Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie już niedługo pierwsze :)

 

Gratz

 

Duża przewaga musze powiedzieć nad Grekami.

:D no fuzja chyba dobiega końca http://www.hwbot.org/searchTeams.do?teamId...mp;orderBy=name

tylko czekać na rozpad lidera i będziemy rządzić :damage_wall: :wink:

POZDRO

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D no fuzja chyba dobiega końca

tylko czekać na rozpad lidera i będziemy rządzić :damage_wall: :wink:

POZDRO

Moim zdaniem nie ma co czekac na rozpad "liderow" tylko rosnac w sile... "kto sie nie rozwija, ten sie cofa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co czekac na rozpad "liderow" tylko rosnac w sile... "kto sie nie rozwija, ten sie cofa"...

wiadomo :rolleyes: za nami też zło czyha , wielkiej przewagi nie mamy , a ZSRR ma sie rozpaść na te same temy co były przed zjednoczeniem (podobno) :unsure: w sumie ciekawiej bedzie bo z ich 16 tysiami to nikt raczej nie dał by im rady

POZDRo

EDYD i własnie zostaliśmy liderami :banana:

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Haha a nie mówiłem że to będzie proste jak

..71 :wink: ,gratki panowie cisniemy :damage_wall:

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie z ustnego właśnie wróciłem i patrzę że "się działo" - fajnie :D.

 

No to wreszcie muszą [HWBot crew] tego newsa o nas napisać, co to niektórzy się go tak domagali :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az mi sie wierzyc nie chce, ze jeszcze sie nie poklociliscie ;]

Jednak Polacy to dziwny narod... nie mozna bylo tak od dawna ?

 

Jeszcze, zeby sie tak nasz rzad zjednoczyl w imie wyzszego dobra...

ta.. wiem.. marzyciel ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wynik tego kolesia w PCmarku 05 normalnie mnie rozwalil,E6300@3.64Ghz nie wiem jakich chitow on uzywa albo vista daje takiego mega kopa prawie 7x lepszy wynik jak na XP

http://www.hwbot.org/compare.do?resultId=645496

 

Transparent Windows 7347.29 Windows/s

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fake:

 

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=594497

 

Nie ma bata aby na nizszych taktach procka i grafy mial wiecej. Proc 1GHz mniej grafa po okolo 100MHz mnie na gpu i memkach. A wynik lepszy o kilka punktow.

 

Wynik kszonka i moj

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=583571

 

 

Wiec cos tu nie gra.

 

edit literowki

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik tego kolesia w PCmarku 05 normalnie mnie rozwalil,E6300@3.64Ghz nie wiem jakich chitow on uzywa albo vista daje takiego mega kopa prawie 7x lepszy wynik jak na XP

2749454[/snapback]

Kolejny fake:

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=594497

Nie ma bata aby na nizszych taktach procka i grafy mial wiecej. Proc 1GHz mniej grafa po okolo 100MHz mnie na gpu i memkach. A wynik lepszy o kilka punktow.

Wynik kszonka i moj

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=583571

Wiec cos tu nie gra.

Z tego co pamietam to ten wynik jest na biosie od 12p, bo coś się sypał mod na XL. Tylko 2k1 chyba jest na pełnym 16 potokowcu.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm watpie,zeby gosciu zastosowal jakies optymalizacje 3d,cos mi ta vista nie pasuje,chyba zaloze watek na hwbocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja swego czasu zrobiłem PCMarka na Viście [64-bit] i szału nie było - gdyby mi się równo przeskalował z 3,2GHz na 4GHz [niezależnie od grafy, dysku itd - taki hurraoptymizm] to bym miał wynik "żaden" ;), chociaż na Gf6600 to może ten wynik trochę zafałszowany :P, ale w każdym razie nic specjalnego wg mnie.

