Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Galaxy ma vivo czy zwykly tv-out?

Bo moj winfast[6800] pomimo napisu tv-out na pudle mial vivo ^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to powiem tak...

 

COS PRZEOCZYLES... bo za 750zl mozna juz kupic spokojnie Radeona x1800GTO...

 

Poza tym...

 

Przeczytaj jeszcze raz ten temat :) bo widze ze niezbyt uwaznie czytales go :mur:

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Jak się człowiek próbuje przesiąść wreszcie na coś normalnego z Duronka 650 i Rivy TNT2 M64, co to nawet wiatraka nie ma, to od ogromu nowych informacji się mózg czasami lasuje. Czuję się jak... jakbym wylazł z dorożki i chciał kupować samochód. ;)

 

A co do X1800GTO to przeglądałem testy np:

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=307&...ctr_str_numer=4 i

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=324&...ctr_str_numer=5

 

wyszło im, że 7600 GS po podkręceniu dostaje +19% do wydajności, a 1800GTO + 6%, to sobie dodałem te procenciki do fpsów w grach i wyszło mi że karcioszki są pi razy oko porównywalne.

Zresztą w samym temacie o 1800GTO takie tezy padają - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=194975&st=480

Uważacie, że wydajność w grach 7600GS będzie rzeczywiście zauważalnie niższa, że warto dołożyć 180 złotych i mieć kartę (na dodatek ze standardowym - wyjącym zapewne - chłodzeniem)? 770 złotych to jak dla mnie już nieco drogo, aczkolwiek dałbym radę, gdyby było naprawdę warto...

 

Sorki za ten wiatrak, ale tak sobie jakoś ubzdurałem czytając, że trzeba czekać na ten jakiś programik.

Z Riva Tunerem to ja będę dopiero miał pierwszy kontakt po zmianie kompa. :oops:

Edytowane przez Davero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki problem zainstalowalem dzis sterowniki 91.33 i jak chce wejsc do nowego control panelu to nie odpala sie i praktycznie zwalnia komputer a nic sie nie dzieje ? mial ktos taki problem ?

W opcjach masz zmiane na wygląd klasyczny. Ale skoro nie możesz nawet tego włączyć to pozostaje zmiana sterów. Dziwne bo u mnie czegoś takiego nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki problem zainstalowalem dzis sterowniki 91.33 i jak chce wejsc do nowego control panelu to nie odpala sie i praktycznie zwalnia komputer a nic sie nie dzieje ? mial ktos taki problem ?

Ja tez mialem problemy z sterami serji 9.Afekty w trybie sli..poszukalem po necie i pomoglo aktualizacja biosu graf na najnowszy.

jak widze maz GT to cofnij sie pare stronek dotylu i wgraj biosik ten co podalem.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich taktakch jak w sigu pokaują ci sie jakieś arty?

przy temp otoczenia 22*C nie... ale tylko ramki sypia artami powyzej tej temp. lecz nie wiem czy nadal beda bo je zdeka wygrzalem :D

 

aha i na nich nie mam radiatorow... na jesien kupie radiatory/zworke przestawie i powalcze o jeszcze wieksze wyniki

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale wolałbym bez zalmana,bo takowego posiadam.Juteo dzwonie do proline,wiecie gdzie jeszcze są galaxy 256 ddr3 1.2 bez zalmana ?

tu masz 558zl

http://www.reset.com.pl/index.php?pid=10&prod_id=4492

chyba lepiej z zaqlmanem 40zl drozej

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma Zalmana to szkoda dopłacac te 40zł, a za 10-15zł dokupi sobie radiatorki.

Radiatorki też już są.Dzięki za radę torque8 i ChrisG,zamawiam więc z reseta.Jedną niestety niedawno skaradziono mi z samochodu :angry: :angry: :angry: a była właśnie na 1.2 ahhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...