Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wynik nie zależy od proca w tym marku w takim stopniu jak np w 2k1 U mnie czy mam proca na 2,7ghz czy 2,95 różnicy w 2003 nie ma ewentualnie w granicach błędu pomiarowego Jedynie cache może robić trochę różnicy-niestety sempa nigdy nie testowałem.Ttroche mnie ogranicza 512 mb pare punkcików bym podgonił. a jak wode założe to sprawdze czy w 2k6 cos sie uda zdziałać.

Edytowane przez Pewin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wynik nie zależy od proca w tym marku w takim stopniu jak np w 2k1 U mnie czy mam proca na 2,7ghz czy 2,95 różnicy w 2003 nie ma ewentualnie w granicach błędu pomiarowegom Jedynie cache może robić trochę różnicy-niestety sempa nigdy nie testowałem.Ttroche mnie ogranicza 512 mb pare punkcików bym podgonił. a jak wode założe to sprawdze czy w 2k6 cos sie uda zdziałać.

i tu sie mylisz.. bo w 2003 mozna sporo nadrobic prockiem i memkami ..

jak?

a prosto ... w pierwszym tescie (samoloty) sa one na dx 7.1 ...

10fps na srednim fps wiecej w samolotach to 70pkt (ten test ma mnoznik 7 do ogolnego wyniku)

mozna spokoojnie na dobrym procu zarobic od 500 do 1k pkt... w zaleznosci od roznicy proca ..

sprawdz

 

p.s:

The 3DMark03 total score is calculated using the following formula:

3DMark score = (GT1fps * 7.3) + (GT2fps * 37) + (GT3fps * 47.1) + (GT4fps * 38.7)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano rzeczywiscie ;]

6264 w marku 05 http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2058920

3432 w marku 06 http://service.futuremark.com/compare?3dm06=335936

 

645/705 ..

zalozylem wczoraj WC ... woda dala poki co z pierwszych testow 15-20mhz ...

wczesniej na ac 630/700 mialem 6174marki .. takze prawie 100pkt w góre (z tym ze wczesniej na 2.5ghz a teraz na 2.8ghz)

 

na ac mialem 45idle 70 stres

na wc mam 37idle 44stres .. takze czekam na Vmody..

i jeszce jakies radiatorki musze wymyslic na memki a nie ma siana :/

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK CHLOPAKI (i dziewczeta) TO ZA LUTOWNICE !!!! :lol: :lol: :lol:

 

Vmod GALAXY 7600GS - mozna to dodac do spisu vmodow !

 

Niestety nie jestesmy pierwsi <_< , ale koledzy z sasiedniego servisu nam pomogli :rolleyes: i chwala im za to :D

 

Ja jutro zdam relacje :)

 

Ps. jak widze KArty 128MB maja "malutka" strate do wersji 256MB wiec bede musial niezle pokrecic zeby z Wami pokonkurowac :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na tłumaczenie, bo rozumiem tylko cyferki :P i jakieś doświadczenia z ołówkami :)

z tego co rozumem to te pkt z tylu karty to tylko pomiar ...

lutuje sie do tego na dole... i to mnie przeraz .. male to gowno ...

 

 

vgpu lutujemy do lewej gornej nozki ukladu (FB1) i po lewej stronie tego malego rezystorka ..

vemm do lewej i prawje nozki tego rezystorkaa .. mozna go chyba zastapic .. badz zaołowkowac

 

.. ale rosyjski mialem dawno no i do tego nie w jezyku rezystorkowym ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, bedzie art :) Vmod tak jak trzeba, na fb1 i fb2. Sector miał szukac rezystorków od tych pinów... ale chyba cos nie taki miernik miał jak trzeba :P

Jeden rezystorek jest tam zaznaczony... od memków, kto sie boi lutowac może sie ołówkiem bawic :)

A rezystorek od vgpu mam nadzieje, że Sector jeszcze poszuka... chyba, że ktos ma na tyle wprawy, że sprawnie przylutuje kabelek do 1szej nóżki :)

 

Za niedługo jakis skromny art pewnie bedzie... jak bedzie damy znac ;) narazie zainteresowani wiedzą co robic ;]

 

PS. Pomiar napięc -> czerwone punkty vcore, zielone to vmem

Osobiście bym sugerował mierzenie vcore z punktu nr2, ponieważ na pozostałych może sie nie wprawnym końcówka miernika obsunąc i zrobic zwarcie :)

I co do memek, na 101% procent można odczytac także gdzie indziej, ja niestety tego nie sprawdze, bo tej karty nie posiadam (i pewnie nie posiąde).

