Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Za słaby kontener niestety. Też tak miałem na celku 347, który wysypał mi się po 20min wprime, kiedy temperatura wzrosła z -70 do -55c :lol2: Ogólnie grzałka straszliwa, ale to była rewizja C1, p4 631 D0 przy wyższych napięciach na AC jest znaczenie chłodniejszy niż tamten. Tak to już jest z p4 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrzaczył mi się jeszcze wPrime 1024M na 100%, normalnie jakaś klątwa. Specjalnie patrzyłem na temp na koniec i elegancko trzymało okolice -52C tak jak przez cały bench, więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-52c na kontenerze to jest już sporo jak na DI, pamiętaj, że procek ma zawsze 10-20c więcej. Zwykle pod koniec testu kontener jest najbardziej rozgrzany i te kilka stopni może po prostu wywalić bencha <_< Dlatego nie ma co ładować dużo napięcia, bo to zwykle pogarsza sprawę. Ale nie martw się, na czymkolwiek z architektury Core będzie poniżej -60c :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten D330 akurat grzał się jak głupi. Na intelowym boxie 53C w idle na default zegarach. Różnica między procem a kontenerem wynosiła w tym przypadku około 10C (a np. w przypadku northwooda temp kontener/proc była praktycznie identyczna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

11. -3 6902.50 United States XtremeSystems

12. -1 6841.10 Poland United Team of Poland

 

 

mozna powalczyc jest ciekawie :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo oleją. Ja nie raz raportowałem, jak sobie wpisywali wynik dużo większy niż na screenie i nic z tym nie robiono.

Mnie też olewają. http://hwbot.org/result.rank.change.do?use...4970&days=7 - wszystkie wyniki z Turion ML-37 tego goscia co mnie przebil były wkonane na cpu-z 1.51, a była dostępna wersja 1.52 więc powinny być nie ważne. Raportowałem wynki zaraz po dodaniu czyli 27.07 i do teraz nikomu sie nie chce ruszyc [gluteus maximus] i usunąć. Czy mogłby ktos jeszcze raz zraportować? Mimo że nie jest to wielka ilość punktowa, ale zawsze coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie raportowanie na hwbocie to jeden wielki syf, w 86GT raporotowalem jakiegos kolesia co to na AMD 3GHz pojechał E8400 @ 4.6, robiłem to codziennie przez tydzień i nikt z tym nic nie robił, w 6600 DDR2 też raportowalem kilkakrotnie, podobnie jak w kategorii T2390 (cpu). Ani razu żaden moder nic nie zrobił, pomimo iż były tam ewidentne oszustwa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też olewają. http://hwbot.org/result.rank.change.do?use...4970&days=7 - wszystkie wyniki z Turion ML-37 tego goscia co mnie przebil były wkonane na cpu-z 1.51, a była dostępna wersja 1.52 więc powinny być nie ważne. Raportowałem wynki zaraz po dodaniu czyli 27.07 i do teraz nikomu sie nie chce ruszyc [gluteus maximus] i usunąć. Czy mogłby ktos jeszcze raz zraportować? Mimo że nie jest to wielka ilość punktowa, ale zawsze coś ;)

Starsza wersja cpu-z wg mnie to nie jest powód do raportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

raportowanie,bo ktos ma starsza wersje cpu-z jest zdeka nie na miejscu moim zdaniem,jedynie jaki wynik mozesz raportowac to wynik cpu-z,poniewaz taki screen musi zawierac aktualna wersje cpu-z reszta nie

nastepna kwestia jest taka,ze jak raportujesz przez tydzien ten sam wynik dzien w dzien to wkur..ich i po zlosci Ci tego nie zrobia-ja chyba tez bym tak robil

wszystkie wyniki,ktore sie wam nie podobaja/sa podejrzane/w zlej kategorii itp.zawsze mozecie d mnie zglaszac a ja sie tym zajme,tylko prosze bez raportow typu cpu 1.51 zamiast 1.52 czy ze ktos ma lepszy wynik niz Wy ;)

ostatnia kwestia to,ze sa wakacje i faktycznie wszystko sie wlecze po wakacjach wroci do normy miejmy nadzieje,nie tylko my mamy takie problemy popatrzcie na to z tej strony,ze caly swiat wrzuca jak i raportuje wyniki

panowie walczymy o 11 pozycje a pozniej sie zobaczy-zeby nam nie odskoczyli,bo jestesmy blisko

