Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem kilka wyniczków na E6750. Zawsze to kilka punktów do przodu :) Kompa mam 2 dni więc jak dogadam się z A-Datami w kwestii timingów to może będzie więcej, chociaż to tylko wyniki na powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No ja caly czas czekam bede mial za niecaly tydzien E6750 albo Q6600,mam nadzieje,ze trafi sie jakas porzadna sztuka nie to co E2140-padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Jeden zloty pucharek odemnie,wracajac do Pcmarka 05 to przeprowadzilem wstepny wywiad i faktycznie Vista daje sporego kopa z racji samego systemu operacyjnego,nic nie trzeba specjalnie ustawiac.

 

btw:powiem tak,panie Hausner zloto Ci nie wystarcza?? :blink: prosilbym,zebys usunal ten wynik...

http://hwbot.org/searchResults.do?directio...minTotalPoints=

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Tez mi sie wydawalo,ze chodzi o proca,ale ogolnie to nie wiem czemu koles wkleil ten drugi wynik,skoro ten lepszy byl juz wczesniej??W sumie zabral mi bez sensu srebro,wyslalem do niego maila,przeciez nie bede raportowal chlopaka z teamu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydawalo,ze chodzi o proca,ale ogolnie to nie wiem czemu koles wkleil ten drugi wynik,skoro ten lepszy byl juz wczesniej??W sumie zabral mi bez sensu srebro,wyslalem do niego maila,przeciez nie bede raportowal chlopaka z teamu ;)

SRATATATA :D :D :D :D

 

17 Sep 2007 12:25 reported proste71 reported by user (This is second almost same result in the same kategorie)

nie kłam, nie kłam, ja czuwam ;)

 

pierwszy wynik był wcześniej raportowany, i moderowany, dlatego może bot zalicza dwa wyniki z tej samej grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

A chodzi Ci o raport to tak wiadomo,ze poszedl,pomylilem to z watkiem,bo zawsze pisze w watku "Wrong Results"co mnie boli,no i tez tak mialem zrobic,ale zanim ssie skapnalem ze to gosc z UTOP raport poszedl-dlatego napisalem na forum :)

 

btw:Ty jestes modem naszej druzyny,czy jak??wszystko tak sie tajemniczo odbylo,ze nie wiem nic na ten temat :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzi Ci o raport to tak wiadomo,ze poszedl,pomylilem to z watkiem,bo zawsze pisze w watku "Wrong Results"co mnie boli,no i tez tak mialem zrobic,ale zanim ssie skapnalem ze to gosc z UTOP raport poszedl-dlatego napisalem na forum :)

 

btw:Ty jestes modem naszej druzyny,czy jak??wszystko tak sie tajemniczo odbylo,ze nie wiem nic na ten temat :)

A nie jestem, nikt mi nie dał moda... ale widocznie ktoś od nas zadziałał, bo nie wierze, żeby ktoś z global moderatorów nagle zareagował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No w sumie dziwne by to bylo,szybko dzialaja tylko w sprawach zamieszczonych w watkach na forum :)w miare szybko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie dziwne by to bylo,szybko dzialaja tylko w sprawach zamieszczonych w watkach na forum :)w miare szybko....

No wiesz, team moderatorzy są od tego, żeby tak reagować. Przecież nie będą przeglądać wszystkich wyników dodawanych przez ludzi z teamu.... Ja bym się bardziej przyczepił do globalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, team moderatorzy są od tego, żeby tak reagować. Przecież nie będą przeglądać wszystkich wyników dodawanych przez ludzi z teamu....

No, przeglądać każdego jednego to nie [oj, by bolało... :P], ale np. dziś sobie wyświetliłem wszystkie "nasze" wyniki dodane przez ostatnie 20 dni, poprawiłem "unknown CPU / VGA" i dałem na forum prośbę o wrzucenie P3-E 700MHz bo ktoś od nas dodał a takiego nie mieli w bazie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dałem na forum prośbę o wrzucenie P3-E 700MHz bo ktoś od nas dodał a takiego nie mieli w bazie

no własnie - ja wrzuciłem wynik na P3 900 i też nic z tego bo nie ma w bazie takiego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No to smarujcie kolejnego posta :)

Z Pentiumow 3 900 sa celerony i xeony

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzi Ci o raport to tak wiadomo,ze poszedl,pomylilem to z watkiem,bo zawsze pisze w watku "Wrong Results"co mnie boli,no i tez tak mialem zrobic,ale zanim ssie skapnalem ze to gosc z UTOP raport poszedl-dlatego napisalem na forum :)

 

btw:Ty jestes modem naszej druzyny,czy jak??wszystko tak sie tajemniczo odbylo,ze nie wiem nic na ten temat :)

 

wywalilem ten drugi wynik, nie wiem z czego sie tam wzial, majlem szybciej B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no teraz jak zrobiłeś 179.x to byłeś przed, bo miałem 161 :P ;]] A tak dla sportu się odbiłem ;]

 

A ty użyj tego twojego E6600 jakoś lepiej, bo narazie to sie u ciebie marnuje tylko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no teraz jak zrobiłeś 179.x to byłeś przed, bo miałem 161 :P ;]] A tak dla sportu się odbiłem ;]

 

A ty użyj tego twojego E6600 jakoś lepiej, bo narazie to sie u ciebie marnuje tylko :P

Marnuje? 85st podczas 3dmarka to jest marnuje? 1,45v i 3900mhz i 85st ! (nie wcale nie chłodzę go pasywnie) :P

 

Za tydzień mam sympozjum w Kielcach (gdzieś w cholerę daleko) i jak wrócę to może w weekend jakieś zimne, ot tak, coby poznać drania, bo nawet nie mam memek, oprócz moich d9dcd ;) ale nie mam czasu, żeby się przyłożyć.

 

edit: pozycja w teamie... czy to ważne.... i tak jestem fajniejszy :P

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do bardziej obeznanych w temacie niż ja :P Moja płytka ma możliwość wyłączania poszczególnych rdzeni w BIOSIE. Czy są z tego jakieś korzyści w aplikacjach jednowątkowych - SP, niektóre Marki itp.? Ja to sobie tłumaczę tak :P - procek ma 1MB L2 wspólne dla obu rdzeni (nie wiem jak wygląda przydzielanie, pewnie w zależności od obciążenia). Nie jest to wiele i widać to różnych aplikacjach, nawet w porównaniu do E4xxx. Jeśli wyłączę jeden rdzeń, to wtedy drugi będzie miał pełne 1MB? Czy tylko 512KB? Spotkałem się z tym, że Quadach wyłączają rdzenie, bo wtedy je łatwiej schłodzić i większy zegar można uzyskać. Jak znajdę trochę czasu to sprawdzę jak to wygląda, na razie tylko mam czas zadać pytanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...