Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

http://hwbot.org/results.daily.top.do?orde...he%20last%2024h.

 

zobacz ile dzis punktow narobili...

zmowili sie ,czy co-ladnie pojechali zaraz przeladne te ich wyniki ;)

 

czy do top 20 w aquamarku nie jest potrzebna jakas inna weryfakacja niz zwykly screen z aq i cpu-z,jezeli jest wymagana to piszcie i wracamy na pierwsze miejsce ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do top 20 w aquamarku nie jest potrzebna jakas inna weryfakacja niz zwykly screen z aq i cpu-z,jezeli jest wymagana to piszcie i wracamy na pierwsze miejsce ;)

Przesłanie do moderacji plików tworzonych podczas przebiegu. Swoją drogą mod powinien odznaczać że przeszło weryfikację, bo tak to nie wiadomo [nie jest to dostępne powszechnie, te pliki, dla wszystkich]. Ale na pewno to mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Wyniki dodane w ciagu ostatniej doby... aż żal patrzec. Moze przydaloby sie zrobic jakies oficjalne info i wrzucic jako news w kazdym wiekszym serwisie traktujacym o oc? Takie pospolite ruszenie. Rosjanie srednio odjezdzaja nam na 30p dziennie, obecnie maja az 100p przewagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img48.imageshack.us/img48/8176/hwbotbn2.png

 

Wyniki dodane w ciagu ostatniej doby... aż żal patrzec. Moze przydaloby sie zrobic jakies oficjalne info i wrzucic jako news w kazdym wiekszym serwisie traktujacym o oc? Takie pospolite ruszenie. Rosjanie srednio odjezdzaja nam na 30p dziennie, obecnie maja az 100p przewagi.

no powinnismy :) Ja dodam pare wynikow dzis... OBIECUJE... za wiecej niz 20 Pkt.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no powinnismy :) Ja dodam pare wynikow dzis... OBIECUJE... za wiecej niz 20 Pkt.

Ja czekam na paczke i 20-25p od reki dodaje... obiecuje taka ilosc :D .

 

Moze dzis przyjdzie...

 

http://hwbot.org/forum/showthread.php?p=12199 ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko spoko,ale jak ktos ma dodawac wyniki jak nie ma sprzetu??Bez cisnienia ;)

Bo trzeba umiec sobie zalatwic. Szybka instrukcja via GG dla dziewczyny i 5p wpada. Do tego mozna wypozyczyc na jeden dzien pendrive ze wszystkimi potrzebnymi programami i instrukcja obslugi, zeby sobie znajomi z pracy/szkoly/uczelni porobili benche na lapkach/stacjonarkach.

 

10 osob tak wykorzystasz, srednio po 3-4p wpadnie i odrazu duzy skok jest ;) .

 

W weekend moj pendrive jedzie do warszawy cały akademik obskoczyc (jak sie uda :lol2: )

 

 

Jestesmy Polakami, musimy kombinowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell, miałem plan jak Ty, ale co z tego-jak ludzie słyszą słowo "overclocking" to już nic im na kompie nie zrobisz...

W kategorii lapków mozna na stocku duzo punktow miec, a takich komputerow wsrod studentow duzo. Sam mam kilka punktow ze stacjonarki chodzacej ponizej std (mobo fsb zaniza xD ). Ja nawet tych kompow nie mam zamiaru dotykac ;) . Kilka wyjasnien co trzeba zrobic przed testem, zeby przegonic konkurencje na tych samych/podobnych zegarach (np CW przed 32M) i heyah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast probowac dogonic rosjan, to wlasciwie nikt nie dodaje wynikow, ot marne 3osoby :|

 

(...)

Ja się staram jak mogę - w weekend dodam kilka (może -naście) punktów od siebie - bawię się 85gt, na chwilę obecną stabilne 725/1800/805 MHz + zmienione timingi pamięci (Marki 03,05,06 : ~13k, ~8.2k, ~4k - niestety testy na Viście 64b = kilkaset pkt mniej i bez Aquamarka) bez modów i na pasywie :) (Palit z dużym radiatorem) Dziś mam trochę wolnego czasu, karta dostanie nawiew, lepszą pastę i kilka rezystorków.

 

(powinno dojść jeszcze parę punktów za FX'a 55 na S939 i Radka9200 - więcej nie dam rady ; zegarów ogromnych też nie osiągnę - nie mam nawet WC :) )

 

Kaaban - wśród moich znajomych podobnie, dlatego pewnie zacznę pożyczać k. grafiki, itp. :)

Edytowane przez rzymo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kategorii lapków mozna na stocku duzo punktow miec, a takich komputerow wsrod studentow duzo. Sam mam kilka punktow ze stacjonarki chodzacej ponizej std (mobo fsb zaniza xD ). Ja nawet tych kompow nie mam zamiaru dotykac ;) . Kilka wyjasnien co trzeba zrobic przed testem, zeby przegonic konkurencje na tych samych/podobnych zegarach (np CW przed 32M) i heyah.