 

btw: jest troche wynikow,ktore zostaly bezpodstawnie usuniete/zablkowane(wpadlem na nie przypadkowo) glownie za sprawa zajebiscie zawzietego ruskiego moderatora demiurga,ktory juz zostal z tej funkcji zwolniony-bardzo dobrze sam dolozylem do tego dwa grosze :D

obecnie robie liste takich wynikow i beda one w przyszlosci odblokowane(m.i.n Sectro19,Marcin255...)pare znich zamieszcze na forum hwbota a reszta pojdzie przez pw-temat juz mam obgadany z jednym z modow,dajcie mi troche na to czasu

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraportowalem raz, odczekalem kilka dni - nic. Zaraportowalem drugi raz, po 2 dniach - nic. Wku... się, i raportowalem codziennie - nic. No śmiech na sali, bo wynik jest ewidentnie oszukany.

 

I wcale nie było to w wakacje..

 

E8500 + 8800 GTS @ DI sie szykuje u mnie, jak dobrze pójdzie to może z 30 - 40 punktów będzie na plus ;)

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem CUS2L, myślałem, że może pokręce jakieś tualatiny czy coś, ale kurde wygląda na to, że padnięta. Próbowałem 3 różne procki i 3 różne ramy, niby dioda na płycie się świeci, wentylatory się kręcą, dysk słychać też, a monitor nie łapie i nic nie ma. Może być w taki sposób ubita płyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ode mnie Panowie macie ~22 pkt - szału nie ma, ale zawsze jakiś bonusik ;)

gdzie te punkty nic nie widze :)

 

Oscaliber

jak najbardziej moze byc padnieta,typowy objaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11. -3 6902.50 United States XtremeSystems

12. -1 6841.10 Poland United Team of Poland

 

 

mozna powalczyc jest ciekawie :)

Tak w ogóle o OCB z tym nowym teamem PURE (w sensie jakieś powody jego powstania itd)? Trochę ostatnio w temacie nie jestem. Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obliczyłem, że jakby cała czołówka Polski dołączyła do UToP, to byśmy mieli 9800+pkt, szkoda, że wszyscy się porozchodzili.

 

Tak w ogóle o OCB z tym nowym teamem PURE (w sensie jakieś powody jego powstania itd)? Trochę ostatnio w temacie nie jestem.

Też bym się chętnie dowiedział. Na początku to się nazywało kingpincooling, może kingpin postanowił stworzyć swój elitarny team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudow zaczalem sobie troche benchowac na starym sprzecie i wrzucac wyniki. :)

 

Tylko kurde mam problem, widze ze ktos pocisnal celka 700 na dokladnie tyle samo co ja i w spi 1m ma ~130 sekund. Ja za ciach!a nie moge zejsc ponizej 210 sekund z cw. Jak to mozliwe?

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamieci,dzielnik,tweaki,system ....

pokaz linka to porownamy

 

3339857[/snapback]

Z cw? copy waza? Przecież w 1M to Ci nic nie daje.

 

Jak masz ustawione pamięci, a jak on? W sdr zejście z 3-3-3 do 2-2-2 daje ogromnego kopa. Jakie tweaki stosowałeś?

 

W 1m akurat dalo jakies 45 sekund. Na fsb pokroju 103 to za wiele czarowania nie ma 2-2-2 i 1:1 z tym ze ja cisne na 440bx a gostek w sumie nie wiem na czym.

Z tweakow to kompozycje, uslugi, jakies duperele graficzne + real time dla spi no i cw.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dałeś link do niego czy do siebie? Daj i to i to, bo tak to nie wiadomo.

Dalem link jego wyniku, swojego nawet jeszcze nie wrzucalem bo sie zastanawialem wtf - zreszta moj screen wyglada tak samo tylko ze mam 3:29 w 1m spi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezła przepaść. System oczywiście świeży? Jeszcze możesz zastosować sporo tweaków, ale nie wiem, czy aż tyle tym nadrobisz.

System wgrywany dzis. Wlasnie za bardzo nie rozumiem skad az taka roznica bo nie wydaje mi sie rowniez aby samymi tweakami dalo sie az tak wiele nadrobic.

 

Pozatym ten moj wynik jakos strasznie dziwnie wysoki mi sie wydaje biorac pod uwage to ze chlopaki na nizszym zegarze cisna mniejszy czas:

http://hwbot.org/listResults.do?cpuModelId...e&limit=100

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...