Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauwazyłem to hwbot czyta raz Ś normalnie a raz jako ?

 

Dobra i macie moje 0,5 pkt.

 

A jeszcze jedno musi byc orb a nie którzy tego nie maja nawet screnna z wynikiem. To wrescie jak jest ma byc ORB czy screen wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORB [a w przypadku Aquamarka .html odpowiedni] MUSI być dla pierwszych 20. wyników, w przypadku reszty - niekoniecznie, screen starczy. Swoją drogą jak dla mnie to głupi wymóg, ale trudno - się muszę w keye zaopatrzyć :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORB [a w przypadku Aquamarka .html odpowiedni] MUSI być dla pierwszych 20. wyników, w przypadku reszty - niekoniecznie, screen starczy. Swoją drogą jak dla mnie to głupi wymóg, ale trudno - się muszę w keye zaopatrzyć :P.

dla mnie to bardzo dobry pomysl... niestety problem jest z orbami... ale w sumie mozna zalozyc pare kont LUB kupic legal wersje... w sumie nie jest droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna - nie. Z tym, że marków niedługo będzie 5..........

Jakto mi ostatnio Lancu powiedzial... on np kupil wersje pro marka 2005 w jakims czasopismie.... wiec trzeba szukac czasami a tanio sie wyrwie a przy okazji costam poczyta :P...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto mi ostatnio Lancu powiedzial... on np kupil wersje pro marka 2005 w jakims czasopismie.... wiec trzeba szukac czasami a tanio sie wyrwie a przy okazji costam poczyta :P...

I jakichś komputerowych mądrości się człowiek nabawi nawet.. :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakichś komputerowych mądrości się człowiek nabawi nawet.. :P ;)

A ja nie wiem jakim cudem mam Pro 2006 :P chociaz nigdy nic z nim nie robilem :)... i dopiero von Lanc'u mnie uswiadomil :P... bo nawet nie przyuwazylem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dzisiaj doszlo jeszcze pare punktow odemnie,okazalo sie,ze ktos powrzucal wyniki 7800GTX SLI do singla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Tak beda pkty jezeli masz conroe

Kurde co to wogole za podzial E6300,nie skumalem wczesniej..przyznam sie,ze nie wiedzialem,ze sa na innych jajkach???

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak beda pkty jezeli masz conroe

Kurde co to wogole za podzial E6300,nie skumalem wczesniej..przyznam sie,ze nie wiedzialem,ze sa na dwoch innych jajkach???

Pierwsze E6300 były na Conroe z zablokowanym L2 (taki jak mój np.). Późniejsze to Allendale - czyli natywne 2MB L2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

O ja pierdziele no to w takim razie przejmuje w kazdym benchu 1miejsce moj tez byl Conroe-ichaaaa!!!!

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem dlatego ze cinebench jest również popularny a jak masz takie głupie teksty pisac to lepiej nic nie pisz. <_<

Nawet jakby dodali to i tak pewnie 9.5, a nie 2003. A Cinebench to żadna rewelacja - bench nie jest wrażliwy na nic oprócz proca, a wymaga windy 64bit - żadna rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziele no to w takim razie przejmuje w kazdym benchu 1miejsce moj tez byl Conroe-ichaaaa!!!!

Ale nie wiem, czy czasem w CPU-Z nie musisz mieć napisane 'Conroe' (bo starsze wersje CPU-Z pokazywały Allendale - obojętnie czy były na C czy na A).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten podział na Conroe i Allendale w E6300 i E6400 u mnie powoduje po prostu odruch wymiotny - coś jakby dzielić na rev. "A" i "B" [tj. LxxxA/Byyy, bo różni się to podobnie, tj. B się bardziej grzeje przy identycznym napięciu ale się lepiej podkręca - wszystko oczywiście w ramach statystyki, nie każden jeden], czy np. egzemplarze które mają "3" w tych x i y z nawiasu... [możnaby jakąś statystykę na ten temat zrobić, a nuż by też tak wyszło :P]

Dla mnie - porażka. Się tak składa, że Intel mi nie jest w stanie wmówić, że mam "Conroe". A jeśli tak - to niech 2MB pamięci podręcznej drugiego poziomu oddaje :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dla mnie akurat ok,bo mam to Conroe,ale tak jak wyzej pisalem nawet na to nie zwrocilem uwagi i caly czas wklejalem wyniki do Allendale,zaraz zmieniam:)

No to mam 6 zlotych medali na E6300 czekamy na aktualizacje i dojda nam dodatkowe punkkty,niektore z wynikow lapia sie do hall of fame-wypas ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten podział powstał dość niedawno, nie było dwóch kategorii wcześniej. Zdecydowana większość wyników tych dobrych jest na tzw. "Conroe", więc gdyby wszyscy się przenieśli to będziesz miał tak jak masz prawdopodobnie. Swoją drogą wg mnie dziwne, że nie przenieśli "domyślnie" wszystkich do Conroe tylko do Allendale.

 

Ja mogę sobie wykasować całe moje E6400, bo mnie to wkurzyło ostro naprawdę. Tj. nie że punktów bym nie dostał [bo to nie ta kwestia, trochę za to mam choć nie aż tak dużo i tak by zostało zapewne], tylko ten proceder cały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem niecierpliwy ale... Po jakim czasie są te wyniki aktualizowane ? Dałem je rano i do tej pory żadnych punkciorów za to.

2 razy dziennie - ale ostatnio coś hwbot leży i jakiś czas nie było aktualizacji. Trzeba przyznać, że przy takiej ilości wyników to aktualizacja jest jednak odrobina roboty dla serwera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...