A najlepiej to sobie wyprowadzic punkty pomiarowe np na molex :)

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to sobie wyprowadzic punkty pomiarowe np na molex :)

podstawa ;]

na 9800 mialem w kostce wyprowadzone ;]

Dołączona grafika

 

 

edit:

wlasnie zrozumialem czemu moj rosyjski tam nie starczał ..

bo to po bułgarsku ;] :>

 

edit2:

29110 630/700(1400) http://service.futuremark.com/compare?2k1=8990575

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zrozumialem czemu moj rosyjski tam nie starczał ..

bo to po bułgarsku ;] :>

No wlansie juz chcialem Was poprawiac moi drodzy...

 

Ze ten Pan jest z Sofii... Siostra mnie uswiadomila :], a mama przetlumaczyla mi troche tekstu :)...

 

bede robil jutro wszystko... bo dzis mam troszke pracy :]

 

ps. Moja bedzie wygladala tak :) jak poprzednik :)... spisuje sie swietnie bo pieknie sie wklada koncowki miernika :)

Dołączona grafika

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak wogóle napiszmy arta na purepc.pl o naszej karcioszce....? ;) zbierzemy wszystkie info stery, oc, porownania wydajnosci roznych versji [galaxy, palit, asus...] tak zeby pomoc przyszlym nabywcom i obecnym uzytkownikom.... kto jest za niech podniesie reke i nacisnie guzik. kto przeciw niech sie nie odzywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak juz sie skonczycie bawic tymi kartami to moze by tak ktoś rozkminił GT na nowym PCB?

Fotki nie moje. Jak dojdzie co do czego to sie jakos załatwi.

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki Milansa :) jak bedzie miał grafe... to sie ma do mnie odezwac i podac oznaczenia paru scalaków... :mrgreen:

 

Jest nawet miejsce na wtyczke z dodatkowm zasilaniem... tylko chyba jednej diody brakuje tam do szczęscia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozmawiałem z nim ... ale grafy nie ma i nie mowił nawet kiedy bedzie :(

A ta pcb jest ładnie pdziurawiona i to jej plus. Ma nawet otwory dookłoła memek, wiec montaż duzych radiatorów albo bloku wodnego nie byłby problemem.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak wogóle napiszmy arta na purepc.pl o naszej karcioszce....? ;) zbierzemy wszystkie info stery, oc, porownania wydajnosci roznych versji [galaxy, palit, asus...] tak zeby pomoc przyszlym nabywcom i obecnym uzytkownikom.... kto jest za niech podniesie reke i nacisnie guzik. kto przeciw niech sie nie odzywa ;)

ja bede pisal arta i porownanie galaxy 7600gs ddr3 z 7600gt .. ale to za tydzien moze 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi wszystkimi zworkami? podobno są 2 biosy... może ten 2gi lepszy? i mial wejsc jakis program po jakistam targach komp do monitorowania czy coś....? są chyba 3 zworki!!!

 

do czego te zwory wsze? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale rozumiecie coś z tego co napisał aftershock?

 

A o samych zworkach juz było mówione w tym temacie.

 

EDIT: na pytanie o zworkach sie wypowiedziałem, ale powiedz mi tylko co to znaczy, bo chyba nie po polsku:

"i mial wejsc jakis program po jakistam targach komp do monitorowania czy coś....? są chyba 3 zworki!!!"

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja to uproszcze. pytam do czego są zworki na karcie bo słyszałem że są 2 biosy, czy przy drugim biosie bedzie lepsze oc?

 

mial byc dostepny program po targach Computex; Galaxy Smart Panel do monitoringu karty, i podobno zworką miało go się aktywować.

 

fakt troche nie po polsku

Edytowane przez aftershocK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja to uproszcze. pytam do czego są zworki na karcie bo słyszałem że są 2 biosy, czy przy drugim biosie bedzie lepsze oc?

 

mial byc dostepny program po targach Computex; Galaxy Smart Panel do monitoringu karty, i podobno zworką miało go się aktywować.

 

fakt troche nie po polsku

OPCJA SZUKAJ !!! @#$%&^$@ :mur: :blink: :D

 

Przeciez bylo to juz poruszane w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem ... ale różnicy np. w Oblivionie nie zauważyłem.

A w 3Dmarki sie nie gra wiec nimi nie sprawdzałem.

jak ktos tak pisze na forum poswieconym OC to troche to dziwnie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos tak pisze na forum poswieconym OC to troche to dziwnie wyglada

Napisałem, że zainstalowałem te sterowniki i grałem na nich w obliviona a nie w 3Dsmarki. Oblivion dał mi obiektywny dosyc wynik - nie zauważyłem różnicy.

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos moze stycznosc z 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II ? Karta ma dosc maly radiotor i mam obawy czy nie bedzie sie przegrzewac. Mam w tej chwili Galaxy 6600GT z zalmanem i denerwuje mnie ten delikatny szum... A jak zmieniac karte na pasywna to na lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...