Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

a jakiego AtiToola uzywasz ?

Ja zainstalowalem nowy i wszystko bylo nieaktywne bo nie znalazl karty z radeonem

widocznie zainstalowales najnowsza wersje stable, musisz zainstalowac atitool 0.25 beta 14, na niej wszystko chodzi jak powinno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dowiedziałem się coś na temat nowych galaxy ;)

 

7600GS na agp ma posiadac pamięci 1.2 lub nawet 1.1ns ! ogolnie ma sie różnic od karty na pcie tylko intrfejsem i chłodzeniem.

dokładne specyfikacje mam dostac w poniedziałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos

również z niecerpliwoscia czeka na wyniki gdyz mierze sie do kupna drugiej takiej samej grafy i chciałbym przedte wiedziec na co je stac w tandemie.

 

I ponowie pytanka (strona sie zmieniła i sadze ze zostana zapomniane):

1. Jakie napiecie wytrzyma rdzen na stanadrdowym chłodzeniu?

2. Czy zawsze wikszy vcore umozliwia podniesienie zegara czy moze sie tak zdazyc ze nic nie da?

3. Jaki jest rekord taktowania rdzenia/pamieci na stanadardowym chłodzeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos

również z niecerpliwoscia czeka na wyniki gdyz mierze sie do kupna drugiej takiej samej grafy i chciałbym przedte wiedziec na co je stac w tandemie.

 

I ponowie pytanka (strona sie zmieniła i sadze ze zostana zapomniane):

1. Jakie napiecie wytrzyma rdzen na stanadrdowym chłodzeniu?

2. Czy zawsze wikszy vcore umozliwia podniesienie zegara czy moze sie tak zdazyc ze nic nie da?

3. Jaki jest rekord taktowania rdzenia/pamieci na stanadardowym chłodzeniu?

juz podawalem wynik w sli daje to sporo jak lubisz pograc w wyrzszych rozdzielczosciach i zwloczonymi opcjami wygladzania itd.

3dmo3 640/840 25552

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4858998

Zaraz przetestuje reszte markow i podam wyniki.

3dmo6 640/840 5765

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=373561

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało sie osiagnośc w 2k5 "aż" 7227 punktów ustawienia 660/860 ale niema linku do orba bo myślałem że wyciągne więcej jak dam na rdzeń 670 ale nie mam 7125 po tej operacji :/ trzba troche jeszcze pokombinowac bo system niebył w jednakowym stanie w czasieobu testów. Do tego cpu tylko 2700 a ram 512mb single channel 245 3-3-2-5 ale na szczęscie ecc wyłacozne inaczej by było gorzej :] Zworka przełożona sterowniki najnowsze. Do ołówkowego moda jeszcze linka wynajde i coś sie wykombinuje.

Jak myślicie ile trace w signlu w stosunku do duala w 2k5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja chlapnąłem w marku05 na tym co w podpisie (i z takimi zegarami jak w podpisie) 7150.

I nie jest to moje ostatnie słowo odnosnie grafy:

jak mi wreszcie ktos napisze jakie napiecie moge dac na rdzeniu to edytuje biosa i znowy krece. Dodam ze (takie jest moje odczucie) pamieci pójda jeszcze wyzej - ile? zobacze jak bede sie bawił na wyzszym napieciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało sie osiagnośc w 2k5 "aż" 7227 punktów ustawienia 660/860 ale niema linku do orba bo myślałem że wyciągne więcej jak dam na rdzeń 670 ale nie mam 7125 po tej operacji :/ trzba troche jeszcze pokombinowac bo system niebył w jednakowym stanie w czasieobu testów. Do tego cpu tylko 2700 a ram 512mb single channel 245 3-3-2-5 ale na szczęscie ecc wyłacozne inaczej by było gorzej :] Zworka przełożona sterowniki najnowsze. Do ołówkowego moda jeszcze linka wynajde i coś sie wykombinuje.

Jak myślicie ile trace w signlu w stosunku do duala w 2k5 ?

U mnie różnica jest kosmetyczna. Więcej daje optymalizacja w sterach i okrojona windoza:)

 

guziq

Była mowa wcześniej odnośnie napięć a pozatym daj znać cze ci sie udało podnieść biosowo V. Podobno nie działa to na 7600. . .

Edytowane przez Pewin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde rzeczywiscie. Ciekaw jestem co by było jakbym zamówił??

Bo akurat mam tyle kasy, tylko nie chciałbym miec pozniej wałka ze jest jakas uszkodzona czy jakos tak.

 

 

@EDIT: Zamówiłem sobie jedna sztuke zobaczymy co z tego bedzie :)

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak.. jesli sie pomylili i skapna sie to prawdopodobnie Ci nie wysla jej bo powiedza, ze "niby" jej teraz nie maja na stanie

 

a jak sie nie skapna to moze bedziesz szczesliwym posiadaczem 7600gt za 359zl :lol:

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta strona na operze chodzi :| klikam dalej a daje mi wstecz :/

 

a tak poza tym:

"Twoje zamówienie zostało przyjęte! Produkty które zamówiłeś dotrą do miejsca przeznaczenia w ciągu 2-5 dni roboczych."

 

[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dodam od siebie, ze esc.pl bardzo szybko realizuje zamowienia

 

ja jak kupowalem u nich kompa to zamawialem we wtorek w nocy a juz w czwartek rano mialem paczke :)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam, ze mja zrypana strone a wlasciwie zle chodzi z opera. w pelni udalo mi sie raz zlozyc zamowienie a w liscie mam 2 jedno z pobraniem a drugie z przedplata mimo iz zaznaczalem w operze i w IE, gdzie finalnie mi zatwierdzilo je a nie cofalo, ze oba maja byc za pobraniem. do tego przy logowaniu z opery zalogowalo mnie na konto jakiegos typa, parodia :| nazwisko ze screena to nie moje tylko tego nieszczesnika na ktorego konto mnie zalogowalo...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zamówienie to jest chyba pewnego rodzaju umowa od ktorej nie moga sobie tak bez niczego odstapic. JA sobie dałem przelew na konto i musze jutro z rana jechac i jak najszybciej wpłacic kase na konto.

 

A i bym zapomniał, cały czas mie loguja na konto jakiegos goscia ktory zamówił juz 3 takie. <lol>

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol koles by sie zdziwil jakby dostal, np. dwa razy to samo :P no i do zaplaty ponad 3 kafle wiecej :)

 

@EDIT

 

lol ja pod opera 9 mam tez takie jaja :) jestem na koncie jakiegos typa (nawet sie nie logowalem), na operze 8.52 bylo wczesniej wszystko dobrze :D

 

@EDIT2

 

moze sie baza cos walnela lub jakis atak hackerow? bo cos ten gf tani no i te bugi na stronie

 

Dołączona grafika

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to pod FF. Na bugi nie zwracałem uwagi. Jak najszybciej chciałem ja zamowic, a strona mi to uniemozliwiała, bo cały czas na konto jakiegos goscia mi wchodziła.

 

Zobaczymy co z tego bedzie.

 

@piotralek Jestem krolikiem doswiadczalnym :lol:

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...