 

Chociaż FUGGER [Xtreme Owner] chyba właśnie na Viści robi, ale to nie są na pewno jakieś kosmiczne różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PCMarka 2005 - ten test dość szczegółowo przerobiłem, więc wiem raczej co i jak. :D Trochę punktów dodaje wyłączenie wszelkiego wygładzania czcionek ekranowych - test Transparent Windows. Oprócz tego odkryłem coś takiego, że jak się odpowiednio pobawi procesem svhost to możliwe jest całkowite przejście PCMarka 2005, tylko w teście Transparent Windows są normalne okna 98 style zamiast tych z XP. Z tym, że to już chyba cheat :P Nie wiem czy pod Vistą coś takiego w ogóle można zrobić. Co do wyniku - też jestem zadowolony (chociaż mój wkład w to jest bardzo bardzo mały :P) ale niech sobie inni nie myślą, że w Polsce się nie da :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No ta roznica jest akurat kosmiczna,gosciu ma 8800Ultra,2gb,E6300@3.64Ghz a ja 8800GTX,2gb,E6300@3.82Ghz,raptor i roznica 6k,ale porownujac jego wynik z moim roznica wlasnie jest w windowsie.Zapodam u kolesia na viscie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro go tak meczyles, to powiedz jakiego on chce kodeka, zeby zrobic testy video.

Ja korzystam tylko z wersji Basic. Przy pierwszej instalce wyskakuje coś o Windows Media Encoder czy coś takiego, ja to mam zainstalowane i w wersji Basic wszystkie testy mi działają. Natomiast nie wiem jak jest w wersji Advanced czy Professional.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro go tak meczyles, to powiedz jakiego on chce kodeka, zeby zrobic testy video.

Na sytemie do 3D instlauje wmp10 i windows media encoder i jakoś mu chulają wszytkie testy.

 

Dodatkowo jakby ktoś chciał puścić PCsmarka na nforce4 + SATA to niech go nie zdziwi 0.001 MB/S w testach HDD (startup i general usage) i wynik na poziomie 1-2k ;) Na dysku ata teoretycznie normalnie.

 

//

 

inna sprawa to to, że czasami LOD mi delikatnie poprawie wynik, a czasami wypluwa ~1k mniej.....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

U mnie tak samo wersja basic zainstalowane WMP10 i WME i wszystko pieknie hula

 

Bart X u mnie po wylaczeniu wygl.czcionek ekranowych nie wyswietla wyniku,wiec troche mnie to dziwi jak ma to pomoc??

Ale nie patrzmy na jakies aptekarskie zmiany takie jak wyzej wymienione,czy male roznice w 3d lub hdd,bo to da max kilkaset pkt roznicy moze 1k a mnie ciekawi z czego wynika tak olbrzymia roznica ok w Transparent Windows 7347.29 Windows/s u niego a u mnie niecale 1400.xx.W innych testach mamy podobne osiagi on w niektorych lepsze w innych z kolei gorsze,ale roznice minimalne.W wyniku ogolnym az 7k przewagi,wiec cos nie halo....

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart X u mnie po wylaczeniu wygl.czcionek ekranowych nie wyswietla wyniku,wiec troche mnie to dziwi jak ma to pomoc??

Ale nie patrzmy na jakies aptekarskie zmiany takie jak wyzej wymienione,czy male roznice w 3d lub hdd,bo to da max kilkaset pkt roznicy moze 1k a mnie ciekawi z czego wynika tak olbrzymia roznica ok w Transparent Windows 7347.29 Windows/s u niego a u mnie niecale 1400.xx.W innych testach mamy podobne osiagi on w niektorych lepsze w innych z kolei gorsze,ale roznice minimalne.W wyniku ogolnym az 7k przewagi,wiec cos nie halo....

Zapewne wyłączasz w Mój Komputer -> Właściwości -> Zaawansowane -> Wydajność. Tam to nie działa. Zaraz przeskakuje Ci z "Najlepszy wygląd" na "niestandardowe", a PCMark 2005 wymaga, aby właśnie ta opcja była ustawiona na najlepszy wygląd. Wyłącza się to natomiast tak: Właściwości Ekranu -> zakładka Wygląd -> Efekty i odznaczasz wszystko. U mnie to działa. Tutaj mój wynik http://service.futuremark.com/compare?pcm05=1083060 Sprzęt tak jak z podpisu -> proc 3GHz, grafa 585/1782. Reszta tak jak w sigu. Zobacz ile mam w Transparent Windows :D

 

EDIT: Taki duży wynik tego gościa w głównej mierze bierze się z potężnego odczytu w testach HDD. Nie wiem co on tam wsadził, ale w teście HDD General Usage ma wynik 25x większy od mojego.

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...