryba i nie wiem jak z czasem. Prosze innych moderow teamu o nie zakladanie topika - zrobie to sam w chwili wolnego czasu :D

Przyjete :) :D

 

A Tak ogolnie trzeba zrobic pospolite ruszenie... wkoncu tyleee wynikow jeszcze nie jest opublikowanych...

 

Ja juz sam wlasnie znalazlem porzadne wyniki z Gf2Ti :)... zawsze to 2 Pkt do przodu :) Jeszcze z 2006 GFX Chalenge ktore gdzies neistety zaginelo... a specialnie kupilem 2 grafiki Gf2Ti i Gf2 GTS... :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjete :) :D

 

A Tak ogolnie trzeba zrobic pospolite ruszenie... wkoncu tyleee wynikow jeszcze nie jest opublikowanych...

 

Ja juz sam wlasnie znalazlem porzadne wyniki z Gf2Ti :)... zawsze to 2 Pkt do przodu :) Jeszcze z 2006 GFX Chalenge ktore gdzies neistety zaginelo... a specialnie kupilem 2 grafiki Gf2Ti i Gf2 GTS... :)

 

o tym właśnie mówie, jest dużo wyników nietkniętych waszym palcem. wiem coś o tym bo jako użytkownik działający w HWbocie od 3 dni mam 204 miejsce w rankingu i 18pkt

 

Wyciągać z szafy starocie i robić wyniki :lol2: a nie tylko te 5GHz :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiekun Aquamark niejaki SarmaX wyraźnie olewa swój ranking. Co się dzieje?

Co masz na mysli - prosze o konkretne info - tu lub na PW, podejme odpowiednie kroki.

 

CPU-Z bedzie dzis wieczorkiem jak wroce z uczelni.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wspomoc nasz team punktowo w pifast. Mozecie dac mi instrukcje jak korzystac z tego programu?

Sciagasz Hexus_pifast odpalasz hexus_pifast.bat czekasz az bench przejdzie robisz screena i dodajesz do rankingu.

 

EDIT: CPU-Z dziala - prosze tylko linki do veryfikacji CPU-Z.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...