Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest normalne, czy to co dodamy to tracimy w innych kategoriach?

Dokladnie tak jest. Dobrze ze wiekszosc punktow mamy za hardware, a nie za global, bo wtedy bysmy dopiero tracili ;) . Z tego powodu rosjanie, ktorzy dodali ostatnio wieeeele wynikow dajacych punkty za global tak mocno zespcheli hot w dol ;)

 

A ja zabieram sie za hardware mastera... NIby sprzet do tego mam... ale przydalby sie lod... zreszta... najpierw nauka potem przyjamnosci :rolleyes:

Chcesz adres na PW :mrgreen:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek ladny wynik w AQ 7900GTX a gdzie reszta wynikow w smarkach? :)

Naprawde mocno sie scieralem,zeby miec dobry wynik,ale Twoj jest troche poza granicami,mimo,ze masz nizsze takty.jakie stery??

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek ladny wynik w AQ 7900GTX a gdzie reszta wynikow w smarkach? :)

Naprawde mocno sie scieralem,zeby miec dobry wynik,ale Twoj jest troche poza granicami,mimo,ze masz nizsze takty.jakie stery??

Wynik robiony na 7900gto jakoś w lutym ;)

 

Bawiłem sie wczoraj x1950pro i przypadkowo zauważyłem, ze na x1800gto miałem lepszy wynik w 2k3 niż na hwbot, wiec poszperałem na hdd, okazało sie ze kiedyś na x300 zapomniałem dodać 2k3,5,6, bo myślałem ze poprawie i nie wyszło.

 

Przy okazji tez znalazłem tego z 7900gto@gtx. Najpierw bawiłem sie dwiema sztukami, bez modów i wyniki dodane, potem została mi jedna sztuka i już z modem biosa i z vgpu i vram zrobilem resztę benchów. Teraz już dokładnie nie pamiętam, ale pewnej nocy, chcąc postawić windę, niechcący zrobiłem to na pendrivie ze screenami - wszystko poszło się ****, ale i tak fart, że teraz znalazłem na hdd folder z am3 ;) Byłoby więcej pktów, ale muszę się zadowolić tym co mam :/

 

Nie wiedziałem gdzie ten screen dodać - bo to niby GTO był, ale z biosem od GTX i z modami, więc dałem jako GTX, bo nie mam wyniku na pojedynczym GTO, więc myślę, że jest ok ;)

 

A co do dobroci tego wyniku - taki on sobie, ale robie jedną rzecz, która daje dopał - i możliwe, że jest to to o czym mówi Lanc.

 

edit: kolejna sprawa, że takty tego GTX są "na oko", bo ten screen to moja porażka życiowa, ale są mniej więcej ok.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tylko AC, to otwieraj okno, bardzo ladne temperatury sa ;)

 

Dodawaj wyniki za co tylko mozesz ;)

Punktów za R9200 na razie nie będzie, popełniłem błąd wspominając o podkręcaniu i na razie nie dostanę karty do 'testów' :)

 

W weekend pomęczyłem trochę swojego 85gt - doszło 5,5pkt.

 

Bawię się tą grafą dalej i co mnie zdziwiło - wzrost MHz na rdzeniu z 800 na 900MHz (bez ruszania shaderów - w obu przypadkach 2100) nie daje absolutnie żadnego przyrostu wydajnościowego - czy to jest normalne przy tych kartach, czy czegoś brakuje np. przepustowości pamięci albo prądu?

 

Na codzień karta działa z zegarami: 800 / 2000 / 800 MHz (temp stres - 72st, idle - 50st ; pasywny Palit + 80mm@5v). Trafiłem na dosyć dobre kostki pamięci - 2.06v i latają na 810MHz (+ostrzejsze timingi - muszę jeszcze raz sprawdzić bios, bo wydaje mi się to zbyt piękne) bez żadnych artów - przy 815MHz czasami delikatne kropeczki.

Edytowane przez rzymo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tym bawiłem (jeśli to to o czym myślę :P), ale jeśli cokolwiek mi to dało to może z 500 punktów. Pewnie chodzi o priorytety :) Poszukałem trochę jak to zmieniać itp., ale chyba coś źle robię albo to nie to, bo przyrost raczej niewielki, a z tego co tu piszecie to chyba ma być inaczej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik robiony na 7900gto jakoś w lutym ;)

 

Nie wiedziałem gdzie ten screen dodać - bo to niby GTO był, ale z biosem od GTX i z modami, więc dałem jako GTX, bo nie mam wyniku na pojedynczym GTO, więc myślę, że jest ok ;)

no to powinienes wkleic do wynikow z 7900GTO skoro to GTO :rolleyes:

ja tak to widze ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam JMKS, pozdro Lancu-san :mrgreen: Dzis tylko ~30p za sam hardware i jakies grosze za global :D

A coś jeszcze ma wpaść czy to już wszystko ? :wink:

 