Tak, ale skojarzenie przeciętnego użytkownika kompa ze słowem "overclocking" lub "podkręcanie" to: palenie sprzętu, awaria, psucie, przegrzanie, dym, niedziałający komputer itp.

 

 

Jak masz tylko AC, to otwieraj okno, bardzo ladne temperatury sa ;)

 

Dodawaj wyniki za co tylko mozesz ;)

No mój proc np. poszedł w świat a jakiś zastępczy dopiero za 2 tyg... i nie zdążyłem z grafy wszystkiego porobić :/ z proca zresztą tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh z ludzmi nie umiesz rozmawiac? Powiedz ze chcialbys zrobic jakies testy, a jak beda pytania po co/dlaczego, to tlumaczysz o co chodzi z rankingiem hwbot, ze bardzo malo do ruskow brakuje i trzeba ich wyprzedzic, za wyniki dostaje sie punkciki itp itd. Babie to wytlumaczylem via gg i wszystko lacznie ze screenami i podstawowymi optymalkami zrobila (cw, priorytet, largesystemcache itd), wiec ty tez musisz dac rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten sam problem, tylko że bardziej niż moich rąk boją sie, że jak wezme karte to od razu zaczne "lutować" (jakoś musiałem wytłumaczyć im vmody i po co są).

 

a btw

 

kiedyś bryce zarzucił, "może tych userów bez punktów skasowac" (jakos podobnie) troche mnie to trafiło i czuje sie zmieszany po tym, czy walczyć po stronie polaków na hwbocie czy moze na XS czy jesio innym teamie. Tym bardziej, że cos do bitwy by sie znalazło :D (bedzie 3x7900gs xfx, p630, d925, d915, d820, 2x730gt). To źle, że sobie gniłem w teamie na hwobcie bez punktów? Nie wiem, chyba tak.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko że mamy duuuużo userów bez punktów a jak już koniecznie chce coś dodać to co za problem to zrobić ? :P to że nie ma go na liście userów ie znaczy chyba ze nie może dodać wyniku co ?:)

 

edit:

 

a jak sie czuje Polakiem to chyba nikt tego nie zmieni :)

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast probowac dogonic rosjan, to wlasciwie nikt nie dodaje wynikow, ot marne 3osoby :|

 

Ode mnie dzis kilka punkcików, sory Lanc :D

:sad: :sad: :sad:

 

Ja czekam na paczke i 20-25p od reki dodaje... obiecuje taka ilosc :D .

 

Moze dzis przyjdzie...

 

2778833[/snapback]

Tak, ale skojarzenie przeciętnego użytkownika kompa ze słowem "overclocking" lub "podkręcanie" to: palenie sprzętu, awaria, psucie, przegrzanie, dym, niedziałający komputer itp.
Dokładnie :mur: :-|

 

BTW ma ktoś pomysł dlaczego Spi32m się wywala (program wykonał nieprawidłową operację bla bla bla...) na K6 na około 10 loopie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW ma ktoś pomysł dlaczego Spi32m się wywala (program wykonał nieprawidłową operację bla bla bla...) na K6 na około 10 loopie ?

Tak już SPI czasami ma np. U mnie w lapie krzaczy się już 1M na 6 loopie i to za każdym razem. Pifasta i Wprime liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poczekamy,jak nie bedzie odzewu od moda raportuje od reki pare wynikow :)

Witam po dluzszej przerwie :D

Jezeli jakis wynik w aquamark jest podejrzany mode zarzadac LOG z am3 od usera ....

Wynik zostanie zablokowany dopoki nie przesle nam LOG'a a jak nie przesle to sie zastanowie B-)

Naprawde czasami nie postrafie was zrozumiec :huh:

Robcie wyniki dla zabawy itd a nie po to abu byc na pierwszym miejscu ;)

Nie ma sie czym stresowac :rolleyes:

 

EDIT ... W przyszlym tygodniu mamy oc event z udzialem hipro shamino i k|ngp|n'a mozliwe ze po tym spotkaniu team outofspecs.gr ktory ma 3k pnktow polaczy sie z HOT

Dlugo byliscie na pierwszym miejscu i to sie liczy ;)

Pokazujecie ze Polska tez sie liczy !

 

Pozdrawiam

Edytowane przez polonos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie ma sprzet i cierpi na brak czasu :wink:

chcialbym miec taki problem ;)

 

 

MaSell

 

ja juz dawno zapomnialem jak to jest byc studentem,nie wspomne o akademikach :E

 

Polonos

 

ja jestem za ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...