I tak Cie jeszcze pojade ;]] Ale najpierw JMKS'a wyprzedze :mrgreen:

 

Tez z 7pkt odemnie,poprawilem pare wynikow ;)

W koncu drugi znaczek wrocil na swoje miejsce :)

Odemnie dzisiaj aż 1.6 pkt :rolleyes:

 

A znaczek na dniach jakiś dostane [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz mi ktos powie ze AM3 i 3DM01 to aplikacje w pelni jedno watkowe to ubije :mur:

 

Dołączona grafika

 

 

To co wyzej vs 4.3GHz Dual core, 1GB Single 860 MHz 4-4-4-8, grafa ta sama i takty rowniez... jedynie 169xxx wynik od tak, bez zadnego szlifowania bo po co. Analogiczna sytuacja jest w przypadku 3DM01, Chaos, Fido i Czesiu swiadkami tego zajscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tym bawiłem (jeśli to to o czym myślę :P), ale jeśli cokolwiek mi to dało to może z 500 punktów. Pewnie chodzi o priorytety :) Poszukałem trochę jak to zmieniać itp., ale chyba coś źle robię albo to nie to, bo przyrost raczej niewielki, a z tego co tu piszecie to chyba ma być inaczej :wink:

Mi tam priorytet nic nie daje, ale dam może screeny - ten tweak daje mi najwięcej, zainteresowani pewno wiedza co to :lol2: i pewnie o tym mówił Lanc... bo MaSell raczej myślał o czymś innym niż ja ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

no to powinienes wkleic do wynikow z 7900GTO skoro to GTO :rolleyes:

ja tak to widze ;)

Nie mam wyniku z GTO dodanego, a grafa to fabryczny GTX z wgranym biosiem od GTO, którego ja znowu przeflashowalem na GTX - jak dla mnie sprawiedliwie, bo dodałem teoretycznie do gorszej grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam priorytet nic nie daje, ale dam może screeny - ten tweak daje mi najwięcej, zainteresowani pewno wiedza co to :lol2: i pewnie o tym mówił Lanc... bo MaSell raczej myślał o czymś innym niż ja ;)

Mysle ze Lanc mowil o tym tweaku ktorego widziales w Gda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Lanc mowil o tym tweaku ktorego widziales w Gda :wink:

Moze skonczmy ten temat (chyba, ze mi ktos powie jak to zrobic w ati :lol2: )

 

Sector, ty spi lamo!

 

http://hwbot.org/signature.img?iid=36821&thumb=false

http://hwbot.org/signature.img?iid=50220&thumb=false

 

Wiecej na cepie, tyle samo na mem a wynik masakryczny :D !

 

O Pumie z grzecznosci nie wspomne ;) :

 

http://hwbot.org/signature.img?iid=33364&thumb=false

http://hwbot.org/signature.img?iid=50222&thumb=false

 

Jak wy chcecie walczyc z najlepszymi na hawubocie ;) ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik robiony na 7900gto jakoś w lutym ;)

 

Nie wiedziałem gdzie ten screen dodać - bo to niby GTO był, ale z biosem od GTX i z modami, więc dałem jako GTX

 

grafa to fabryczny GTX z wgranym biosiem od GTO

dobra,spoko pytalem z ciekawosci :blink:

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze skonczmy ten temat (chyba, ze mi ktos powie jak to zrobic w ati :lol2: )

 

Sector, ty spi lamo!

 

http://hwbot.org/signature.img?iid=36821&thumb=false

http://hwbot.org/signature.img?iid=50220&thumb=false

heheh WYnik pelna nieoptymalka :P Ale dodac nie zaszkodzilo :) Wiem wiem... NIe chce mi sie nic optymalizowac...

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam JMKS

Ale najpierw JMKS'a wyprzedze :mrgreen:

Działajcie póki możecie, bo jestem skłonny się "odwinąć" wkrótce ;). MXS sam nie dogonię (się kurczę wzięli oooooostro do zabawy widzę), ale na pewno znacznie wspomogę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell - jak kręcisz z Sectorem to różne rzeczy wychodzą jak np. najgorzej zoptymalizowany sys na świecie itd :razz: Podobne wyniki miałem na taktach 3,2 z kiepskimi memkami i codziennym systemie. A poprawiać wyników mi się nie chciało i nadal nie chce... mimo że procka ciągle mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell - jak kręcisz z Sectorem to różne rzeczy wychodzą jak np. najgorzej zoptymalizowany sys na świecie itd :razz: Podobne wyniki miałem na taktach 3,2 z kiepskimi memkami i codziennym systemie. A poprawiać wyników mi się nie chciało i nadal nie chce... mimo że procka ciągle mam.

Dokladnie... wyniku Pumy byly robione na sysie ktory ladowal sie 5 minut :)...

 

Pasek xpka to z 20 razy przemykal...

 

nie pytajcie dla czego... to byly pierwsze kontakty z FR'em i jego odpalami :wink: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...